Suçlu hissetmek?

Kamudasınız ve 30 yasındasınız iyi kötü birikiminiz vardır ve hiç evlenmemişsiniz hayat zor üniversite İş düzeni derken artık evlenme yaşı zaten ileriye gidiyor bekar erkeklere granmı girdi hala anlamış değilim. Bir kadın kolay kolay ayrılmaz ne hayallerle süsleyip döşediği yuvasını yıkmaz özellikle 6 ayda. Kendi değerinizin farkına varın kendinize gelin lütfen maddiyata önem veren bir insan varsa o ve ailesi mal kaçırıyorlar resmen şeytanlık bu evlense bile alacağı herşeyi annesinin üzerine yapacak demekki. Erkekler nişanlıyken anlaşamadığı ailesine evlenınce tapıyorlar siz birde evli halini düşünün bu adamın.Allah korumuş sizi vicdan yapmayın

Vallahi ben teşekkür ederim hala mantikli olan, evleneyim de nolursa olsun demeyen, kaba tabirle koca bulmayi bir halt sanmayan , aklı başında güçlü kadınlarımızın da olduğunu hatirlattiginiz icin

Çok şükür güzel bir mesleğim var işimi çok seviyorun ve çalışma koşullarım gayet iyi. Kazancım da güzel, birikimim var ve çeyizimi eksiksiz şekilde almıştım zevkime göre ve olabildiğince kaliteli. Görsel olarak beğenilen birisiyim, genel olarak. Ailem de çok şükür kendi halinde maddi anlamda bana bağımlı olmayan işinde gücünde varlıklı insanlar. Devir zaman bu konuda biraz zor sanki, karşıma birisi çıkmıyor, ben genel olarak sosyal birisiyim ama bu arkadaşlarla görüşme, arada seyahat şeklinde. Bir yaştan sonra inssn kurslara gitmek yeni yetkinlikler kazanmak istemiyor. Yoruldum, kendi evimde eşimle sıradan dingin bir hayat yaşamak istiyorum. Ama bu minvalde birisi de karşıma çıkmadı ki şuana kadar evlenmedim. Bazı şeyler tamamı ile nasip sanırım, böyle küçük içimi dökmek istedim, yalnızlık bazen çok zor geliyor.

Vallahi ben teşekkür ederim hala mantikli olan, evleneyim de nolursa olsun demeyen, kaba tabirle koca bulmayi bir halt sanmayan , aklı başında güçlü kadınlarımızın da olduğunu hatirlattiginiz icin
Teşekkür ederim hiç böyle bakmamıştım verdiğim karara, isteğim mutlu bir evlilik yapmak sadece, bekarlık > mutsuz evlilik diye düşünüyorum, sevgiler

6 ayda boşanmış olması sizde bütün alarmları çaldırmış olmalıydı zaten. Belli ki annesi o gelin buraya gelecek dedi kadın da kabul etmeyince hemen koyuverdiler kapıya. Emek verilmiş bir şeyi yıktıkları için sizin gibi suçluluk hissettiklerini de sanmıyorum. Adam annesinin huyunu bildiği için açığını aşırı sevgi gösterileri ile kapatmaya çalışmış belliki. Suçluluk duyulacaksa bu anne problemini çözmeden ilişkiye başlayıp sizin zamanınızı çalan adam duymalı. Ama mahremini bile ortaya saçan bir adamdan böyle erdemler beklenmez tabi.

Tüm durumu çok güzel değerlendirdiniz. teşekkür ederim bunları duymaya ihtiyacım vardı

Sinirle senin ailevi bir acınj sana bu kadar saygısızca hatırlatıyorsa eğer beş para etmezmiş. Diğer kadının neden boşandığı da aşağı yuları belli. Allah kurtarmış seni

Sinirle senin ailevi bir acınj sana bu kadar saygısızca hatırlatıyorsa eğer beş para etmezmiş. Diğer kadının neden boşandığı da aşağı yuları belli. Allah kurtarmış seni
Çok moralim bozuldu oluru olan bir ilişki değil zaten artık ama insan bir duruş görmek istiyor yine de güzel günler yaşadığı insanda

Çok moralim bozuldu oluru olan bir ilişki değil zaten artık ama insan bir duruş görmek istiyor yine de güzel günler yaşadığı insanda
Hiç hiç moralini bozma hatta git iki rekat şükür namazı kıl. Çok şükür yüzünü erkenden gördün. Sevin sadaka dağıt lokma döktür ciddiyim hiç hiç canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…