Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selam ben yazamamıştım kendimi bu listeye.Biz 4-5 aydır deniyoruz. Yaşım 32. Döngüm ortalama 30 gün ve şaşma olmaz.
Şimdi bat a 4 gün var. Heyecanlı bekleyiş sürüyor :)
Ovülasyon testi ile bakmadım yumurtlama zamanına vs sadece program takip ediyorum Flo diye, günü gününe ise regl döngünüz en muhtemel yumurtlama gününü veriyor size program. Ama ovülasyon testi de alıcam eğer bu ay da regl olursam.
Geçen aylarda hep aldım erken gebelik testi negatif çıkınca insan ister istemez negatif etkileniyor, biliyorsunuz o durumu :KK43: o yüzden bu ay beklemeye karar verdim.
Şimdi size bu ay yaşadığım bişeyden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 2-3 gün önce sanki yumurtalıklarımdna karnıma doğru bi sancı girdi bana anlık bi 2-3 sn. Diğer belirtiler göğüste şişlik( baya) regl olacakmışım gibi kasıklarda ağrı ara ara. Gaz :) ve midemde yanma ekşime gibi şeylerde yaşadım. Bakalım hakkımda hayırlısı.
Allah isteyen herkese nasip etsin 😇 burada hepimizin güzel haberlerini alalım inşallah 🙏🏼

Kızlar son durumlarınız nedir tabloyu güncelleyeceğim. Bana yarına kadar bilgi verir misiniz?

@inciss @mahivema @Hayallerimmm3 @yugi30 @CevikKiz @Konyakk @mavispreyboya @melyes @burcu24242 @Narence06 @arhiaz63 @elinahazer sanemben sanemben
Kızlar BAT geldi durumlar nedir?

sanemben sanemben

08.02.202131--1,5 YILRahim Basıklığı

@Sinoplu17

08.02.202126Folden
Klomen
1 YIL

@Nrgulbeski3344

08.02.202129Diafol---:anneadayı:

@LeyLA84db

08.02.202137Folikasit
Progestan
Innovita
Ç.iğnesi
6 AYDüşük amh
Ben de regl oldum maalesef

Hamdolsun gözüktü çok teşekkür ederim sıkıntı yok şimdilik kesem aşağıda tek sıkıntı o düşük riskim var inşallah sıkıntısız gider
İnşallah sağlıkla sorunsuz ilerler gebelik sürecin 🤗 bende pazartesi kalp atışı için gidicem stresliyim inşallah görebiliriz 🤲

Ne zaman gidiyo kayınvaliden? Ekmek almaya diye çıkıp bi teste mi gitsen acaba 😀
Valla bilmiyorm ki canm o bisey demiyo su an bnde soramıyom yanlış anlamasn diye şöylede bisey var oturduğumuz sitenin altı market hani gitsem hemen gelmem lazm sağlık ocağıda çokyakın değil işin aksi yaa😂

Valla bilmiyorm ki canm o bisey demiyo su an bnde soramıyom yanlış anlamasn diye şöylede bisey var oturduğumuz sitenin altı market hani gitsem hemen gelmem lazm sağlık ocağıda çokyakın değil işin aksi yaa😂
Bugün tekrar bi idrar testi yapsana kaset olandan ? Eğer varsa bu kadar gündür illa ki çizgi olucak orda ben de alıp yapıcam bugün tekrar

X