Süper annelersiniz

ozlemcim uzuntu sadece sana zarar verir umidini kaybetme yine denersin dun sana yazarken moralini bozmamak icin yazmamistim canim
ben subatta dusuk yapmistim o hamileligimde ilk hcg degerini 9 cu gun olctum dr negatif dedi sonra idrarla cikmisti ama yinede hamilelik 3 hafta sonra bitti buna galiba kimyasal gebelik diyorlar yinede sanslisin dusuk olmadi oyle daha kotu oluyorsun ben daha bu hamileligimde kan testi yaptirmadim bile sadece idrar testi yaptim daha ne olucagim belli degil yani bu her kadinin basina gelir moralini yuksek tut ki cabuk hamile kalirsin insallah
günaydim canim benim naber??valla ben hatirini sorayim dedim islerim duriuyor canim hemen is basina öptüüüüüüüüüm

Ya canlarım,

Moralim bozuldu biraz değerlerim daha yüksek olmalıydı sanki.Rapoda 3 ten kucuk gebe değil yazıyor ama catlatma iğnesinin etkisi hala devam ediyor olabilir.İğneyi olalı tam 10 gun ve 12 saat gecmişti kan verdiğimde.5.69 bilmiyorum.Klinikteki hemşire biz 5 ustu pozitif diyoruz dedi

Canım ümit vermek istemem ama bu kadar erken bir tarihte yapılan kan değerinde daha da yüksek çıkmaz sanırım, bence hamilesin ama tam sevinmeden önce de cumartesi gününü bekleyelim, sonrasında eğlence yaparız sırnaşık şey

ezgin saol canm ama kesin degil daha adetime var ama idrar testi boyle siliki cıktı işte.kesin varmış gibi kız erkek hesabı yapıyoruz:roflol:
kendimi kaptrmayayım arkadaslar yarın ola hayrola.optum hepinizi cok tesekkurler yoksa bile varmıs gibi sevinc yasamıs oldum sayenizde.hepinize tesekkurlerŞeniza.s.

Canım sen kesin hamilesin, resimde görülen şekilde bende de çıkmıştı, reglime iki gün vardı, iki gün sonra tekrarladım daha belirgindi, bence yarın sabah idrarıyla tekrar yap için rahatlasın, veya yok yok bekleme de hemen gidip bir kan testi yaptır...

Kızlar,
Ne yaptım inanmazsınız.İşten izin aldım yarım saat ve hastaneye gittim yeniden test yaptırdım.Eger gebelik varsa yukselmiştir yoksa dusmeye baslamıstır diye.Allah ım nolur dualarımı geri çevirme bana ve ümitlerle dolu kızıma bu duyguyu yeniden yasattır.

ezgin saol canm ama kesin degil daha adetime var ama idrar testi boyle siliki cıktı işte.kesin varmış gibi kız erkek hesabı yapıyoruz:roflol:
kendimi kaptrmayayım arkadaslar yarın ola hayrola.optum hepinizi cok tesekkurler yoksa bile varmıs gibi sevinc yasamıs oldum sayenizde.hepinize tesekkurlerŞeniza.s.

Nuraycım çok tebrik ederim çok sevindim ,bu bebiş sana kısmetiyle gelecek bak görürsün sınavdan da güzel bir sıonuç alacan..Kaç tane arkadaşım varsa hep hamiş oldular sonra atandılar....İnşallah doğru bir haberdir....Darısı Başımıza

Kızlar,
Ne yaptım inanmazsınız.İşten izin aldım yarım saat ve hastaneye gittim yeniden test yaptırdım.Eger gebelik varsa yukselmiştir yoksa dusmeye baslamıstır diye.Allah ım nolur dualarımı geri çevirme bana ve ümitlerle dolu kızıma bu duyguyu yeniden yasattır.

İyi yaptın canım , belirsizlik daha kötü, sonuç kaçta çıkacakmış :uhm:

İyi yaptın canım , belirsizlik daha kötü, sonuç kaçta çıkacakmış :uhm:

En geç dörtte alıcam sonucu.Aregeon umitsizim arkadasım ya bugun bir hastaneyi aradım dr değerlerin gebe olmadığını gosteriyor dedi.Galiba 10 uzeri olunca gebelik var diyorlar.Tek ümidim bu hormon yukselirse benimki gec tutunmustur ve hormonlar gec salgılanmıstır diyebilirim.

En geç dörtte alıcam sonucu.Aregeon umitsizim arkadasım ya bugun bir hastaneyi aradım dr değerlerin gebe olmadığını gosteriyor dedi.Galiba 10 uzeri olunca gebelik var diyorlar.Tek ümidim bu hormon yukselirse benimki gec tutunmustur ve hormonlar gec salgılanmıstır diyebilirim.

İyi de arkadaşım o kadar okudum baktım ilişkiden sekiz gün sonra yapılan test erken canım yaa, hep 12. gün deniyor ,bu kadar erken yaptığını da söyledin mi :uhm:

Söyledim canım söylemezmiyim.Belirgin bir deger değilmiş.

O zaman heyecanla saatin dört olmasını bekliyoruz, artış varsa kesin hamişsindir, hakkından hayırlısı olsun canım, olmazsa da üzülmüyoruz hemen gelecek ayki takvimlere denk getiriyoruz, oğluşun inşaallah en yakın zamanda kollarında olur canım...

Kızlar,

Cok üzgünüm yeni tahlilim 4.68 cıktı yani düşüyor.

Canım benim ben de şubat ayında bütün ayarlamalarımı yapmama rağmen hamile kalamamıştım , kısmet mart takvimi hayırlı geldi, senin bebişin de hayırlı ayını bekliyor güzelim , ne olur üzülme, çalışmalara devam, gönlüne göre olsun da geç olsun , kendimizi toparlıyoruz ve tekrar takvimlerimize uyuyoruz...

Canım benim ben de şubat ayında bütün ayarlamalarımı yapmama rağmen hamile kalamamıştım , kısmet mart takvimi hayırlı geldi, senin bebişin de hayırlı ayını bekliyor güzelim , ne olur üzülme, çalışmalara devam, gönlüne göre olsun da geç olsun , kendimizi toparlıyoruz ve tekrar takvimlerimize uyuyoruz...

Saol cnm,

Valla aglıycamda işyerimdeyim kendimi tutuyorum.Birdahaki ay takvim tutuyor ama ben sagdan yumurtlamam heralde genelde 1 sag 1 sol olurmus.Takvim mayısta uyuyor ama ondan sonra hiç uymuyor.Napıcam bilmiyorum.Allahtan bir mucize olurda yinede hamiş olabilirmiyim acaba?

Sağolasın Aregon,
demek senin de takvim tutmasına ragmen hamiş kalamadın şubatta,içimize su serptin ......Üzülme Özlembay inşallah gelecek ay kaçırman ...sitres yapma olacağı var sa da olmuyor sitresten....:a015:
Benim de takvim mayıs ta da uyuyor sonra da yine adetimi 10 gün geçiktrimem gerekecek ve taaa Temmuzda günüm var.......Allahım yüzümüze baksın

Özlemcim üzülme lütfen, allah canına sağlık versinde daha çok gençsin olacak elbette hem bak diğer arkadaşlarında 2.veya 3.denemelerinde ancak tutmuş ilk seferde tutturan yokki hayatım, morelini yüksek tut pes etmek yok vücuduna mutluluk hormonları yükle hadi, öbür ay için gerekli bu hormon.
Birde Özlemcim herkesin kendi doğum gününe yakın aylarda hamile kalma olasılığı daha yüksekmiş, senin doğum günün hangi aydı? öptüm canım.
ha unutmuşum hcg erkek bebeklerde çok düşük oluyor, kız bebeklerdede 5 kat fazla çıkıyorya onun için öyle düşünmüştüm.

Saol cnm,

Valla aglıycamda işyerimdeyim kendimi tutuyorum.Birdahaki ay takvim tutuyor ama ben sagdan yumurtlamam heralde genelde 1 sag 1 sol olurmus.Takvim mayısta uyuyor ama ondan sonra hiç uymuyor.Napıcam bilmiyorum.Allahtan bir mucize olurda yinede hamiş olabilirmiyim acaba?

ya herkes gibi bende uzulme diycem sana canim ama elden baska birsey gelmiyor. vakti varmis daha, hem onumuzdeki ayda takvimin denk geliyormus bak. bukadar cok dertt etme kendine. Hem oyle bir ay sag, bir ay sol isi dogru degilmis. cok okudum bu konuda. yani kandinin vucudunda hersey duzenliyse senede 6 ay sagdan 6 ay soldan yumurtlarmis ama bu bir ay sag bir ay sol gibi sirayla gitmek zorunda degilmis. nasil olsa doktor kontrolundesin, bu ayda tayin edebilirsin ne taraftan yumurtlayacagini.

ya herkes gibi bende uzulme diycem sana canim ama elden baska birsey gelmiyor. vakti varmis daha, hem onumuzdeki ayda takvimin denk geliyormus bak. bukadar cok dertt etme kendine. Hem oyle bir ay sag, bir ay sol isi dogru degilmis. cok okudum bu konuda. yani kandinin vucudunda hersey duzenliyse senede 6 ay sagdan 6 ay soldan yumurtlarmis ama bu bir ay sag bir ay sol gibi sirayla gitmek zorunda degilmis. nasil olsa doktor kontrolundesin, bu ayda tayin edebilirsin ne taraftan yumurtlayacagini.

İnşallah yine sagdan olur.Ama ben Rabbimden mucize bekliyorum belki hamileyimdir diye.Yani belki bebek gec yerlesmiştir ve hormonlarım gec yukselir su anki degerlerim sadece iğnenin etkisidir.Gercek degerlerim yakında belirir diye umit ediyorum.

X