Sultanahmet'te patlama!

Turizmde çalışan insanlarımız artık aç kaldı
Benim eşim tekstilci. En çok çalıştığı ülkelerden biri rusya idi. 2 aydır resmen oturuyorlar :KK43: siftahsız günü kapatıyorlar çoğu Zaman.

Başka bir tanıdığımız Rus bir müşterisinden alacağı parayı alamıyor. Adam alabiliyorsan gel al demiş. Çok zor durumda. Allah herkesin yardımcısı olsun.

her türlü terör örgütü için cazibe merkezi oldu memleketimiz elimizden bişey gelmiyor, sadece izleyebiliyoruz
vede durum çok daha ciddi bir hal alabilir kendi adıma korkuyorum

Benim eşim tekstilci. En çok çalıştığı ülkelerden biri rusya idi. 2 aydır resmen oturuyorlar :KK43: siftahsız günü kapatıyorlar çoğu Zaman.

Başka bir tanıdığımız Rus bir müşterisinden alacağı parayı alamıyor. Adam alabiliyorsan gel al demiş. Çok zor durumda. Allah herkesin yardımcısı olsun.
yanlış politikaların sonu

Turistler hedef alınmışsa IŞİD pislikleri yapmıştır, durakta otobüs beklerken bile bir sürü dua ediyorum bir olay çıkmasın da sağ-salim varayım diye :KK43:

Evet bizimde öyle inanırmısın eşim stresden mide kanaması geçirdi aralık ayından sonra kışın Türkiye'ye Almanlar gelir nisan ayına kadar ve özellikle seçmişler Alman'ları yazın Rusya'yı bitirdik şimdi de Almanya Rabbim yardımcımız olsun bu sene umudumuz kalmadı bölge boşaldı herkes ücretsiz izne çıktı izne çıkan insan ne yiyecek ki kışın %100 dolu olurduk Almanlar ile turizme yönelikti

İçinde degilim ama bunları bilmedi gerekmiyor mu me iş yapıyor mit
bu iş o kadar kolay mı suçlamak kolay ama değil mi. emin ol bir sürü eylem engellenmiştir. geçen gün ankarada iki canlı bomba yakalandı o zaman da çalışmaları için miti tebrik ettiniz mi ki şimdi suçluyorsunuz. bu tür patlamaları önlemek sandığınız kadar kolay değil türkiyeni kendi nüfüsu bile 80 milyona yaklaşmış binlerce turist, göçmen ve mülteci var ithamda bulunurken lütfen dikkat edin. paris saldırısı daha hafızalardan silinmemişkin bu tür eylemler dünyanın her yerinde olabiliyor. fransız istihbaratı içinde aynı şeyi söyleniz mi?

Çok üzüldüm üzüntümden başıma ağrı girdi kaç aydır para kazanamıyorduk şubat ayını bekliyorduk oda bitti allahım çok zor

Büyük kriz geliyor hem maddi hem manevi

Rusyayla olan sorumuz yetmiyormuş gibi şimdi hiç bir ülke vatandaşı buraya turist olarak gelmek istemez

Büyük kriz geliyor hem maddi hem manevi

Rusyayla olan sorumuz yetmiyormuş gibi şimdi hiç bir ülke vatandaşı buraya turist olarak gelmek istemez
Evet zaten turizm bitti ben turizmciyim şuan evde oturuyorum şubat ayını bekliyorduk bütün tanıdıklarım ücretsiz izne çıktı çoğu insan hasta oldu stresden

Nefret ediyorum bu cahil pisliklerden, hayati masumlara zindan ediyorlar.

Yok dün değil daha önce 'yarın onlar da intikamlarını istanbulda alsınlar da görüyüm sizi' gibi bir cümle okudum burada. Şu an araştıramam ama bulurum. Askerimizi soykırımcı ilan eden bir üye.
Askeri soykirimci mi ilan etti:KK57: kim o cok merak ettim

X