Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar mart ayı için ovulasyon testi almak isyorum ama hakkında hiç bilgim yok. Adetten hemen sonra başlanıyor mu kaç gün yapılıyor bana bilgi verirseniz sevinirim

Kızlar mart ayı için ovulasyon testi almak isyorum ama hakkında hiç bilgim yok. Adetten hemen sonra başlanıyor mu kaç gün yapılıyor bana bilgi verirseniz sevinirim
Canim adet döngülerin nasıl uzun mu kısa mi mesela bende pco var genelde geç yumurtluyorum bende 2 aydır yapıyorum ovulasyon testi ama bence ne olur ne olmaz adet biter bitmez baslamak

3vet benim kurumuş halini çok belirgin ama çok feci ağrım var inşallah bebek yerlesiyordur regli ağrısı olmasın da
Inşallah canım olumlu düşünelim yerleşirken de baya ağrı oluyomuş canım hatta benim kuzenim kazayla hamil e kalmış dün beraberdik tabi öyle bi beklentisi olmadığı için normal adet olcak gibi karnım ağrıdı hep ha oldum ha olcam dedim baya geçince test yaptım dedi hamileymiş yani

Ovulasyon yaptım,hem dün gece hemde sabah kalkar kalkmaz ama tek çizgi çıktı,belirtilerimin de artık psikolojik olduğunu düşünüyorum,ben ilkdefa başladım,4 gün sonra bat günüm, vücudumu tanıyorum fakat artık emin olamıyorum, yaptığım test beni biraz etkiledi,eğer iki çizgi çıksaydı pazartesi gidip kan verecektim,bat gunumde yazarım tekrar buraya ayrica çok güzelsiniz herkese teşekkür ediyorum nurdan çok şey öğreniyorum,sizden duyduğum her cümleyi araştırıyorum,regl takvimime hergun vücudumdaki değişimi not alıyorum bunlar bana sorumluluk gücü veriyor,anne olmak için çok geç kaldığımı biliyorum ama zamanı geri alamam,bir yıllık evliyim,esiminde benimde ikinci evliliğimiz onun dünya yakışıklısı bir oğlu var ve benim anneliği tamam için psikolojik olarak çok destek oluyor,stres yapıyorum bı hafta önce çok ağladım,duygu durumlarım çok değişken,anneliğe psikolojik olarak hazırım ama tek sorun sigarayı bırakmaya çalışmam,dizi sektöründe sanat asistanı olarak çalışıyordum,miyom ameliyatından beri gelen bütün işleri geri çevirdim iskolik biri olarak şuan sadece anneliğe odaklandım,evde resim yapıp stresini azaltiyorum, Rabbim kalbimize düşen annelik duygusunu tez zamanda elimize almamızı nasip etsin,size yazmak beni çok rahatlatıyor herkese dua ediyorum 🙏🙏🌼🌼

Eklentiler

• IMG20220217123445.jpg
    IMG20220217123445.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 38
Yaaaa insallah bebişin seninledir 😍 bat zamanı eğer gebelik testiniz yoksa ovülasyon testi deneyebilirsiniz.idrarı damlatır damlatmaz ikiçizgi belirdi ve pik oldu aynı yumurtlama günü gibi. Şimdi idrarı ilk damlattığım pembe görüntüyle son halini atıyorum
İnşallah canımın içi sadece test sonuç vermeyince sabaha kadar uyuyamadım sonrasında bebek varsa stresten etkilenir diye korkudan direk uyuyakaldim 🤣🤣🤣 bat gunumden bir gün önce deneyip paylaşacağım,çok güzelsiniz teşekkür ediyorum 🌼🙏

Canim sen normal kaset test mi yoksa erken gebelik mi yaptın benim normal kaset bu şekilde negatif malesef

Ben burada 2. fotoda cizgi goruyorum defalarca baktim ilk bakista bile cizgi gordum. Hamilelik yoksa sanirim o yalanci cizgi genelde gri cikiyoe pembeye dönmez. Son attigin testlere bakilirsa bebis el salliyor bize 😍😍😍 hatta eger bu normal kaset testse eger erken gebelik degilse bebisin bence cok kucukte degil. Bat ne zaman?

Ben burada 2. fotoda cizgi goruyorum defalarca baktim ilk bakista bile cizgi gordum. Hamilelik yoksa sanirim o yalanci cizgi genelde gri cikiyoe pembeye dönmez. Son attigin testlere bakilirsa bebis el salliyor bize 😍😍😍 hatta eger bu normal kaset testse eger erken gebelik degilse bebisin bence cok kucukte degil. Bat ne zaman?
Teşekkür ederim canım inşallah ya ama laboquick markası prospektüste 5-50 arası yaziyo yani erken gebelik değil ama sanırım algiliyo 5 üstünü benim yumurta 8inde çatladı sanırım bat 22 si oluyo yarın sabahta test yapicam sonra kan vericem insallah sağlık ocağında ♥️

Teşekkür ederim canım inşallah ya ama laboquick markası prospektüste 5-50 arası yaziyo yani erken gebelik değil ama sanırım algiliyo 5 üstünü benim yumurta 8inde çatladı sanırım bat 22 si oluyo yarın sabahta test yapicam sonra kan vericem insallah sağlık ocağında ♥️

Benimde 8 de catladi yumurta :) degerim kac bilmiyorum tabi ama 12 sinde yerlesme kanamasi oldu ne aceleci bir bebekmis😅 canim orasi hic belli olmaz ben kibristaydim ilk hamilelikte kaset test yapmistim normalini seninki gibi cikmisti adetime 2 gün vardi. adet gunumde trye gitmistik kan aldirdim deger 443 dü ondan 1-2 gün sonra keseyi bile görmüstüm🥰 benim sat 27 ocak bat 25 subat. Hayirlisi olsun tebrikler ♥️ Yarin kan ver guzel haberi bekliyorumm🤲

Benimde 8 de catladi yumurta :) degerim kac bilmiyorum tabi ama 12 sinde yerlesme kanamasi oldu ne aceleci bir bebekmis😅 canim orasi hic belli olmaz ben kibristayim ilk hamilelikte kaset test yapmistim normalini seninki gibi cikmisti adetime 2 gün vardi. adet gunumde trye gitmistik kan aldirdim deger 443 dü ondan 1-2 gün sonra keseyi bile görmüstüm🥰 benim sat 27 ocak bat 25 subat. Hayirlisi olsun tebrikler ♥️ Yarin kan ver guzel haberi bekliyorumm🤲
Ayy ne güzel yaa sen kan verdin mi inşallah seninde değerin çok güzel çıkar canım ♥️ bakalım benim daha ilk gebeliğim olucak varsa inşallah sabah kan vericem güzel haberler veririm inşallah . Rabbim evladını analı babalı büyütsün bu gebeliginde sağlıkla ilerlesin hayırlısıyla kucagina al inşallah 🙏♥️

Canım Tr olsam 1 dk beklemem de Almanya’da beklemen gerekli yapmıyorlar yoksa koşar giderim yani 🤷‍♀️ Ama sen erken gebelik yaparsan bugün atsana sayfaya benim clear blue dahaiyi göstermişti ama bu göstermiyor keşke kan verme imkanım olsa diyorum ama şuan yok
Hadi ya su an nobetteyim yarin sabah eve giderken eczanede varsa alirim yapar atarım

X