Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O nasıl oluyo kuzum hiç bilmiyorum barkod numarası da yok elimde
Bi arastır canım il saglık müdürlüğü laboratuvar sonucları falan yaz arkadas ekran görüntüsü atmıstı da nasıl giriliyor bende hic bilmiyorum

olabilir çünkü az önce beyaz akıntım da geldi bazıları da gebelikte de akıntı gelir diyor valla napcamı şaşırdım
Yumurtlama akintisi baslarken önce daha beyaz kivamli olur iki parmak arasinda uzar ama cok uzamadan kopar. Yumurtlama günlerinde yani pik ve sonraki günde akinti beyazdan seffafa döner ve iki parmak arasinda kopmadan 7-8 cm kadar uzayabilir. Testin pik yapmis muhtemelen o dedigin akinti kivamli ama uzayan akinti. Hamilelikteki beyaz akinti oyle cok uzamaz yine kivamli ama kati olur. Eger uzayan akintin varsa ki zaten testin pik bu günü mutlaka degerlendir. Hayirlisi olsun

valla gönül isterdi bu pik değil gebelik olsun batıma 3 gün kalmış

kızlar benim anlayamadığım bir durum var nereden baksam anlamadım

beyaz akıntı yumurtlama belirtisi mi???? şeffaf yumurta akı kıvamı sünen akıntı çatlama belirtisimi ????? bende 2side oldu ama çok erken daha

çok güzel açıklamışsın arkadaşım ama uzayan şeffaf akıntım regl bittikten 3 gün sonra oldu ardından da beyaz yani yumurtlamış olabilirmiyim anlamadım
klomen kullanmamla alaksı olabilir mi

valla gönül isterdi bu pik değil gebelik olsun batıma 3 gün kalmış
Keske öyle olsa ama degilsede sen bu günü yinede degerlendir hayirlisi olsun insallah. Akintin tam olarak nasil onu anlatirsan yumurtlama yada gebelik belirtisine benziyor diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…