Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akıntı?
Ins güzel haberler verirsin bize Dr dönüşü annesi🤲

Ben bu ay gebe kalmadan akıntı arardım hep önceki aylarda. Ama akıntı herkeste olmuyormuş kuruyum ben. Bi gece idrarı şüphelendirmişti beni birde adet belirtilerimin arasında gögüs ucunda ağrı yoktur test yapmadan 2 gün önce gögüs ucumda tuhaf bi ağrı oldu. Oda geçti. Ben eğer çatlatma iğnesiyle hamile kalmasaydın daha öğrenmemişim gebe oldugumu. Gebe olmadığım aylar daha çok belirti yaşıyordum çünkü. En iyisi gününü beklemekmiş

Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak🔴
@Ecey34027 Ocak🔴
@majamuge29 Ocak🔴
@oddo065829 Ocak🔴
@Nisan9530 Ocak🔴
@sweetdreams198531 Ocak🔴
@Ayseeglr31 Ocak🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat🔴
@oslem_1 Şubat🔴
@loveprayeat1 Şubat🔴
@Emek011 Şubat🔴
@ozge24081 Şubat🔴
@Efsaar1 Şubat🔴
@Dnbn1 Şubat🔴
@BaharDarcan481 Şubat🔴
@seklla2 Şubat🔴
@Bonibon482 Şubat🔴
@niloveege2 Şubat🔴
@sabibo2 Şubat🔴
@Hannah14532 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hemsiree2e3 Şubat🔴
@mauve3 Şubat🔴
@A R Y A3 Şubat🔴
@secret073 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hayalmeyal33 Şubat🔴
@Xww3 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Cansinn103 Şubat🔴
@Simge34213 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hlm284 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Maviyiseven4 Şubat🔴
@Dualarlabaykss4 Şubat🔴
@lor-kurabiyesi4 Şubat🔴
@Ebruli_34634 Şubat🔴
@2bocek1melekannesi4 Şubat🔴
@minezmn415 Şubat🔴
@Semsem215 Şubat🔴
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat🔴
@undomielk6 Şubat🔴
@Ruyaperisi6 Şubat🔴
@E L B A6 Şubat🔴
@ysmnbs6 Şubat🔴
@marshmallow6 Şubat🔴
@NazMinor7 Şubat🔴
@Sunrseee7 Şubat🔴
@Zeyzepp7 Şubat🔴
@duyguuu77 Şubat🔴
@sonsuzaskk8 Şubat🔴
@pembelikedis8 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Bade58 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat🔴
@Unstoppable8 Şubat🔴
@Polyannaaaa8 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@HEYECANLIYIM8 Şubat🔴
@zeynepmuratselo8 Şubat🔴
@Mucize13579 Şubat🔴
@mellness879 Şubat🔴
@Minikoecem9 Şubat🔴
@Eflatun1Kelebek10 Şubat🔴
@Sifonella10 Şubat🔴
@MERVE GUNACTI10 Şubat🔴
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@tugce211010 Şubat🔴
@manolya450910 Şubat🔴
@Hello Kity10 Şubat🔴
@fi_lisss10 Şubat
@kardelennncicegi10 Şubat🔴
@Arianaa11 Şubat🔴
@Teach_11 Şubat🔴
@mmmeyra11 Şubat🔴
@Hmdsarot11 Şubat
@Balim2511 Şubat🔴
@gulya9611 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@sedacamasal11 Şubat🔴
@ZumraNil11 Şubat🔴
@esil283711 Şubat
@Papatyamelo11 Şubat🔴
@Efsanemine12 Şubat🔴
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
R Random3 12 Şubat🔴
@mrshnoz12 Şubat
@Celikkf12 Şubat🔴
@menengec12 Şubat🔴
P pe-si-mist 12 Şubat🔴
@rabiassss12 Şubat🔴
@Kaptanyin13 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat🔴
@Svgidrmzz13 Şubat🔴
@ozlemem13 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat🔴
@Hayat su13 Şubat🔴
@hummy14 Şubat
@Eliftugceyilnaz13314 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat🔴
@Nasipolsunn14 Şubat
@empatidelisi14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@Hamarathatun14 Şubat
@gulbos14 Şubat
@Kediperver14 Şubat🔴
@Ruogasci14 Şubat
@kgm14 Şubat
@asunny15 Şubat
H heraa20 15 Şubat
@papatyamveben15 Şubat🔴
@Kimseduymaz15 Şubat
@dceke15 Şubat🔴
@Pandolfini15 Şubat
@Esya1215 Şubat
@Devakus15 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Feslegeen16 Şubat🔴
@Hyrnssrcn16 Şubat🔴
@Genckading16 Şubat
@Kendikendine16 Şubat
@sadiue16 Şubat🔴
@Veziir16 Şubat
@Nil166717 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat🔴
@Mrs Electrical Engineer17 Şubat
@yanbaz17 Şubat🔴
hope2022 hope2022 17 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Ssssssb17 Şubat
@jadeysm17 Şubat🔴
@Evremmm9317 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
anurkoc anurkoc 17 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@BurcuYener18 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Brckrks18 Şubat
@Ayrk18 Şubat🔴
@Renaaa18 Şubat
@Cloudrose18 Şubat
@ezmagila18 Şubat
Naziree Naziree 19 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
@Emine199019 Şubat
Sevgicik Sevgicik 19 Şubat
@angel000319 Şubat
@Melek066119 Şubat
@Zehra928319 Şubat
@Bir_Mumine20 Şubat
@merve_tm20 Şubat
@Herseyemaydanozzz20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@ikizlerkadini9620 Şubat
@ssedays20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Nurse_8821 Şubat
@Bedybedy21 Şubat
@pank21 Şubat
@gamzelim141422 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
@amannbee23 Şubat
@Yusra3023 Şubat
@akgnss24 Şubat
@maviben24 Şubat
@zumrutlubirkiz24 Şubat
@ftkz24 Şubat
@crab_mother24 Şubat
@Gulela gul24 Şubat
@Szrsz24 Şubat
@Feyzaakncc25 Şubat
@tgba9825 Şubat
@sevgsssss25 Şubat
@masallp3risi8925 Şubat
@80dido0825 Şubat
@Aden842226 Şubat
@oznurvarol26 Şubat
@Venev26 Şubat🔴
@Happymom126 Şubat
@kertenkelebekim27 Şubat
@Hiresa28 Şubat
@Dilaraab28 Şubat
@Deesis28 Şubat
Ben kırmızıları gördüm kızlar bana da kırmızı koyabilirsiniz

Kizlarrr yatmaya gitmistim oglum biraz usutmus burnu tikaliydi surekli uyandi basinda bekledim derkennnnnn baya skistim yaa dedim 2 saattir falan wc ye gitmedim bi test yapsammi icim icimi yedi zaten su ana kadar sabahi nasil bekleyecegim diye. Tamamen denemek amacli yaptim negatif cikacagina o kadar emindim kendimi o kadar alistirmistim ki. Sabaha sizinle yapacaktim iki arkadas ve pazara sözlestiklerim :) sabah yine test yapicam cizgi silik degil bariz toz pembe. Ilk 1-2 dk icinde böyle bi hayalet cizgi gördüm gibi oldu testin kapagida biraz puslu cizikliydi diye actim icini 5 dk da da zaten iyice pembe oldu gördüm
Yaaa çok sevindim kuzum senin adına çok mutlu oldum var işte sinyaller verilmiş 😭🧡

Kızlar günaydın dun cenazemiz vardı bakamadim pek telefona.insallahh hamile olan guzel haberler alan arkadaşlarımız olmustur. Benim bat 19 subat idi.dun ogleden sonra lekelenmem oldu.hala daha bir sey yok kasigim ve belim agriyor gelmesini bekliyorum adetimin. Benide eleyebilirsiniz mart topigine geçiş yapıyorum yavaştan 🙄

Kızlar günaydın dun cenazemiz vardı bakamadim pek telefona.insallahh hamile olan guzel haberler alan arkadaşlarımız olmustur. Benim bat 19 subat idi.dun ogleden sonra lekelenmem oldu.hala daha bir sey yok kasigim ve belim agriyor gelmesini bekliyorum adetimin. Benide eleyebilirsiniz mart topigine geçiş yapıyorum yavaştan 🙄
Başın sağolsun arkadaşım mekanı cennet olsun inşallah 🧡 henüz tam adet olmamışsın ümit kesme

Ben kırmızıları gördüm kızlar bana da kırmızı koyabilirsiniz
Kızlar bir kere kırmızıya yakın geldi diye adetim. Sökülüyor sandım ama yine kesildi cok nadir sinek kadar peceteye toz pembe leke geliyor oda 2-3 saatte bir. Ben kırmızılar geliyor olarak düşünüyorum olursa bebişse de sürpriz olur artık 🥰 bel agrım var azıcık onun haricinde agrım yok normalde agrıdan iki büklüm ilaçlarla zor geçiriyorum he birde sag ve solda ara ara azıcık batma oluyor. Ne yalan söyliyeyim ben yerlesme kanamasına cok tuhaf bakıyorum öncekinde 7 haftalık Ken sinek kadar kıpkırmızı kan gelmişti birde 4. Haftada siğne ucu kadar kırmızı kan o kadar. Etrafımda cok yakın bir tanıdıgım var 5 aylık olana kadar her adet zamanı 5 gün kanaması olmus hamile oldugunu acile karnım agrıyo diye gidince 5 aylıkken ögrenmiş ama bana tuhaf geliyo. Bence oda hep düşük tehlikesi yasamıs ta ondan yada rahminde kanama alanı falan vardı heralde birde suan o bebiş 9 yasında 😂

Kızlar bir kere kırmızıya yakın geldi diye adetim. Sökülüyor sandım ama yine kesildi cok nadir sinek kadar peceteye toz pembe leke geliyor oda 2-3 saatte bir. Ben kırmızılar geliyor olarak düşünüyorum olursa bebişse de sürpriz olur artık 🥰 bel agrım var azıcık onun haricinde agrım yok normalde agrıdan iki büklüm ilaçlarla zor geçiriyorum he birde sag ve solda ara ara azıcık batma oluyor. Ne yalan söyliyeyim ben yerlesme kanamasına cok tuhaf bakıyorum öncekinde 7 haftalık Ken sinek kadar kıpkırmızı kan gelmişti birde 4. Haftada siğne ucu kadar kırmızı kan o kadar. Etrafımda cok yakın bir tanıdıgım var 5 aylık olana kadar her adet zamanı 5 gün kanaması olmus hamile oldugunu acile karnım agrıyo diye gidince 5 aylıkken ögrenmiş ama bana tuhaf geliyo. Bence oda hep düşük tehlikesi yasamıs ta ondan yada rahminde kanama alanı falan vardı heralde birde suan o bebiş 9 yasında 😂
Bende suan senin gibiyim beklemedeyim. Dun öğleden sonra koyu renkli bi lekelenmem oldu.kirmizi degildi kanamam.daha da bir sey yok.Bat 19 subat. Sag kasigimda arada sızlama var.belimin sol arkasinda da bi agri var. Anlamış degilim testte yapmak istemiyrum.zaten isteyim bugun zor. Gelirse hos gelir gelmezse insallah bebistir😅

Bende suan senin gibiyim beklemedeyim. Dun öğleden sonra koyu renkli bi lekelenmem oldu.kirmizi degildi kanamam.daha da bir sey yok.Bat 19 subat. Sag kasigimda arada sızlama var.belimin sol arkasinda da bi agri var. Anlamış degilim testte yapmak istemiyrum.zaten isteyim bugun zor. Gelirse hos gelir gelmezse insallah bebistir😅
Hayırlısı olsun Allah hepimize ve isteyen herkese tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin 🥰 ben yine kırmızı gibi kan gördüm pecetede, bu yazıyı yazınca 😂 ama sonra yine yok kesildi bence ben sökülemiyor um 🤦‍♀️bu arada benim bat ta 19 u yani bugundü

Hayırlısı olsun Allah hepimize ve isteyen herkese tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin 🥰 ben yine kırmızı gibi kan gördüm pecetede, bu yazıyı yazınca 😂 ama sonra yine yok kesildi bence ben sökülemiyor um 🤦‍♀️bu arada benim bat ta 19 u yani bugundü
Bende bu ay hsg cekiistim.o beni boyle yapti sanirim.ona bagliyorum.

Bende bu ay hsg cekiistim.o beni boyle yapti sanirim.ona bagliyorum.
Hsg cekilip hemen hamile kalan cok kişi varmıs bence sen hamile olabilirsin canım benim gelen leke sulu toz pembeyi 2 kere de kan gibi akıntıyla geldi benim ki sökülmeye calısıyor bence, ama seninki için ümitliyim koyu kahve pas renginde oluyor diyorlar genelde. yerlesme kanaması toz pembe olanda var hatta şakır şakır kanayan bile varmıs ama insan biraz kendini tanıyor galiba ben gece hiç uyumadım uyku yoksa kanamada gelmesi zorlasıyor temiz bir uyku cektim mi artık kırmızılar da gelir bende 😂

Hsg cekilip hemen hamile kalan cok kişi varmıs bence sen hamile olabilirsin canım benim gelen leke sulu toz pembeyi 2 kere de kan gibi akıntıyla geldi benim ki sökülmeye calısıyor bence, ama seninki için ümitliyim koyu kahve pas renginde oluyor diyorlar genelde. yerlesme kanaması toz pembe olanda var hatta şakır şakır kanayan bile varmıs ama insan biraz kendini tanıyor galiba ben gece hiç uyumadım uyku yoksa kanamada gelmesi zorlasıyor temiz bir uyku cektim mi artık kırmızılar da gelir bende 😂
İnsallah canim umutlanmak istemiyorum. Gece ruyamda sabaha kadar test yaptimm😂😂 bi ay yeter bana artik🤣 teste doydum. Olamazsan aksam alirim bakarim bi test.

Kizlarrr yatmaya gitmistim oglum biraz usutmus burnu tikaliydi surekli uyandi basinda bekledim derkennnnnn baya skistim yaa dedim 2 saattir falan wc ye gitmedim bi test yapsammi icim icimi yedi zaten su ana kadar sabahi nasil bekleyecegim diye. Tamamen denemek amacli yaptim negatif cikacagina o kadar emindim kendimi o kadar alistirmistim ki. Sabaha sizinle yapacaktim iki arkadas ve pazara sözlestiklerim :) sabah yine test yapicam cizgi silik degil bariz toz pembe. Ilk 1-2 dk icinde böyle bi hayalet cizgi gördüm gibi oldu testin kapagida biraz puslu cizikliydi diye actim icini 5 dk da da zaten iyice pembe oldu gördüm
Ya mesajını görünce dayanamadım yaptım ben de yumurtlama sonrası 10. Gün bugün kabak gibi negatif çıktı 😂 seninki aşırı umut vadediyor tekrarlamak farz olmuş 😂

Dün adet günümdü ve bu gün test yaptım yine negatif.. test yapıcaklar için yaptim bende regl bekliyorum olsa bitse ve yeni bi aya başlasam.
20220219_085533.jpg

Ayy süper bir haber hadi bakalım netleşsin 🥰🥰

Günaydın hanımlar, benim sat 2 şubat bat 1 mart. Bu ay gün aşırı değerlendirerek gidiyoruz. 2 3 gündür bende bir takım değişiklikler oluyor? Mesela ara ara bulantı hissi, baş dönmesi, karnımın bazen sağında bazen solunda batma hissi, aşırı uyku hali gibi. Ben bu ay olumlu olacağını düşünmüyorum ama varsa da belirtiler için çok erken değil mi? İlk hamileliğimde hiç bir belirti olmamıştı, günüm geçince anlamıştım

Kızlar dün sabah ovülasyon testi yapmıştım sabah tek çizgi koyu diğeri silikti bir kaç saat sonra baktım ikiside aynı koyulukta 12 saat sonra tekrar test yaptım tek çizgi çıktı şimdi yine yaptım bu şekilde çıktı adetimin normalde 12 ve 13 gününde ovülasyon günüm bugünde 12. Gün sizce dün ki test pozitif miydi
16452534766887042181044612286189.jpg

X