Mezeler - Ordövrler Sultan Sofrasinda Kol Böregi Ve Gül Baklava

insallah öyle olur cnm..daha öncede ilk acanlar sanssiz diye bir yorum okumustum..sopnrakiler masamiz daha iyi olsun diye daha cok özeniyorlarmis..güme gitmem insallah

cnm 1 defa 1. olmuslugum var,2.defa olursa tadindan yenmez,ama olmazsada hak edene gitsin

hatırlatayım canım, geçen ki yöresel yemeklerde ilk konu açan bendim anlatabidim mi

oy oy oy canım kaptancımmmm naptın sen böyleee

Ben servisimi alayım bi zahmet

Ellerine emeğine yüreğine sağlık canımcımmmm yemiş kadar oldummmm yarışmada başarılar dilerim bitanemm

baaa yılll ddıııımmm... hele o kol böreği el açması olunca beni benden aldı. harika görünüyorlar marifetli kaptanım:) yarışmada başarılar.

oy oy oy canım kaptancımmmm naptın sen böyleee

Ben servisimi alayım bi zahmet

Ellerine emeğine yüreğine sağlık canımcımmmm yemiş kadar oldummmm yarışmada başarılar dilerim bitanemm
Hos geldin cnm benim...
tesekkür ediyorum güzel yorumun icin

Hemen karataya uygun bir tabak hazirliyorum canimcigim sana

baaa yılll ddıııımmm... hele o kol böreği el açması olunca beni benden aldı. harika görünüyorlar marifetli kaptanım:) yarışmada başarılar.
Tesekkür ederim canim güzel yorumun icin..begenmene cok sevindim...

özellikle yufka acamayan arkadaslar icin ideal bir börek aslinda..oklava kullanmyiorsun sonucta ve sekli bozuk olsada sorun olmuyor

Kaptan ellerine saglik bayildim helede gul boregine yarismada basarilar dilirim canim kaptanim

Aman da aman güzel arkadaşım sofralar kurmuş , hiç haberimiz olmamış

Helincim ellerine sağlık , kesene bereket , çok güzel ve yine zahmetli tarifler seçmişsin .

Kol böreğini özellikle bu tarifle ilk misafirimde deneyeceğim .

Başarılar dilerim tatlım ama sen yine yarışmalara başlamışsın , unutma bu yemek topikleri demek kilo demek , aman dikkat

Canim benim tesekkür ederim,cocuklarla biseyler yapmaya calistim

Denersen sonucunu bildirirsin artik..

Baya oldu görüsemiyoruz,nasilsin canim..
diyete basladinmi,baslamadiysan seni bizim takima transefer edebiliriz

Canim yaptim ama 5 sarma ve 2 köfte harici digerlerini yemedim,
yiyenler cok begendi,insallah sende yaptiktan sonra begenirsin

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyolar eminim tatlarıda öyledir

masa düzeninde çok güzel yarılmada başarılar dilerim

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyolar eminim tatlarıda öyledir

masa düzeninde çok güzel yarılmada başarılar dilerim
Cok tesekkür ediyorum
Begenmene cok sevindim,o senin güzelligin

Yiyenler tadini cok begendi,ben onlarin yalancisiyim

Pegasus harika bir sofra.Böreğin de baklavan da çok emek verilerek yapılmış.Misafirlerin çok şanslıymış.Eline koluna sağlık canım.Başarılar dilerim.

Masan harika duruyor Pegasus yarışmada başarılar dilerim,acıktım ve tatlı krizindeyim o baklavalar olsa eminim yarısı bitmiştioff off avuç içimi yalayımda birşeyler olmasın yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…