Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kan verdin mi merak ettim

Sizin daha kolay keske bende İstanbul'da olsam.
Annem İstanbul da benimde mayıs ayına dogru kadın doguma İstanbul'da gidicem herhalde artık oyle bi karar aldım burda doktorlarla anlasmak cok zor internette arıyorum bulamıyorum doktor yerli halkta alısmıs ya Bursa'ya ya İzmir e gidiyolar doktorlara..

Ben gene yokum

Benim rahmimde tersmiş geçen gün ogrendım arkadaşlar Rahmi ters olup ta hamıle kalan var mı ne yapmam lazım
Benim arkadaşımın da ters ve 3 çocuğu var ikisi kazara oldu peş peşe hamile kaldı. Şimdi korkuyor çok dikkat ediyor 4. Ye hamile kalırım diye

evet burda secenek cok fazla, en ıyısını yaaprsın canım

Kızlar ben ikinci kez yumurtluyo olabilir miyim acaba? Dün t silikleşmeye başlamıştı bugün c ile aynı koyulukta, ışık vurduğu için biraz renkler soluk çıkmış ikisinin de ama c ile aynı koyuluğa ulaştı bikaç dakikada. Değerlendirmeli miyim?

Eklentiler

• ED8DB4AB-D8ED-41B7-9456-A03EA88EF5B9.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 35
Bence değerlendir benim arkadasın annesi hep iki yumurta yumurtlarmıs ilk duydugumda cok sasırmıstım cunku bazıları her ay yumurtlamıyoruz tarzı birşey söylemişti kafam karısmıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…