Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen ay hüsran olunca bu ay azim yaptım. Umarım bu ay olur canım 😍😍
Insallah canimm bekliyorum 🤲 dualarim bekleyen herkesle cabucak kavusun bebislere. Ben pikten önceki gün koyulasinca degerlendirdim birde pik günü degerlendirdim ertesi gün catlamisti yumurta. Sen her ihtimale karsi test hafif pembelesmeye basladiktan sonra gün asiri degerlendir canim ama pik ve catlama gününü üst üste degerlendir hayirlisiyla olur insallah🤲

Insallah canimm bekliyorum 🤲 dualarim bekleyen herkesle cabucak kavusun bebislere. Ben pikten önceki gün koyulasinca degerlendirdim birde pik günü degerlendirdim ertesi gün catlamisti yumurta. Sen her ihtimale karsi test hafif pembelesmeye basladiktan sonra gün asiri degerlendir canim ama pik ve catlama gününü üs degerlendir hayirlisiyla olur insallah
Amin canım inşallah Allah kimseyi bu yolda bekletmesin. İsteyen herkese sağlıklı nur topu gibi hayırlı evlatlar versin inşallah 😘😘

Allah razı olsun canım benim çok haklısın benim stresli olduğum konu gebelik açısından değil zaten benim korkum bu kistin bi kaybolup bi cikiyo olmasi annem kaç defa doktora gitti hiç bisey bulamadılar sonunda 3. Evre rahim kanseri olduğunu öğrendik 2 yıla yakındır onunla uğraşıyoruz ameliyat oldu 3 tane tümör alındı göğüs kafesinin altına kadar sıçramıştı 6 kemoterapi 25 ışın tedavisi yüzeysel 6 tanede vajinadan işin aldı çok şükür atlattı kontrollere gidiyoruz ama hiç bi zaman bu alınan parçalarda bile kanser olduğu ortaya çıkmadi kaç defa smr verdik onda bile çıkmamıştı şimdi bizde evladı olarak 3 kız kardeş risk altındayız sürekli kontrole gidiyoruz fakat bu durum bi anda yeniden ortaya çıkınca baya endişelendim umarım korkularım endişelerim hepsi boşadır destekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar hepinize.

Rabbim esirgesin bir daha göstermesin İnşallah 🙏🏻 Korkma inşallah iyi düşün iyi şeyler yaşa ♥️

Eklentiler

• 08703F1F-CDE6-4F27-A5F7-25B9659D73CD.jpeg
    08703F1F-CDE6-4F27-A5F7-25B9659D73CD.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 36
26 sindaki kadar tam koyu da degil ama bilemedim. Ne kadar güvenilir şüpheliyim bu testlerden ama, hayirlisi olsun hakkinda insallah
agrım oldugu için süphelendim yaptım ama bianlık olunca sıvı alımına öok dikkat etmedim belki dikkat etseydim muhtelemen daha koyu cıkabilirdi ama dediğiniz gibi be kadar güvenilir bilemem 🤭

Streslik bisey deil cnm yeni acildeyim polikistik over varmış ve muayne eder etmez kanamam oldu sonra kan aldı sonuç bekliyorum. Ağrıdan geberiyorum rsmn
Cook geçmiş olsun canım kan sonucun ne çıktımı ? Gebeliğe de baktirsaydin ne olur ne olmaz bu işler hiç belli değil..

Cook geçmiş olsun canım kan sonucun ne çıktımı ? Gebeliğe de baktirsaydin ne olur ne olmaz bu işler hiç belli değil..
Saol canım benim Sağlık ocaginin sonucu çıkmışsa bise henüz internete düşmemiş hastanedeyse muaneden sonra kan alindi o zaman beta 0.100 çıkmış

Saol canım benim Sağlık ocaginin sonucu çıkmışsa bise henüz internete düşmemiş hastanedeyse muaneden sonra kan alindi o zaman beta 0.100 çıkmış
Peki doktor ne dedi bu gecikmeyi PCOS a mi yordu yani ? Neden bu kadar ağrı yapıyor filan bunları soylemedimi?

Akıntının son günü çatlama, ertesi gün kuruluk veya kremsi akıntı olur yani çatlama geçmiş demektir.

Eğer 12. Gün çatlama ise, ve 28. Gün BAT ise, döngün 27 gün sürüyor.

28. Gün yeni döngünün 1. Günü oluyor.
Canım merhaba, sana bişey soracıktım, benim önceki gün ovulasyon testi pikti, dün silikleşmeye başlamıştı, dünden beri de kasık ağrım var, bugün beyaz akıntılarım olmuş, çatlama tamamlanmış mıdır sence?

X