Sultanahmet'te patlama!

Aman eleştirmeyin. Hiçbir seyi eleştirmeyin. Ne haddimize elestirmek! Mite laf soylemek haddimize mi? Ahh ahhh diyecek cok sey var da sıtkım sıyrıldı.
valla karanfil milletin ağzına zımba vuracaklar bu gidişle.hükümet için konuşma asker için polis için konuşma kedicikler için konuşma ne bu ya eskiden büyüklerin yanında konuşamazdık şimdi tamamen susuyoruz.hani bi slogan vardı susma sustukça sıra sana gelecek diye.geldi

İbrahim Melih GökçekOnaylanmış hesap‏@06melihgokcek
ANKARA DA YAPILAN HİZMETLERİ GÖRMEMEK İÇİN DİRENEN BİR GRUP...TAHMİN EDİN İÇİNDE KİMLER VAR?

istanbulda ölümler, paramparça cesetler varken bir belediye başkanı gülüyor. 12 dak önceki tweeti
yalnız feci tepki alıyor şu an bu tweet

Çok geçmiş olsun. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Çok üzüldüm üzüntümden başıma ağrı girdi kaç aydır para kazanamıyorduk şubat ayını bekliyorduk oda bitti allahım çok zor
Allah bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar üzülmeyin. Bizim inşaat işlerimizde öyle, piyasa genel olarak durgun maalesef..
Allah hiç birimizi namertlere muhtaç etmesin

Memlekette bomba patlıyor istihbaratı elestireceksin tabi. Bazilari var ki odleri kopuyor hukumete falan elestiri gelecek diye. Ben cok yakin bi arkadasimla bu yuzden iliskimi kestim. Cok sehit geldiği bir donemde tuh yine Erdoganin ustune geleceker diye üzülen gördüm.

It itligini yapiyor sen engellemek icin ne yapıyorsun diyemeyeceksek ne diyeceğiz?

Köy yanarken deli saçını tararmış. Nefret ediyorum bu Adamdan.

çapada ameliyatta 2 alman karıkoca. ameliyattalarmış şu an. alman bir kafilenin olduğu sırada patlama olmuş. arada norveç uyruklu ve peru uyrukluda varmış

10 ölü varmis yayin yasagi gelmis

Artık dışarı çıkarken bile korkuyoruz malesef bir patlama bir molotof'a mı kurban gideceğiz diye.ölmekten korkmuyorum ama bu iblislerin elinden ölmek de istemiyorum.Allah kahretsin hepsini.

Artık yemin ediyorum ülkeden bıktırdılar ya. Hiç mi önlem alınamıyor? Patlama örgüte ait ise nasıl rahatça geliyor şehrin göbeğine? Yeter ama millet daha ne kadar salak yerine konulacak!

Her zamanki umursamaz hali tavrı

aman ölenler turistmiş ne olacak bizim vatandaşımız olsa üzülürdüm diye açıklama yaparsa şaşırmam

karanfil, senin mesajını alıntıladım çünkü gerilere gidecek zamanım yok, yazıp çıkacağım..

insanlar işlerini yaptıkları zaman onları sürekli alkışlamanız gerekmez.. siz hiç duydunuz mu "bizim muhasebeci bir fatura kesiyor, bir maaş yatırıyor allahım ölürsün, adam işini süper yapıyor" diyen? hayır! neden? çünkü onun işi o..

o yüzden işi istihbarat olan bir ekibin yakaladığı teröristleri de sürekli tebrik etmeniz gerekmez.. ha ama sizin muhasebeci işini yapmazsa adama kalkıp "ne var yani 2 sefer fatura kesmedi ise, daha önceki yaptıklarını alkışladınız mı adamın" demezsiniz değil mi? çünkü maliye tepenize biner falan falan falan..

Fransayı bilmiyorum, takip etmedim ama 11 Eylül saldırısından sonra işi istihbarat olan bir çok kurumun başındakilerin istifa ettiğini biliyorum.. ülkede bu konuda kaos çıkmıştı.. biri de çıkıp "önce ki yaptıklarını alkışladınzı mı" falan demedi, dese komik olurdu zira :) çünkü orada herkes "orada benim de tanıdığım olabilirdi" diye düşündü.. bizdeki gibi "canım kaderlerinde varmış" demediler ki onlarda da kader algısı çoook gelişmiştir emin olun.. ben bunun sorumluluğunu kim alacak onu merak ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…