Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa nekadar ilginç.. hani karın da bebek olduğunu hissetmiş sanki.. MashaAllah Rabbim sağlıklı eblat nasıb etsin inshaAllah gönlünce olur
Ondan sonra kac kez geldi sarildi ayrilmadi yanimdan annesi geldi konustuk öyle biraz dedim hamileyim galiba hissediyor. Diyor normalde kadinlara gider ama kimseye böyle sarildigini görmedim. Köpegimizde hissediyor bu günlerde benimle yatmak istiyor. Kiz cocugunun gelip sarilmasi acaba mi dedirtti öncelikle saglikli olsun en önemlisi o. Darisi siz bekleyenlerin olsun InsAllah, cok bekletmeden saglikli bebisler nasip etsin Allah

Kizlar covid oldum. Insallah bebegime bir dey olmaz. Nasil denk geldi ikisi birden bilmiyorum cok üzgünüm dua edin
Cok gecmis olsun endiselenme hic sen kendini iyi et bebege birsey olmaz Allah‘in izni ile. Onlar bizim dusundugumuzden cok daha korunakli. Bol bol dinlen, vitaminli seyler ye ic, folikasit aliyorsundur sanirim onu ihmal etme. Arkadasim corona olup doguma gitti asil o saatten sonra cocuga gecme ihtimali anne karninda gecme ihtimalinden cok daha yuksek. Hicbirsey olmamisti bebege saglikli dogdu.

Merhaba
Şubat ayına adımı eklemiştim. Adetime 2 gün var, hatta şu an 1.5 gün var. 28nsubat bat. Yumurtlama 12 şubatti biraz önce tahlil yaptırdım 197 çıktı hamileyim değil mi bu değer normal mi yoksa çok mu yüksek bazı kızların 35 civariymis korktum bende.gerci şu an düşünemiyorum ve inanamıyorum bu saatte doktora da gidemedim buraya danışayım dedim

Oğlunuz kaç yaşında

Tebrik ederim canım

Cok sagol vitaminlerimi aliyorum. Evet onlar gayet gucluler. Bi keseyi gorsek rahatlicam.❤ bugun biraz daha iyiyim cok şükür

Covid olan annelere anne adaylarina gecmis olsun diyorum..
kizlar bat yarin doluyor benim.
Allah nasip ederse regl olmazsam testlerimde 2.cizgi devam ederse haftaya cmt gitcem doktora kismetse.
Rabbim saglikla nasip etsin insallah.
Kimsenin hevesi kursaginda kalmasin gerci olmazsa da vardir bir hayir..gecen seneden beri istiyoruz en son nisan mayis gibi kimyasal gecirince cok uzulmustum ve bayadir odagimiz yoktu..akisina birakmistim.ama bu sefer yone cok heveslendim ( umarim hersey yolunda gider..
Allah isteyen herkese saglikli cocuklar nasip etsin

Doktor Parol alabilirsin dedi. Vitaminler aliyorum. Parol u almasam mi
Cok gecmis olsun
Saglikla alicaz bebislerimizi kucagimiza insallah sikma cnm kendini

Kizlar covid oldum. Insallah bebegime bir dey olmaz. Nasil denk geldi ikisi birden bilmiyorum cok üzgünüm dua edin
Hiç korkma bebeğin kaç aylık ne covid geçirip tam gününde doğum yapanlar gördüm Allah’ın izniyle sağ Salim alacaksın bebeğini nerden biliyorsun dieceksen ben hastanede temizlik görevlisiyim kadın doğum servisinde bol bol C vitamini ye filyasyon bi şeyler söylemiştir sana zaten tez zamanda iyileşirsin umarım

Merhaba canm saol Amin Allah razi olsun. Ben oglumda başım dönüp düşmüştüm ama 2 kimyasalimda oyle bir sey olmadi o yuzden bilemiyorum en son hamile kaldigimda cok agrim vardi bacaklaeima vuruyordu duramiyordum agridan 2.hafta sonunda tam doktora gidecekken düşük yaptim o yüzden erken öğrenirsem daha iyi olur diyorum suandada belimde kasıklarımda cok agrim var ozellikle belimde ve afedersin cok gazim var belki bir sey vardir diye ilacta icemiyorum paroldan baska esim bugün test aldi yarin bakar yoksa antibiyotik icersin dedi yarin adet günümde yapacagim pek umutlu degilim kac senedir pozitifi göremediğim icin ama merakta ediyorum bu kadar agri neden diye

Canım Rabbim gönlüne göre versin.. bence test negatif olsa bile adet olana kadar bir ilaç içme sen yinede.. hiç belli olmaz .. bu seferde pişman olursun..

Canım Rabbim gönlüne göre versin.. bence test negatif olsa bile adet olana kadar bir ilaç içme sen yinede.. hiç belli olmaz .. bu seferde pişman olursun..
4 5 gundur ağrım gecmiyor zaten canim icmedim icmeyide dusunmuyorum zaten tesekkur ederim düşüncen için Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Doktor Parol alabilirsin dedi. Vitaminler aliyorum. Parol u almasam mi
Bende covid oldugumu öğrendikten 3 gün sonra gebeliğimi öğrendim. Doktorum ateşe çok dikkat et ateş çıktıgı an düşürmeye çalıs demişti . Birde duramazsan ağrıdan günde 1 parol. Bol bol c vitamini tüket demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…