Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım kimyasal gebelikten sonra kolay hamile kalınır yazmış burdaki kızlar hep inşallah bu ay güzel haber alırız beni etiketle merak ettim mutlaka
Tabi ki etiketlerim canım rabbim isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin insallah

Canım emeğine yüreğine sağlık.. nekadar net ve açıklayıcı bir sekilde yazmışsın.. Rabbim İnshaAllah sevincini daim etsin sağ salim kucağına almayı nasib etsin inshaAllah.. ...

Ay kesinlikle bi daha tövbe yani erken gebelik yapmam. Hem para tuzağı hem de hayal kırıklığı yaratıyor. Beklicem regl geciksin en erken belk regl günü kaset test yaparım bundan sonra.

Canım adet oldum bugün malesef
Yaa olsun kuzum varya her ay yeni bir başlngıc demek vardır hersey de bir hayır. Ve insan ne zaman düşünmeyi bırakırsa o ay oluyo gercekten cübkü stres yumurtalarımızı falan etkiliyor sanırım.
[/QUOTE]
Evet canım haklısın gerçekten ilk defa bu ay ciddi olarak denedim, ovulasyon testi ile takip ettim insan umut ediyor işte olur gibi geliyordu. Nasip değilmiş demek ki. Ama önümüzdeki ay kararlıyım erkenden test yapmıcam beklerim günün geçmesini

Güzel yürekli arkadaşım

Aklın getirisi
Bende 1 yılı geçti negatifleri görmekten gına geldim arkadaşım.

Bence daha olmamış ama az kalmış gibi canim
Bende öyle düşündüm ama emin olamadım peki 2 kırmızı çizgiyi görünce yumurta hazır oluyor dimi spermle buluşursa döllenme oluyor mu yoksa hemen döllenme olmuyor mu ayyy çok karışışığım ya bizim sperm sayısı az olduğu için tam zamanında olsun istiyorum ki tutsun nasıl olmalı

Canim bak ben sana pik fotosu ekliyorum benim aynı zamanda şeffaf bildiğin cig yumurta akı gibi akıntı geliyo. Benim bildiğim çatlama olunca dolleniyo yani bence pik görünce degerlendir 1 gun ara ver yine degerlendir zaten sperm 3 gun yasiyo. pik görünce de bol bol havuç ye çatlamasına yardım etmek için

Eklentiler

• 20220206_075532.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum ovulasyon testinde ben pik gördüğümde pik olan aşırı koyu değildi ama 2 gün sonra silikleşti diye ben onu yumurtlama olarak düşündüm. Resmini koysam bakar mısınız yumurtlama olmuş mu diye

Eklentiler

• 377109.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 41
Allah razı olsun desteğine.
0,01 ile kalinıyorsa demek ki onda bile kaliteli yumurta çıkabiliyor.
0.3 , 0,01 den daha iyi değer mi?
Senin değerlerin ne?

Yumurta takibi yaptırdım bi defa gonalf ile yumurta büyüdü ama olmadı , Dr da zaten bu değerle ne olabilir ki dedi, tekrar takibe gerek var mı sanki yine olumsuz olur endişesi taşıyorum.
Bu ay kür yaptım bal tarçın çörek otu, adetimin 2.günü başladım, yumurtlama dönemin çok sancıdıydı, ama yumurta kaliteli olmadıktan sonra sancınında anlamı yok di mi?

Senede 1,2 defa kaliteli yumurtaya denk geliniyor mu? 1,5 yıla yaklaştım korunmayalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…