Süper annelersiniz

valla insallah kizdir...ama ondan evvel sagliklidir hayirlidir insallah. daha ne diyelim bitanem. testin yamuk yapacagini da zannetmiyorum ya.

diyorlar yaa spermler 4-5 gune kadar yasar diye. bende 72 saatten fazla imkan vermiyordum ama oluyormus demek. peki yumurtlamadan sonra iliski olmusmuydu?

ozlem 1-2gun sonra tekrar yap canım test sonucu tam sınırda cıkmıs.vardır da diyemeyiz yoktur da diyemeyiz bu durumda.şu igne işi karıstırıyorfisfisfis

Aynen öyle cnm.
İğneyi olalı 10 gunu gecti ama hala etkisi olabilir dedi dr iğne olmasaymısım hamilesin derdim dedi yarın aksam tekrar yaptıcam.Neyse moralim bozuktu ama senin haberinle sevindim en azından.Allah biliyor ya kendim kalmıs kadar sevindim cnm.Allah emeklerini bosa cıkarmadı.GOD BLESS YOU.

:roflol: evet mimoza notr olunca ole oluyorrr hehehe
ya 2.5-3 gün onceden kalan spermle erkek olmaması gerekmez mi teroiye gore.bir de adetimden once cıktı.hcg cabuk yukseldi demekki

ama erkek de olsa hic sorun degil yaaaa ben ikisini de istiyrm artık yeterki olsun

nuraycım hiç belli olmaz canım.allah neyi nasip ettiyse o.dediğin gibi hamile olman yeter.inşallah yarında yapınca pozitif çıkar.ama ben kesin eminim hamilesin.bazıları silik çıktı diyo ama bakınca şaşı oluyodum okadar silik yani.ama seninki resmen çıkmış.az açık olmasıda adetten önce olmasından kaynaklanıyora.
nureren arkadaşım piyasada birsürürü değişik kullanımlı test var.zaten prospektüsünde yazar değilmi..bu iki çizgili olan testlerden.biri testin doğtu olduğunu diğeri ise gebeliğin olup olmadığını gösteren çizgi.ikiside belirgin yani hamişşşşşşşşşşşşşşş:sm_cool:

ya 2.5-3 gün onceden kalan spermle erkek olmaması gerekmez mi teroiye gore.bir de adetimden once cıktı.hcg cabuk yukseldi demekki

ama erkek de olsa hic sorun degil yaaaa ben ikisini de istiyrm artık yeterki olsun

hehehe bende hep bunun icin ugrasiyorum ya...bence kiz spermidir o yumurtayi dolleyen eger yumurtlamdan sonra ilsiki olmadiysa. dedigin gibi testte adet tarihin gelmeden cikti. yani butun israteler o yonde ama Allah'tan hayirlisi olsun insallah.

Kiz kilitledin valla mesaj panolarini. Bi mesaj yaziyorum 15dk sonra cikiyor. Ne kadar sevildigini bil...:1hug:

ELİFCİM dun okudum sperm kalitesi iyiyse 72 saate kadar yaşar diordu.benim 21.gece ilişki oldu sonra 24.gun tukuruk testi full cıkınca tekrar yapacaktım ama kavgalıydık:roflol:bos geçtik.bu ay kesin yattı dedim.zaten ara verecektik önemsemedim.tekrar 26 gun ilişki oldu baska olmadı o arada.26.gunden kaldıgımı hic sanmyrm cunku 27.gun dollenme olur.36.gunde de idrar testi bole cıkmaz yanifisfisfis 24.gun oldugunu dusunuyrm.60saat civarı yaşamış spermlerle

ama nuraycım çatlatma iğnesinden sonra iki gün ilşki öneiliyo ya.hem 26.gecesi kalmış olsan 37.güne 9 gün var.idrarda çıkar belki.sen daha iyi bilirsin ama 9 gün az değilki idrarda çıkması için.:uhm: çıkmazmıki

canım beniiim bence de kız sen duygusal bi kızsın bence kızı buldun allah sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün evlat nasip eder inşallah allah ilmi çok isteyene verirmiş dileğini de sabredenlere allah kabul etsin :))))

nurayyyyyyyyyyyyyy ne sen hamissin.innanmiyorum canim benim, kardesim.Allah sonunu hayir edsin canim.kucayina nasip edsin insAllah yeni okudum ve cok sevindim Allah sana okudum dualari kabul eddi insAllah valla hepinize okuyorum kizlar...

catlatma ignesi ne alaka canım ben bişi yaptrmadım anlayamadım ne demek istedigini:uhm:

yok yaa 9.gunde kanda bile cok dusuk cıkıyor ya idrarda cıkmaz.adet oncesi cıkan bile az ki zaten.hatta tam adet gununde cıkmayanlara bile erken olablir diyorlar.
yani ben yuzde 1 ihtimal bile vermiyorum 26.gece olan ilişkiden 27.gun dollenme olması gerekir benim o kadar geç olmadı yumurtlama bundan çok eminima.s

bugun 36.gundu.neyse yaa 27.gün de olmuş olsa onemli degil.o zaman erkek olması gerekir.sonuca gore karar veririz:roflol:

ben erkege de kendimi cok hazırlamıstım ruyasını cok gordum cunku.erkek de olsa hic farketmez benim icin

hatlar karıştı sen iğne olmamıştın dimi pardonnn:tomato:

canim benim annecigimde 5 oglan dogurmus valla ama kizi ona cekmemis iste birde kiz kardesim var annecigime bu yontemlerden bahsetsem oklavayi basima yerim herhalde Allahin isine mi karisiyon diye yontem bilmez soylesen inanmaz ama olmus iste ay valla annem deyince gozlerim doldu icim sizladi anacim benim
evet aslindaAllahin isine karismiyacaksin haklisin canim benim.Anneler babalar bitaneler Allah eksik edmesin onlari ...

ezgin saol canm ama kesin degil daha adetime var ama idrar testi boyle siliki cıktı işte.kesin varmış gibi kız erkek hesabı yapıyoruz:roflol:
kendimi kaptrmayayım arkadaslar yarın ola hayrola.optum hepinizi cok tesekkurler yoksa bile varmıs gibi sevinc yasamıs oldum sayenizde.hepinize tesekkurlerŞeniza.s.
insAllah canim benim ama hamis olmasaydin hic 2 silik cikmazdi bence .hamissindin insAllah .

kızlar herkese allah rahatlık versin.samiracım inşallah hamişsindir.elifcim sanada iyi geceler..................

ay valla icim kipir kipir oldu yaa. Cok sevindim coook...Nuray ara vermek istiyordun biliyorum ama kismete bak hic ummadigin anda cikti geldi. Her iste bir hayir vardir deriz ya, demmek ki hayirlisi boyleymis. Evlat bambaska birsey canim, eminim simdiden hissetmeye baslamissindir onu.

Hakikatten, cani gonulden istiyorum diledigin herseyin senin olmasini. Iyi bir insansin, mertsin, dogru sozlusun. Herseyin en iyisini hak ediyorsun...Allah gonlune gore versin canim...

Kizlar ya, cok duygulandim ben. Gidip oglusumun yanina kivrilicam azicik. Hadi zabalan gorusuurk...

merhaba canim hosgeldin benimde 2 tane prenseslerim var 5yasinda ve 11 aylik Allah bagislasin seninkiler kac yasinda??ne zaman düsünüyorsun??

Ezgincim, slm bitanem sizleri uzun süredir izliyorum ve baya çok bilgi edindim.İçime bir cesaret ve heves geldi canım, sizleri okudukça, inşallah hepimizin dilekleri gerçekleşir,demekki farklı meyve istenir denir ya gerçekten doğru, kızım olmasaydı eminim onun için belkide daha çok uğraşırdım heralde.Ezgincim seninle ortak yönümüz 2 kızımız var bakalım 3.de erkek bebek tutturabilecekmiyiz allahın yardımıyla, benim 13 ve 4 yaşında kızlarım. Eşim üçüncü bebiş yapmaya pek sıcak bakmıyor tatlım ya, senin eşin bu konuya ne diyor kabul ediyormu.Bende kabul ettirdim gibi bişey 3 ay sonra çalışmalara başlıycam canım, yani ben çok istekliyim eşim bu konulara inanmadığı için benim gibi istekli değil öptüm canımŞenizŞeniz

Tebrikler Samira
bencede canım hamilesin çünkü
2. cizgi bembeyaz olmalıydı hamile olmasan
oysa ki seninkinde silik te olsa çizgi var.
Kesinlikle hamişşşşşşşşşsin :içelim:
canım ama ben şunu anlamadım
kaç günde bir adet görüyorsun da 21.gün ilişki 24. gün
ise yumurtlama günü diyorsun. Ben 25 günde bir adet oluyorum da
onun için şaşırdım benim ovülasyon 10.veya 11. güne denk geliyordur diye düşünüyorum
daha hiç ovülasyon testi kullanmadım ama bendemi bir anormallik var acaba kafamçokkarıştı:uhm:

Günaydın Kızlar,

Moralim cook bozuk.Dun test yaptırdıgım hastanedeki dr u aradım.Bu deger cok dusuk daha yuksek olmalıydı.Gebe değilsiniz dedi

Özlemcim, şimdiden tebrikler canım inşallah hamişsindir. Düşük çıkması erkek olduğundandır canım
morelini bozma bütün dileklerimiz gerçekleşecek inşallah.öptüm canım.

Özlemcim, şimdiden tebrikler canım inşallah hamişsindir. Düşük çıkması erkek olduğundandır canım
morelini bozma bütün dileklerimiz gerçekleşecek inşallah.öptüm canım.

Valla nasıl uzulmemeyim cnm cok ümitliydim.Dr un dediğide ortada deger cok dusuk hamile değilsin dedi.Benim yasadıklarıma benzer bişey yaşayan yokmu hiç ya yani degerleri böyle çıkan ama hamile olan?

Ezgincim, slm bitanem sizleri uzun süredir izliyorum ve baya çok bilgi edindim.İçime bir cesaret ve heves geldi canım, sizleri okudukça, inşallah hepimizin dilekleri gerçekleşir,demekki farklı meyve istenir denir ya gerçekten doğru, kızım olmasaydı eminim onun için belkide daha çok uğraşırdım heralde.Ezgincim seninle ortak yönümüz 2 kızımız var bakalım 3.de erkek bebek tutturabilecekmiyiz allahın yardımıyla, benim 13 ve 4 yaşında kızlarım. Eşim üçüncü bebiş yapmaya pek sıcak bakmıyor tatlım ya, senin eşin bu konuya ne diyor kabul ediyormu.Bende kabul ettirdim gibi bişey 3 ay sonra çalışmalara başlıycam canım, yani ben çok istekliyim eşim bu konulara inanmadığı için benim gibi istekli değil öptüm canımŞenizŞeniz
günaydin canim benim dimi seninle benim ayni 2 ser preslerimiz var.Allah bagislasin hepimizin.sen kac yasindasin?ben nasip olursa 12.05 31 gireceyim.sen kizlari büyütmüssün masAllah canim.valla benim esimde innanmiyor takvim falan dedi.ama ben istiyorum ya.dogrusu büyük kizim diyiyor birde erkek kardes istiyorum.zor bir durum ya??bakalim tatli arkadaslarin insAllah tutar bakalim ne olacak??ona göre hareket ederiz.hadi bakalim seninde insAllah hemen tutar canim.sen kac yasindasin??büyük kizin 13 yasinda sonra baya ara vermisssin??Allah annali babali büyütmemize nasip edsin.

Valla nasıl uzulmemeyim cnm cok ümitliydim.Dr un dediğide ortada deger cok dusuk hamile değilsin dedi.Benim yasadıklarıma benzer bişey yaşayan yokmu hiç ya yani degerleri böyle çıkan ama hamile olan?
kiz dur bir bekle canim ya.hemen üzülme belki daha göstermiyor kan testinde?

X