Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bodrumdayım. Medlife, öncesinde de intertıp diye biryere gittim. Devlet hastanesini saymıyorum orda ilgilenmiyorlar bile..

Iste konuşan var ailem konuştu beni suçladı falan zaten suan baya kötü durumdayım her an sanki bisey olacakmışım gibi hisediyom korkuyorum bilmiyom kafam çok karışık

Iste konuşan var ailem konuştu beni suçladı falan zaten suan baya kötü durumdayım her an sanki bisey olacakmışım gibi hisediyom korkuyorum bilmiyom kafam çok karışık
Zaten şu an farklı sorunlarınız varken bence hiç bebek konusunu düşünmeyin derim. Sorunları çözüp, kendinizi rahatlattiktan sonra kendiliğinden olacaktır bu süreç. Naçizane görüşüm budur Tabiki karışamam ama dışarıdan bir öneri olarak kabul edin.

Tsk ederim yardimlariniz için bakacam artik duruma bağlı zaten yarin oruca basliyacam hayırlısıyla belki bu süreçte kafam birazda olsa dagilir

Bence sen öyle bi adama çocuk yapma NET.

Dimi doktora yine gidicem teşekkür ederim İnşAllah hayırlısı olur herkesin hakkinda kendi hakkimizdada

Aslinda o hani olunca o da susar diye düşünüyorum ama ben bebeğimin 1 gram bile uzulmesine asla izin vermem bi olsa dünyayı yakarım onun için

Benim gibi gözü çapaklı dolaşan var mı kızlar ölücem uyku diye insanlar 8 ay falan nasıl çalışıyor

Geçen ay tam bugün olmuştum 2, 3 gün erken gelir normalde 26si falandı sabah yaptım yine çok silik ama kanda 2 gün önce 197 çıktı şimdi yine kan verdim bakalım kaç çıkacak.
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah benim bu gün gecikmenin 11. Gunu bat 18 şubattı yarın sağlık ocağı randevum var kan için bakalm sonuç ne olucak 3-4 gündür bulantı kusma mahfetti beni sabaha kadar bacak ağrısından duramıyorum ama testlerde hiç pozitif göremedim bakalm sonuç ne olucak

Ben bekarlen doktora gitmistim bana rahim duvarin kalon demisti ama onemli degil demisti fakat adetkenmi gittim sonrami bilmiyorum netden bakincada gebelige engelmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…