Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet maşallah hele mavi testin ben burdayım diye bağırıyor canım 🧿🧿ısana katılıyorum bu en son yaptığım testi gün ortası yaptım bir şeyler içtikten sonra yine çıkıyor kesinlikle

ayyy inşallah o günleride birlikte görür konuşuruz hala şaka gibi 🤣🤣
Aynennn inşallah aynı zamanlara denk gelir diye düşünüyorum 😂😂

Biraz daha beklemek istiyorum 4 tane testim var hergun yaparim kimyasal olur diye korkuyorm

Insallah canim ya evet cizgi var ama cok kipkirmizi degil erken gebelik testi diye mi bilmiyorum...normal test olsa bu kdr bile cikmazdi bence.1 erken gebelik testim 3 te normal testim var evde .onumuzdeki gunlerde hergun 1 tane yapip bakcam.hersey yolundw giderse kan vermeye giderim🙏🙏

Tam kirmizi cikmasi icin battan 1 hafta falan sonra yapman gerekir :) daha bat‘a cok var erken gebelik testinde böyle acik pembe cikmasi normal. Erken gösteriyor ama hcg yuksek olmadigi icin su an idrarda acik cikiyor rengi haliyle. Testin pozitif. Ben de 6 gün kala erken gebelikte ayni senin gibi cikti

Tam kirmizi cikmasi icin battan 1 hafta falan sonra yapman gerekir :) daha bat‘a cok var erken gebelik testinde böyle acik pembe cikmasi normal. Erken gösteriyor ama hcg yuksek olmadigi icin su an idrarda acik cikiyor rengi haliyle. Testin pozitif. Ben de 6 gün kala erken gebelikte ayni senin gibi cikti
Hersey yolunda giderse Tam adet gunu mu normal teste cift cizgi yansir acaba

Degerinizin sifirlanmasini takip edin ama, idrar testiyle bile belli olur takip edebilirsiniz.kimyasal gebelik sonrasi genelde hamile kalan cok oluyormus umudunuzu yitirmeyin insallah Rabbim saglikla tkrar nasip eder
Amin inşallah. Kürtajdan sonra ilk adet sonrası hamile kaldım ama oda kimyasal oldu. Rabbim bu şekilde bir daha yaşatmaz inşallah

Kizlarrr aranızda hsg (rahim filmi) çektiren varsa bir bakabilirmi..?

Doktor kanaman bitince git çektir dedi bugün 10.gunum kanama yok ama sarı leke akıntı karışımı var.. sorum şu tamamen lekesiz mi olmam lazım yoksa bu durumda gidebilirmiyim.. sizce.. yoğun akıntı karışımi ve sarı renk var.. şuan...

Bugünden aramam lazimki yarın gidebileyimm. Bilenler bir akıl verebilirse..🤗

Dilos6342 Dilos6342 canım sen de bir bakarmisin kuzum

@Amiinee canimm
Canım merhaba etiketlemen iyi olmuş bu ara mesajlara pek bakamıyorum, ilk hsg de cuma adetim bitmişti pazartesi cekilmistim
İkincisinde adetim bitti hemen ertesi gün çekildim ben. Doktor akıntı vs. İle ilgili bisey demedi bana benimde yoktu ama bi sorun olacağını düşünmüyorum zaten senin 10. Gününmüş artık tamamen kesilmiş olabilir🥰

Planlandığı gibi olmuyo bu bebisler ne zaman isterse o zaman geliyo 😂 tabi nasibi ne zamansa o zaman geliyolar suan bana cok uzak geliyo insallah hayirlisiyla bana da nasip olur 🙏
Sonuc ne oldu canimm??? Sayfa yenileyip duruyorum

X