Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sağol canım benim inşallah çok güzel haberler alırsın sen deSevincini burada paylaşırız inşallah En garantisi gerçekten kan testi idrarda pozitif görünce bile insan emin olamıyor. Benim arkadaşımın da öyle olmuş regliden 1 hafta sonra değeri 30 çıkmış idrarda çıkmamış sağlıklı bir şekilde doğurdu çok şükür

Inşallah benimde öyle olur da burda paylaşırım duanızı eksik etmeyin insallah

Siz ilcede mi oturuyorsunuz

Ben izmir burada oturuyorum hastaneye gitmedim sağlık ocağından verdim kanı ama bana 2 gün sonra çikar dediler
Amaaaan hadi yaaa... Keşke. Devletten verseydin kanı.. normalde ertesi günü çıkar diye biliyordum burda öyle diye Çok kişi oldu.. hayırlısı bakalım.. bekleyelim.. İnshaAllah güzle haberlerle dönersin

Sakin ol her ne dese desinler bir yol vardır
Gittim doktora kilo ver dedi İnşAllah hemen verebilirim iste cok sukur birsey hok kilo aldigim icin hizli polistik overdir dedi adet oldum cok sukur ilacin etkisi gosterdi 10 gun oldu biteli tarlisal bugun oldum cuma gidip hprmon testo yapilcak kizlar nasil yapiyolar

Hormon reglinin 2. Yada 3. Günü bakılıyor

Rabbim hakkında hayırlısını versin bitanem

Kızlar bu sayfadan sizede penti regl kilodu hediye diye bi bildirim geldi mi kullanıp görüşlerimizi yazmamızı istiyolar o yüzden hediye ediyolarms

hanımlar merhaba bende aşılama yaptırdım bugün 7.günüm zaman geçmiyor sanki haftaya kan tahlili vereceğim çok heyecanlıyım :)

Kızlar sonucumu almama gerek kalmadı. Pembe leke geldi çok felaket karnım ağrıyo doğum ediyorum sanki o derece ayaklarım uyusuyo resmen. Sabaha tam adet olurum galiba çok kötüyüm geceyi acil de geçirmesem iyidir. 13. Gun sonra gelmesinede ayrı bi ayarım.. kesin biseyler var bende bak görürsünüz insan hisseder. Muayne gününde neler çıkcak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…