Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakın falımda 12 var, bat tarihim 😁 bu bir işaret bence. nasıl bir algıda seçiciliktir bu yaaa 🙈

Eklentiler

• IMG_20220130_103814.jpg
    IMG_20220130_103814.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 101
Kuzum bu biraz daha koyu gibi evet ama önemli olan tam koyu olup sonrasında siliklesmesi siliklesince çatlama olmuş oluyor ve sıvı alımına da dikkat etmen gerekiyor en az 2 saat bi şey içmeden yaptığın idrarla test etmen gerek dediğim gibi genelde öğleden sonra yapıyorlar ben de bir kaç ay kullandım eskiden öyle yapıyordum sen yine degerlendir bekleme ne kadar çok ilişki o kadar çok sans
Suan mi iliski olmasi gerek ne zaman degerlendirmeliyim,

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?

Kuzum bu biraz daha koyu gibi evet ama önemli olan tam koyu olup sonrasında siliklesmesi siliklesince çatlama olmuş oluyor ve sıvı alımına da dikkat etmen gerekiyor en az 2 saat bi şey içmeden yaptığın idrarla test etmen gerek dediğim gibi genelde öğleden sonra yapıyorlar ben de bir kaç ay kullandım eskiden öyle yapıyordum sen yine degerlendir bekleme ne kadar çok ilişki o kadar çok sans
Gecen ay yumurtlama gormemistim bir heycan yaptim hamile olmus gibi resmenn😂

Suan mi iliski olmasi gerek ne zaman degerlendirmeliyim,
Canım simdi degerlendir yarin pik olur muhtemelen yarin gece yeniden degerlendirirsin bi manin yoksa zaten 24 saatten fazla dinlenmiş olur spermler de bu donemde sık ilişki daha garanti sperm sorunu yoksa

Kızlar selam , cok mesaj var takip edemedim. Benim de bat 1 şubat beklemedeyim. Var mı aramızda pozitifi görenler su ana dek ?
Benim bildigim pozitid yok ama o şanslı kişi sen olabilirsin cici kız 😍
artik test değerlendirmek istiyoruz 2 günün kalmis yapsana açılışı benim bata 1 hafta var valla iki gün kalmis olsa buraları teste bogardim 😂😂

Kızlar ilişkiden sonra bacak kaldırma ya da popo altına yastık koyma olaylarını yapıyor musunuz. Bazıları gereksiz diyor. Bazıları tavsiye ediyor 💁🏻‍♀️
Ben yapamıyorum bunu doğru düzgün..Altımda yastık varken zaten birleşme olmuyo😄 Bittikten sonra ben koyana kadar akan akıyo..Kalan sağlar bizimdir 😅😛

X