Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sen şuan hamilesin o bebekte kocaman olup tosun gibi doğacak birde kız olsun annesine de sıkı sıkı tutunsun darısıda teyzesinin başına olsun ( teyzesi ben yani )
Yaa ne güzel yazdın valla içim umut doldu. Amin canım benim tez zamanda hayırlısı ile inşallah hiç sorunsuz güzel haberler alalım senden de🥰

Yaa ne güzel yazdın valla içim umut doldu. Amin canım benim tez zamanda hayırlısı ile inşallah hiç sorunsuz güzel haberler alalım senden de🥰
beni üzel haberlerinle haberdar et olur mu şimdi sen ne aşamadaydın bir daha anlat bakim bebiş vardı ne xzman dr gittin son nezaman gideceksin bi anlat bakim

aminnn Allah cümlemizi hayırlı haberleri ile sevindirsin sağlıkla kucağımıza almak nasip eylesin inşallah ya en kısa zaman ya

beni üzel haberlerinle haberdar et olur mu şimdi sen ne aşamadaydın bir daha anlat bakim bebiş vardı ne xzman dr gittin son nezaman gideceksin bi anlat bakim
30 ocakta aşılama oldum
13 şubat beta 8,15
15 şubat 29
17 şubay 117
19 şubat 46
22 şubat 216 değerler böyle canım
Bu 3. Aşılama ilk aşılama tuttu ama kimyasal oldu 2. Aşılama tutmadı buda 3. Aşılama işte

Kızlar batım dündü ama hala adet olmadım hiçbir ağrım belirtimde yok 🤦🏼‍♀️ Pazar test yapmıştım negatifti, varmı aynı durumda olan?

30 ocakta aşılama oldum
13 şubat beta 8,15
15 şubat 29
17 şubay 117
19 şubat 46
22 şubat 216 değerler böyle canım
Bu 3. Aşılama ilk aşılama tuttu ama kimyasal oldu 2. Aşılama tutmadı buda 3. Aşılama işte
22 şubat iyi 19 şubatta suyu fazla içip seyreltmiş olabilirsin aslında gayet iyi ya dr ne dedi sana bu değerlere birde aşılama nasıl yapılıyor anlatırmısın ücretlimi kolay mı nasıl bir işlem yani ama sen içii ferah tut o bebek seni tutmuş canım allahımdan dilerimde bırakmasın inşallah amin ecmain rabbim emeklerinin karşılığını verecek bekle güzel haber alcan sen dikkatli ol ama olur mu

Merhaba kızlar bgn yaptığım ovulasyaon testi pik oldu bence size göre dE öyle mi Acaba ama adetime 2 gün kaldı çok garip

Eklentiler

• 70E27C81-253C-4FEC-8FF0-9E64EA61AF8A.jpeg
    70E27C81-253C-4FEC-8FF0-9E64EA61AF8A.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar batım dündü ama hala adet olmadım hiçbir ağrım belirtimde yok 🤦🏼‍♀️ Pazar test yapmıştım negatifti, varmı aynı durumda olan?
Benim de batım dündü. Bende karın ve kasık ve biraz bel ağrısı, ara ara bulantı ve iştahsızlık, az akıntı, memelerde ağrı var. Ben en son testi cuma yapmıştım, negatifti.

İnat ettim yapmayacağım bacım :) Sabahları özellikle adet olacakmışım gibi ağrım oluyor ama gelmiyor. Denememizin ilk ayındayız ondan pek umutlu değilim ben
Bizimde ilk denememizdi ovülasyonla takip ettim ben, 8 şubatta yumurtladım 9unda çatladı. İlk deneme olunca insanda umut olmuyor 😂 bende biraz bekleyip öyle test yapıcam. Pazar negatif çıkınca açıkçası tamamen hamileliği sildim 💁🏼‍♀️

Kızlar lütfen bana yardım edin bu sbh kahverengi lekelenme olmaya başladı adetime 10 gün var normalde daha yumurtlama dönemim biteli bugün 5.ci gün adetim hiç bu kadar erken gelmez genelde gecikirdi fkri olan nolur yardım etsin çok tereddütteyim şuan
Canım merhaba , benim de adetime 1 hafta kala kahverengi lekelenmem oldu 3 gün sürdü dün bitti , test yaptırdım 2.80 çıktı doktor ya daha çok yeni ya da hamilelik yok cuma günü adet tarihimde tekrar kan vermemi söyledi. Dün aksam kaset test yaptım negatif çıktı . Hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşıyorum anlam veremedim bekliyorum ben de

Bizimde ilk denememizdi ovülasyonla takip ettim ben, 8 şubatta yumurtladım 9unda çatladı. İlk deneme olunca insanda umut olmuyor 😂 bende biraz bekleyip öyle test yapıcam. Pazar negatif çıkınca açıkçası tamamen hamileliği sildim 💁🏼‍♀️
Ben de ovulasyonla takip ettim. Ovu günümüz birebir aynı, bat'lar aynı maşallah :) Ovu döneminde 3, ovu'dan sonra 1 kez denedik. Bakalım artık nasip kısmet. Bazen geç implantasyon olabiliyormuş. Belki de gebelik vardır :) Sağlık sorunu olmasın da önemli olan o

Ben de ovulasyonla takip ettim. Ovu günümüz birebir aynı, bat'lar aynı maşallah :) Ovu döneminde 3, ovu'dan sonra 1 kez denedik. Bakalım artık nasip kısmet. Bazen geç implantasyon olabiliyormuş. Belki de gebelik vardır :) Sağlık sorunu olmasın da önemli olan o
Şuan ezan okunuyor dua ettimm inşallah vardır canım sende 🤲🏼🤲🏼 Benim adet düzensizliğim oluyor bazen bu ayda öyleydi 26.gün yumurtladım 😄

Ay
Bat günü erken gebelik testi yapmıştım silik 2. Çizgi çıktı canm hatta burayada attım ama ertesi gün normal gebelik testinde bisey çıkmadı dün kan vermeye gidecektim yatılı misafirim geldi bugünde gidemem galiba beklemedeyim hala
Merhaba, ben bugün kan testi yaptırdım sağlık ocağında hamile değilim malesef, ama pembe lekelenme devam ediyor sanırım kadın doğuma gitmem gerekiyor, İnşallah sen hamilesindir

X