Mezeler - Ordövrler Sultan Sofrasinda Kol Böregi Ve Gül Baklava

yok yok ilklerde açmak iyidir, daha çok görünür :KK1:
güzel yorumları hakediyorsun, çünkü gerçekten çok emek verdiğin aşikar...düşündüm de ben baklava yapmayalı çoook zaman oldu :KK60:
sırf baklavadan liste başı ufukta görünüyor sana bence :KK53:
insallah öyle olur cnm..daha öncede ilk acanlar sanssiz diye bir yorum okumustum..sopnrakiler masamiz daha iyi olsun diye daha cok özeniyorlarmis..güme gitmem insallah
:KK60::KK60:

cnm 1 defa 1. olmuslugum var,2.defa olursa tadindan yenmez,ama olmazsada hak edene gitsin:KK16:

insallah öyle olur cnm..daha öncede ilk acanlar sanssiz diye bir yorum okumustum..sopnrakiler masamiz daha iyi olsun diye daha cok özeniyorlarmis..güme gitmem insallah
:KK60::KK60:

cnm 1 defa 1. olmuslugum var,2.defa olursa tadindan yenmez,ama olmazsada hak edene gitsin:KK16:

hatırlatayım canım, geçen ki yöresel yemeklerde ilk konu açan bendim :KK34: anlatabidim mi :KK14:

oy oy oy canım kaptancımmmm naptın sen böyleee:KK52::KK52::KK52::KK30:

Ben servisimi alayım bi zahmet:KK56::KK56::KK56:

Ellerine emeğine yüreğine sağlık canımcımmmm yemiş kadar oldummmm yarışmada başarılar dilerim bitanemm:KK19:

baaa yılll ddıııımmm... hele o kol böreği el açması olunca beni benden aldı. harika görünüyorlar marifetli kaptanım:) yarışmada başarılar.

oy oy oy canım kaptancımmmm naptın sen böyleee:KK52::KK52::KK52::KK30:

Ben servisimi alayım bi zahmet:KK56::KK56::KK56:

Ellerine emeğine yüreğine sağlık canımcımmmm yemiş kadar oldummmm yarışmada başarılar dilerim bitanemm:KK19:
Hos geldin cnm benim...:KK16:
tesekkür ediyorum güzel yorumun icin:KK16::KK16::KK16:

Hemen karataya uygun bir tabak hazirliyorum canimcigim sana:KK54::KK54:

baaa yılll ddıııımmm... hele o kol böreği el açması olunca beni benden aldı. harika görünüyorlar marifetli kaptanım:) yarışmada başarılar.
Tesekkür ederim canim güzel yorumun icin..begenmene cok sevindim...:KK16::KK16::KK54:

özellikle yufka acamayan arkadaslar icin ideal bir börek aslinda..oklava kullanmyiorsun sonucta ve sekli bozuk olsada sorun olmuyor:KK34:

Kaptan ellerine saglik bayildim helede gul boregine yarismada basarilar dilirim canim kaptanim

Aman da aman güzel arkadaşım sofralar kurmuş , hiç haberimiz olmamış :KK1:

Helincim ellerine sağlık , kesene bereket , çok güzel ve yine zahmetli tarifler seçmişsin .

Kol böreğini özellikle bu tarifle ilk misafirimde deneyeceğim .

Başarılar dilerim tatlım ama sen yine yarışmalara başlamışsın , unutma bu yemek topikleri demek kilo demek , aman dikkat :KK52:

Aman da aman güzel arkadaşım sofralar kurmuş , hiç haberimiz olmamış :KK1:

Helincim ellerine sağlık , kesene bereket , çok güzel ve yine zahmetli tarifler seçmişsin .

Kol böreğini özellikle bu tarifle ilk misafirimde deneyeceğim .

Başarılar dilerim tatlım ama sen yine yarışmalara başlamışsın , unutma bu yemek topikleri demek kilo demek , aman dikkat :KK52:
Canim benim tesekkür ederim,cocuklarla biseyler yapmaya calistim:KK16::KK16:

Denersen sonucunu bildirirsin artik..:KK52:

Baya oldu görüsemiyoruz,nasilsin canim..:KK19:
diyete basladinmi,baslamadiysan seni bizim takima transefer edebiliriz:KK9:

Canim yaptim ama 5 sarma ve 2 köfte harici digerlerini yemedim,:KK5:
yiyenler cok begendi,insallah sende yaptiktan sonra begenirsin:KK16:

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyolar eminim tatlarıda öyledir

masa düzeninde çok güzel yarılmada başarılar dilerim:KK34:

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyolar eminim tatlarıda öyledir

masa düzeninde çok güzel yarılmada başarılar dilerim:KK34:
Cok tesekkür ediyorum:KK16:
Begenmene cok sevindim,o senin güzelligin:KK16:

Yiyenler tadini cok begendi,ben onlarin yalancisiyim:KK17:

Pegasus harika bir sofra.:KK56:Böreğin de baklavan da çok emek verilerek yapılmış.Misafirlerin çok şanslıymış.Eline koluna sağlık canım.Başarılar dilerim.:KK16:

:KK53:Masan harika duruyor Pegasus yarışmada başarılar dilerim,acıktım ve tatlı krizindeyim o baklavalar olsa eminim yarısı bitmişti:KK5::KK5:off off avuç içimi yalayımda birşeyler olmasın yanii:KK53:

X