Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar; erken gebelik testini ne zaman yapıyoruz ?
selamm...Teste bağlı.. bazıları adetten 6 gün önce bazıları 4 gün önce filan gösteriyor.. ama bazen çok erken olduğu için göstermiyor bile.. ama ufacık bir tavsiyem var uymk isterseniz siz bilirsiniz.. tavsiyem su.. asla.gecikmeden test yapmayın.. cunki bazen gebelikler kimyasal oluyor adetle sökülüyor.. önceden ogrneip heycanlanirsiniznsonfa hayal kırıklığı olabilir. Benc ebekleyin gününüz geçsin öyle yapın.. nacizane bir tavsiye

Merhaba.. Allah en kısa zamanda gönlündekini sana nasib etsin..... Neler denedin bacım..? Hani belki tavsiye edebiliriz bazı şeyleri..

Bak heleeee gordunmu ... Ya bendede boyleyseee bir sürü yorum okudum böyle

Çok geçmiş olsunn... .. Rabbim.en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasib etsin.. peki belirtilerin neydi dış gebelikde.. şikayetler neydi.. birde HCG degeir çıktımı bu dış gebeliktede

aynı bende öyle oldum canım sol tüpüm alındı kalp atışını bile duyduk çok zordu temmuz ayında ameliyat oldum sadece 2 ay korunduk hala pozitifi göremedim sende pcos vs başka rahatsızlıklar var mı

Kızlar bugün benim adetimin 6. Günü dün geceden beri belimde ve kasıklarımda yumurtlama ağrısı gibi ağrı var bu kadar erken olur mu test yapsam mı.

hope2022 bugün sen de iğne vurulacaktın di mi? Ben yaptırdım geldim hadi hayırlısı
Bende sabah 9 da vuruldumm. Bakalım ben dün akşamıda değerlendim. 22 mm yumurta iğneden önce kendliğinden catlarsa diye cuma aksamınıda değerlendir dedi doktor. İnsallah birbirimize güzel haberleri veririiz

Valla benim yedekte var Allahtan gebelik testi 2 adet ..Umarım boşa gitmez
Benim de 2 erken gebelik 2 kaset test var kuzucum kıyamıyorum erken gebeliğin biri 65 olmuş eczanede yuhh bebiş olsa da feda olsun ailemizin ekonomik çöküşü ne diyim

O iğneneyi hissetmemenin imkanj yok iki kalçamdan aynı anda iki hemşire yaptı çok acı veren bi iğne ikimiz aynı anda yapaljm tek sefer acı çekmiş olursun dediler çom şükür ki tek dozla atlattım çok dua ettim 2.dozu yapmaya gerek kalmasın diye zaten çok erken farkettik en son beta 300 lerdeyken kürtaj ve iğne oldum 4. Günü beta 50 ye düşünce taburcu edildim

Kızlar merhaba bişey soracaktım. Arkadaşım geçen ay kimyasal geçirdi bu ay doktoru korun dedi ama korunamadılar. Erken gebelik testi yaptı pozitif ama t çizgisi daha koyu. Test mi bozuk yoksa gebelik var mı bakabilir misiniz

T daha koyu çünkü HCG seviyesi yüksek demekki.yukseldikce t koyulaşır günü yeni geçerken bu kadar koyu olmuyor genelde günü geçmiş belliki biraz.hayirli olsun

Evet baya yuksekki t patlamış resmen ikizmiyki acaba .. hayirlis olsun tebrik ederim arkadaşını

Yakın zamanda özel de aşılama yaptıran varmı varsa fiyatlar ne kdr tutuyor bilgi verebilir misiniz? Doktorum özel muayenede bahçeciyle çalışıyor sizce ne kadar tutar tahminen bilen veya duyan gören varsa söyleyebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…