Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kendimizi kendimizle yalnız bırakmamalıyız

İyi geceler hanımlar. Çok acil bir sorum var inşallah bilen biri vardır. Bugün pembe lekelenmem oldu. Bat 18 şubat. Yumurtlama günümü tam bilmiyorum ovulasyon testini 1 şubat salı günü yapmaya başladım pike çok yakın sandık k gün hatta ama ertesi gün silikleşti. Sanıyorum ya o gün ya da öncesinde yumurtlama oldu. Eşim uzakta olduğu için biz tarih ayarlayamıyoruz. Son reglimin bitiminden 2 gün sonra beraber olmuştuk tarih: 27 ocak. Bu yerleşme kanaması olabilir mi bu tarihlere göre

Bence daha erken yerleşme kanaması için,adete yakın oluyor diye biliyorum ben,fakat çatlama olduğu zamanda biraz kanama olabiliyor,büyük ihtimalle çatlama olmuştur

Aynen benim de 17 şubat en son cuma oldu canım da istemiyor evet bi de sanki boşa gidecek gibi geliyor. Amaan yumurta yoksa ne gerek var moduna geldim
Benimde öyle ya akıntı vs de yok ne bilim belki bir kere olur hafta içi ama karnimda agriyor ağrılı oluncada eziyete dönüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…