Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun canımm hepımız guzel haberler alalım
ya ılk testı dusuk cıkınca doktor gelbırde muayene yapalım demıs varıkosel vs varmı dıye elle olyromus oda, sorun cıkmadı Allahtan onda
Maşallah canım neyse ki onu yapmışlar da en azından bide onu düşünüp stres olmazsınız. Biz şimdi morfoloji derdine düşecez muayene falan derken bakalım kaç ayımız gidecek

Bana da diyen özeldi cunku insanlara para gözüyle bakan da var özelde tüp bebek yaptırmak daha paralı
Evet hersey nasip
kesınlıkle oyle, suan gıtıgım doktorum oncekınden ıkı katı pahalı ama asla cocugunu olmaz sunu yapalım bunu yapalım bıle demıyor, hatta ben tup bebek sordukca deneyın yaşın genc dıyor

Maşallah canım neyse ki onu yapmışlar da en azından bide onu düşünüp stres olmazsınız. Biz şimdi morfoloji derdine düşecez muayene falan derken bakalım kaç ayımız gidecek
ahh evett ya heepp vakıt kaybı ıste ınsalllaahh sorun cıkmasında

Ya vallahi ne diyim ki bilemedim. Yani tüp bbek tamam da sen de doktor olmuşsun bi çare ara demi ama yani uğraşmayacak olsam ben zaten direk tüp bebeğe yönelirdim uğraşıyım çare arayım diye kapı kapı dolaşıyorum. Eşime de bekleme direk tüp bebek kaydı açalım demişler Ay sinirlerim bozuldu😅
Canım sizin daha diğer testler se yapılmamıs ki tüp bebek de morfoloji falan da önemli
Esim duydugu haberlerden dolayı tüp bebege sıcak bakmıyordu bende o yüzden ilacla kim tedavi edere yöneldim

InşaAllah şimdiden strese girdiğim için kızıyorum kendime ama düşünmeden edemiyorum bi de düzenli ilişki olmadığı için korkuyorum tabi
Düzenli olsun canım iki üç gune bir olan ilişkide tutar diyolar nasip. Bende çok stres yapiyodum bu ay herseyine bakittim içim raht artikk.

Canım sizin daha diğer testler se yapılmamıs ki tüp bebek de morfoloji falan da önemli
Esim duydugu haberlerden dolayı tüp bebege sıcak bakmıyordu bende o yüzden ilacla kim tedavi edere yöneldim
Çok iyi yapmışsınız bence. Bende öyle yapmayı planlıyorum. Bakalım inşallah hayırla hallederiz

kesınlıkle 4 5 doktor sonrası buldum, ınsana para gozuyle baktıkları surece verım alamıyoruz maalesef :KK43:
Esimin de 3. Doktoru
Bende kendime doktor bulamadım burda herseyden emin olmak istiyorum ama yorumları okudukca burda gidemeyeceğimi anlıyorum

Çok iyi yapmışsınız bence. Bende öyle yapmayı planlıyorum. Bakalım inşallah hayırla hallederiz
Sizin kolay tedaviniz inşallah bi an önce hersey düzelir iyi bi doktor bulup diğer tetkikler yapılsın

Sizin kolay tedaviniz inşallah bi an önce hersey düzelir iyi bi doktor bulup diğer tetkikler yapılsın
İnşallah bakalım bi araştırıp yoğunlaşalım Rabbim hepimize bu yolda kolaylık ferahlık sabır versin inşallah hayırla da buraya çift çizgi ileri atıp müjdelemeyi nasip etsin 🤲💞

İnşallah bakalım bi araştırıp yoğunlaşalım Rabbim hepimize bu yolda kolaylık ferahlık sabır versin inşallah hayırla da buraya çift çizgi ileri atıp müjdelemeyi nasip etsin 🤲💞
Amiinn herkesee Rabbim acılan elleri geri çevirmezmiş zamanını beklermiş sadece geciktiriyorsa güzelleştiriyordur öyle düşünüyorum 🤲🏻🤲🏻

Esimin de 3. Doktoru
Bende kendime doktor bulamadım burda herseyden emin olmak istiyorum ama yorumları okudukca burda gidemeyeceğimi anlıyorum
benım kendı kadın dogumcularda sıkıntım vardı esımın ılk doktoru ve sperm testı vermek ıcın gıtmıstı tavsıtye vs de degıldı. ıyı cıktı Allahtan. hangi ildesin?

İnşallah canım dua edelim hep birbirimize. İnsanlar ne derse desin nasip edecek olan Allah.çok şükür kulu vermiyor da Allah veriyor o yüzden içim rahat o en hayırlı zamanı biliyor
kesınlıklee Allah buyuktur, her zaman buradakı kızlar dualarımdasınız , Rabbım saglıkla hayırlı evlatlar versın ınsallllaaahh amın hemde hemencecıkkk

Kızlar hesabımı basıl iptal edebilirim bilen var mı?

X