Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Femara mı klomen mi canım? Aynı gidicez seninle. Bana da doktorum cuma ilişki olsun, cumartesi sabah gel yumurtalara bakalım iğne de verir cumartesi zaten. Ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım daha önce Femarayla birlikte ama dış gebelikti. Sağlıklı gebelikler olsun inşaallah

Kızlar rahmime sizi giriyor ara ara ya bir de sanki tüpüm çekiliyor gibi oluyor 10 gün var bata neyin nesidir bu dün belki yumurtlamadir diye değerlendirdik bugün devam ediyor ama asil yumurtlama günü kaçmıştı gebelik belirtisi o la maz umutsuzum zaten inşallah sıkıntı yoktur ya

Kuzum aynı şey bende de var dün yumurtlama vardı yeniden biliyosun, bugün de vardır belki bilemiyorum testim kalmadı bakamadım ama ilk ovülasyon testi yaparken 2 gün sürmüştü yumurtlamam senin de öyle olabilir yine değerlendir sen bugünü de yarın ara ver sonraki gün yine değerlendir

Ya çok rahatsız edici bir durum ya usutme enfeksiyon falan olamaz hep evdeyim dediğin gibi belki yumurtlamadir ya da kist falan bilemiyorum Allah korusun ya kiste falan ugrasmamayim bi de

Kızlar adetime 10 gün var ve akıntım hem değişti hem fazlalaştı. Tekrar mı yumurtlama var acaba bakar mısınız ? Bu arada karantinadayız kovit oldum yumurtlama varsa bile değerlendiremem

Eklentiler

• 44310667-69E5-491B-8592-0781FEA06A01.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 35
Ya çok rahatsız edici bir durum ya usutme enfeksiyon falan olamaz hep evdeyim dediğin gibi belki yumurtlamadir ya da kist falan bilemiyorum Allah korusun ya kiste falan ugrasmamayim bi de
Allah korusun canım iyi düşün iyi olsun inşallah aynı durumdayız oturunca anladım ne kadar ağrıdığını kramp gibi benimki ara sıra geliyo bi baskı oluyo sonra geçiyo ama genel olarak orda olduğunu hissettiriyo belim ağrıyo bide İnşallah bebiş tutunuyodur ya vücudumun her ay benle dalga geçmesini kaldıramiciiim zira

Valla bel ağrısı bacak cekmesi ne ararsan var bende de bu neyin ağrısı diye bidibidi söyleniyorum aksama kadar
tutunuyor mudur olabilir mi ki öyle bi şey olsun lütfen
yaşamış midir spermler acaba benim yumurtlama çatlama olana kadar hic ihtimal de vermiyorum ama
Su kader bu sefer bizim yüzümüze gülsün inşallah tucimom yaa

Kızlar adetime 10 gün var ve akıntım hem değişti hem fazlalaştı. Tekrar mı yumurtlama var acaba bakar mısınız ? Bu arada karantinadayız kovit oldum yumurtlama varsa bile değerlendiremem
Canım kocan da kovitse agir geçirmiyorsanız mutlaka degerlendir benim de valla ağrım oldu 10 gün var reglime degerlendirdim dun 6 şubat mi bat senin de bu 6 subatta bi keramet var -Arwen-

Kolomen kullandım canım ben. Bu ay ikinci kolomen değiştirmedi doktor bu ay da klomen kullan dedi direk. Hsg cektirmiş miydin sen

Kızlar selamlar ne kadar büyümüş grup hepimiz güzel haberler alalım inşallah bu ay
Bende ufak aksilikler çıktı 2-3 günlüğüne kar tatili romantizm yapalım dedik eşimle bende bir kaşıntı akıntı başladı canım da yanınca yumurtlama haftasının son günlerini değerlendiremedik tatilde keyfimize göre takılalım unutalım biraz bu meseleleri derken tam unuttuk

Çan m ben kaç gündür giremiyorum memlekete geldik yoğunluk vardı ben 36 yaşındayım 1 kızım var 4 yaşında bir daha arkası gelmedi. Adete 4-5 gün var ve bende hala tık yok .. senin durumlar nasıl? Sende çocuk var mı ? Kaç yaşındasın?

Canım kocan da kovitse agir geçirmiyorsanız mutlaka degerlendir benim de valla ağrım oldu 10 gün var reglime degerlendirdim dun 6 şubat mi bat senin de bu 6 subatta bi keramet var -Arwen-
Ya bende karantinamin son 2 gününde yumurtlama yakaladım değerlendirdik o günleri adet olmadım adetim gecikti normalde adetimin bitmesi lazımdı bugün ama hala olmadim kasık ağrısı var akıntı su gibi lekelenme zaten hiç olmazdı bende adetten önce lekede yok testler negatif çıkıyor acaba kovid adet düzenini bozuyor mu böyle bişey yaşayan var mı kızlar

Kızlar bende tekrar subatta baslayacagim tedaviye szce cipli asilamami yoksa normal asilamami yapan yaptira. Varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…