Sultanahmet'te patlama!

Baskan_0383_bigger.jpg
İbrahim Melih GökçekOnaylanmış hesap‏@06melihgokcek
ANKARA DA YAPILAN HİZMETLERİ GÖRMEMEK İÇİN DİRENEN BİR GRUP...TAHMİN EDİN İÇİNDE KİMLER VAR?
1f602.png
1f602.png
1f602.png

CYgr_3zUkAAOcLN.jpg

istanbulda ölümler, paramparça cesetler varken bir belediye başkanı gülüyor. 12 dak önceki tweeti
yalnız feci tepki alıyor şu an bu tweet
Kafasını kuma gömen aslında kim acaba, tweete bak ya şaka gibi

karanfil, senin mesajını alıntıladım çünkü gerilere gidecek zamanım yok, yazıp çıkacağım..

insanlar işlerini yaptıkları zaman onları sürekli alkışlamanız gerekmez.. siz hiç duydunuz mu "bizim muhasebeci bir fatura kesiyor, bir maaş yatırıyor allahım ölürsün, adam işini süper yapıyor" diyen? hayır! neden? çünkü onun işi o..

o yüzden işi istihbarat olan bir ekibin yakaladığı teröristleri de sürekli tebrik etmeniz gerekmez.. ha ama sizin muhasebeci işini yapmazsa adama kalkıp "ne var yani 2 sefer fatura kesmedi ise, daha önceki yaptıklarını alkışladınız mı adamın" demezsiniz değil mi? çünkü maliye tepenize biner falan falan falan..

Fransayı bilmiyorum, takip etmedim ama 11 Eylül saldırısından sonra işi istihbarat olan bir çok kurumun başındakilerin istifa ettiğini biliyorum.. ülkede bu konuda kaos çıkmıştı.. biri de çıkıp "önce ki yaptıklarını alkışladınzı mı" falan demedi, dese komik olurdu zira :) çünkü orada herkes "orada benim de tanıdığım olabilirdi" diye düşündü.. bizdeki gibi "canım kaderlerinde varmış" demediler ki onlarda da kader algısı çoook gelişmiştir emin olun.. ben bunun sorumluluğunu kim alacak onu merak ediyorum..
Her zamanki gibi sorumluluğunu kimse almayacak

ama faturasını bizler halk ödeyecek

eleştirme hakkımız bile elimizden alınacak ağzımıza kilit vurmamız tavsiye edilecek

toz kondurmayanlar tarafından

keşke bu ülkenin bu hallerde olmasına neden olan yanlış politika yapanları başa getirenler sorumluluğunu tek başlarına ödese

ama maalesef kurunun yanında yaşta yanacak ve cayır cayır yanıyor her zamanki gibi

Vatandaşı , yabancıyı herkesi ülkeden soğuttular valla alkışlıyorum ne diyeyim :KK42:

karanfil, senin mesajını alıntıladım çünkü gerilere gidecek zamanım yok, yazıp çıkacağım..

insanlar işlerini yaptıkları zaman onları sürekli alkışlamanız gerekmez.. siz hiç duydunuz mu "bizim muhasebeci bir fatura kesiyor, bir maaş yatırıyor allahım ölürsün, adam işini süper yapıyor" diyen? hayır! neden? çünkü onun işi o..

o yüzden işi istihbarat olan bir ekibin yakaladığı teröristleri de sürekli tebrik etmeniz gerekmez.. ha ama sizin muhasebeci işini yapmazsa adama kalkıp "ne var yani 2 sefer fatura kesmedi ise, daha önceki yaptıklarını alkışladınız mı adamın" demezsiniz değil mi? çünkü maliye tepenize biner falan falan falan..

Fransayı bilmiyorum, takip etmedim ama 11 Eylül saldırısından sonra işi istihbarat olan bir çok kurumun başındakilerin istifa ettiğini biliyorum.. ülkede bu konuda kaos çıkmıştı.. biri de çıkıp "önce ki yaptıklarını alkışladınzı mı" falan demedi, dese komik olurdu zira :) çünkü orada herkes "orada benim de tanıdığım olabilirdi" diye düşündü.. bizdeki gibi "canım kaderlerinde varmış" demediler ki onlarda da kader algısı çoook gelişmiştir emin olun.. ben bunun sorumluluğunu kim alacak onu merak ediyorum..

Sorumluluk da ne office, bizim ülkemizde öyle bir kavram yok. Yayın yasağı da geldiğine göre olay kapanacak gidecek.

Biz burda yine günlerce ışid mi pkk mı diye tartışacağız.

Ne sorumluluğu office? Sorumlu arayan mı var?

Ne güzel memleket ufacıkta olsa iyi bir şey olduğunda herkesler tebrik şak şak bekler

kötü olaylar olduğunda ki genelde ülkemizde son zamanlarda hep kötü şeyler yaşanıyor

sorumluluk alacak bir allahın kulunu bulamazsın.

takdir- i ilahı denir çekinilir köşeye.

aynı kişilerle yola devam hatta mevkileri bile yükselebilir.

melihten ikinci tweet

Baskan_0383_bigger.jpg
İSTANBULDA PATLAMA...BENCE TÜRK TURİZMİNE DARBE VURMAK İÇİN ULUSLARARASI BİR TEZGAH...BUNDA DA MUAFFAK OLAMAYACAKLAR İNŞAALLAH...

ne bir üzüntü nede bir taziye. nede bir kınama

melihten ikinci tweet

Baskan_0383_bigger.jpg
İSTANBULDA PATLAMA...BENCE TÜRK TURİZMİNE DARBE VURMAK İÇİN ULUSLARARASI BİR TEZGAH...BUNDA DA MUAFFAK OLAMAYACAKLAR İNŞAALLAH...

ne bir üzüntü nede bir taziye. nede bir kınama
insanlar ölmüş onun hala tek derdi turizm

insanlar ölürken, gülüp eğlendiği paylaştığı twettlerden

ne bir pişmanlık ne ufacık bir üzüntü kırıntısı

aşk olsun abla niye öyle diyon.ımf ye borcumuz bitti yol yapıldı daha ne olsun allahtan belamızımı istiyoz
Tabi yol ve viyadük önemli şimdi

bu ülkede her an her yerde terör saldırısı oluyor

bir yakınımız da patlamada ölen insanların içinde miydi bu sayede kolayca cenazeye hastahaneye ulaşırız

nankörlük etmememiz lazım

devletimiz konforumuz için çalışıyor:KK53:

Son düzenleme:
Tabi yol ve viyadük önemli şimdi

bu ülkede her an her yerde terör saldırısı oluyor

bir yakınımız da patlamada ölen insanların içinde miydi bu sayede kolayca ulaşırız

nankörlük etmemiz lazım

devletimiz konforumuz için çalışıyor:KK53:
çok nankörüz çok.:KK20:

X