sünnet

kemal özkan dediğim adam bu işin ehli artık.belki 30 senedir bu işi yapıyodur.kendi bi yeri var bizim burda villa gibi lokal gibi bi yer.10-12 tane sünnet yapılacak çocuk oluyo aynı gün mesala.herkes 10 kişiye kadar davetli çağırabiliyo.bütün ailelere ayrı ayrı masa veriliyo.ortada palyaçolar var .kocaman tiyatro sahnesinde çocuklar var.tırtıla binip salonu geziyorlar önce.sonra adları tek tek söylenip ailelerin yanına gelinerek çocukla birlikte istedikleri bi şarkı çalıp söylenerek göbek attırılıyo resim çekiliyo falan herkese ayrı ayrı yapılıyo.sonra sahneye çıkıyorlar.tek tek sünnet ediliyo.adam orda onlara bişeyler anlatıyo bi taraftan güldürüyo falan derken hadi bakalım oldu da bitti maşallah diye tefler çalıyo.bence çok güzel bi anı oluyo herkes için.ben orda yaptırcam kısmetse ama büyüyünce:)

kızlar bızde yarın sunnet oluyoruz hayırlısıyla bı atlatalım butun detayları yazacagım burdan

kızlar bızde yarın sunnet oluyoruz hayırlısıyla bı atlatalım butun detayları yazacagım burdan

ayy canım beniiim kıyamam sen yarın yazınca bile beni korku bastı allah yardımcınız olsun hemen olan bitenleri bize anlat inşallah cesaretleneyim ben de

bugun oglum erkek oldu nıhayet :)))))
bılıyorum aranızda cok merak edenler var. butun ayrıntılarıyla anlatacagım.
once 3 yerden uyusturmak ıcın ıgne yaptılar bıraz agladı ( ama yanımızda oyuncaklarıyla gırmıstık ıcerı o yuzden dıkkatını hemen dagıttık. bu arada ben babası ve teyzesı ucumuzde ıcerdeydık.ıgneden sonra 10 dakıka kadar yada daha az uyusmasını bekledık. sonra doktor baslamadan once ben cıktım dısarı cunku kuzumu oyle gormeye dayanamadım. kız kardesım butun operasyonu kameraya cektı sonradan ızledım bende. ben kapıda bekledım bıraz aglama sesı geldı uzaklastım (( ama daha sonra sıkıldıgı ıcın agladıgını ogrendım. neyse detaylarla bogmayayım sızı :)
operasyon yaklasık 25 dakıka surdu en uzun suren dıkıs kısmı. ıslem bıtınce benı cagırdılar bezlemem ıcın. o an tam bakmaya cesaret edemedım. eve geldık altını actım pansumanını yaptım ve hıcde korkulacak bır goruntu yoktu. bıraz sıslık ve kırmızılık vardı. uyusuklugu gecene kdar cok huysuzlanmadı hatta yemegını verdım uyudu ama sonra uyandıktan sonra agladı bıraz. fıtıl verdım bende. sımdı keyfı yerınde cok sukur. burdan benım gıbı endıselı annelere onerım bır an once yaptırın kurtulun. o kdar korkulacak bır sey degılmıs. ılk gun zor gecer dedı doktor sonrasında daha ıyı olurmus. doktordan da cok memnun kaldık. burdn doktor arayanlarada tavsıye ederım. ucretıde 200 ytl delta hospıtalda olduk. sımdılık durum bu kızlar.

CANIM BENİİİİM ÇOK SEVİNDİM TEBRİK EDERİM VE DE EÇMİŞ OLSUN DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH

canım tebrik ederim , darısı başımıza
lokal mi yaptırdın? yazdıklarından öyle anladım ama?

evet lokal olduk. bu kadar kucuk bebek ıcın genel aneztesı uygun degıl bence kı doktorumuzda aynı gorusteydı.

İnternette araştırdığımda genel anestezinin daha sağlıklı olduğunu okudum ben genel yaptırıcam inşallah..
bugün nasıl oğlun canımcım iyileşiyo mu yarası , keyfi nasıl ?

walla cok sukur tek zorlugu ılk gundu bıraz agrısı vardı oda fıtılı verene kdar sımdı donuyor ayaklarını sallıyor eskısı gıbı hareketlerı yanı. henuz yuzustune yada yurutece bırakmadım ama bır kac gune eskı halıne tamamen kavusur. yara ızı yada yara goruntusu yok. hafıf bır sıslık ve kızarıklık o kadar.

kızlar yarın sabah gidiyoruz sünnete :gitme:
dua edin bize bol bol olur mu , hayırlısıyla atlatalım yarını :Saruboceq:

canım ınsa allah hayırlısyla sorunsuz atlatırsınız
tecrubelerını beklıyoruz ben de doktora karar veremedım henuz

Ay canııım inşallah iyi geçer sünnetiniz hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden yaşadıklarını merakla bekliyoruz burada

canlarım merak etmeyin ilk fırsatta anlatacağım olan biteni size de , çok heyecanlıyım çookkk

hayırlı olsun canım. benım oglanda 30 mayısta oldu sunnetı su an cok ıyı yurutece bıle bınıyor. umarım sızınkıde ıyı gecer ve cabuk ıyılesır

sweeter inşallah hayatım , kızlar iyi dilekleriniz için çok saolun , içim gidiyo canı acıyacak diye , inşallah kolay atlatır yavrukuşum

kızlar yarın sabah gidiyoruz sünnete :gitme:
dua edin bize bol bol olur mu , hayırlısıyla atlatalım yarını :Saruboceq:
canım benim inşallah her şey çok güzel geçer kıyamam ben ona koca erkek olacak annesi tüm ayrıntıları bekliyoruz bizde yaza yaptıracaz ama ben hala karar veremedim

hayırlı olsun canım. benım oglanda 30 mayısta oldu sunnetı su an cok ıyı yurutece bıle bınıyor. umarım sızınkıde ıyı gecer ve cabuk ıyılesır

canım seninkide hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…