Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar covid oldum. Insallah bebegime bir dey olmaz. Nasil denk geldi ikisi birden bilmiyorum cok üzgünüm dua edin
Çok geçmiş olsun canım bir arkadaşımız daha geçirdi burada bebek sağlıklı çok şükür kötü düşünme lütfen kuzenım farkında varmadan geçirmiş 6 aylıkken doğumunda belli oldu antikordan şimdi bebemiz 1 yaşında

Kızlar, idrar testi için en uygun sabah ilk idrar mı oluyor ? Kimisi ilk olmaz diyor, bazı yerde de sabah iyidir yoğunlaşmış olur hormonlar, diyor. Kafam karıştı. Daha erken benim ama bileyim şimdiden

Tebrik ederim belirtileriniz nelerdi

Kızlar, idrar testi için en uygun sabah ilk idrar mı oluyor ? Kimisi ilk olmaz diyor, bazı yerde de sabah iyidir yoğunlaşmış olur hormonlar, diyor. Kafam karıştı. Daha erken benim ama bileyim şimdiden
Evet canım en uygunu ilk idrar çünkü yazdığın gibi yoğun oluyor betahcg, ovülasyon tam tersi ilk idrar olmaması gerekiyo sıvı alımına dikkat ederek gün içinde olması gerekiyo. İlk olmaz diyen kimse zırvalamış

Kız madem öyle niye söylemedin ya diğer tarafta.. tebriklerrrr İnshaAllah kucağına da almak nasıb olur

Ben tekrar elendim tucimo dün kan verdim 0.00 bu kadar mı hamile olunmaz burdan dönüş olmaz artık hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. İsteyen herkese de çok bekletmeden yıpranmadan tez zaman da bu duyguyu yaşatsın

Miraç kandilimiz mübarek olsun kızlar bu geçe bol bol dua edelim rabbim dualarınızı kabul eylesin sizler benim her daim dualarimdasiniz sizi çok seviyorum iyi ki varsınız koca bi aileyiz burda
Hepimizin sıkıntısını stresini kalbindeki duaları kabul eyle ya rabbim sen bize yol göstermeye nasip eyle hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasip eyle bize ya rabbi

Miraç kandilimiz mübarek olsun kızlar bu geçe bol bol dua edelim rabbim dualarınızı kabul eylesin sizler benim her daim dualarimdasiniz sizi çok seviyorum iyi ki varsınız koca bi aileyiz burda
Miraç kandilimiz mübarek olsun hamile olanlar sağlıkla kucağına alsın. Olmak isteyenlere rabbim bekletmesin herkesin kucağı dolu dolu olsun Dua edelim

Kızlar merhaba öncelikle hayırlı kandiller hamile olanlara hayırlı gebelik ve saglıklı bebekler diliyorum hamile kalmak isteyenlerede Rabbim çok aratmadan hayırla saglıkla nasip etsin benim bi oğlum var Elhamdülillah ikinci bebek istiyoruz son adet tarihim 20 Ocak hala adet olmadım gögüslerde hassasiyet var her an adet olacakmışım gibi ama hala bişey yok oglumuda geç öğrenmiştim geç döllenme olmuştu acaba Buda mı öyle oldu diye düşünüyorum 25 şubatta test yaptım negatifti bakalım hayırlısı bekliyorum başına böyle bişey gelen varmı?

Hiç de geç değil. Benim de erkek kardeşimle aramda 5 yaş var ve kendisi en yakın dostlarımdan biri olur İnanın, Allah böyle takdir ettiyse vardır bir hikmeti
Ben en fazla 3 yas olsun istiyordum eskiden oyle dusunuyordum tabi ama kismet bu zamanaymis diyelim. Hayirlisi olsun tek dilegim saglikla gelmesi su an

Oğlunuz kaç yaşında

Ben de hep 2 yaş olsun isterdim ama oğlum 4 yaşında ben hala gebe kalamadım hayat biz plan yaparken gelişir. Allah plan yapanların en hayırlısıdır.
Hayirlisiyla nasip etsin Allah tez vakitte insallah hicbirsey planladigimiz gibi degil, hersey vakti gelince Allah ne zaman ol derse o zaman oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…