Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Napsin adam ..makinemiyim ben demiştir.. 🤣🤣 😂😂 eeee napalim yanii bizde okadar cereme çekiyoruz testlerinden tut 9 ay karninda taşıyıp doğumuna ve sonrasina kadra bitmeyen bir yola giriyoruz yaneee🥴😬
Ya iş gibi olunca şu gün olcak şu gün olmicak falan adamlar napsın🤷🏻‍♀️ e o yüzden annelik hakkı ödenmez kuzum baksana şimdiden neler yapıyoruz daha bunun hamileliği vaar doğumu vaar

Ya iş gibi olunca şu gün olcak şu gün olmicak falan adamlar napsın🤷🏻‍♀️ e o yüzden annelik hakkı ödenmez kuzum baksana şimdiden neler yapıyoruz daha bunun hamileliği vaar doğumu vaar
Tabiki canım.. biliyorum zor oluyor görev gibi olunca.. bir ara eşim bana sorardı bugün iş varmı diye 🤣🤣

Ah bebeğiimmm çok teşekkür ederim ne harika birisin❤️ Yeni ev yeni başlangıç yeni umutlar kuzum benim inşallah yeni eviniz size bebiş getirir inşallah🌸🍀
Amiiiin kuzum şeninde dileklerin çok güzel çok teşekkür ederim.umarım hepimize mutluluk gelir

Hadi yaaa geçmiş olsun canım.. bir ara iyi hissedersen kaçırma dene belki tutturusun pes etme hemen..

Canım benim durumum şöyle.. sen tabi önceden takib etmedin bilmiyorsun.. bilen ler de şimdi öğrensin madem zaten yazacaktım..
Adetim 14 Ocak olmalıydı.. gecikmistim hatta ben gecikmeyi briak erken olurum Herzaman.. yada geciksem bile cooooook nadir ağrısız sizisiz olur adetim bile agrisizdir..tetsler yaptim aralikli ama negatif cikti.. 18 ocak kanamam geldi.. dedim tamam akışkan olması gerektiği gibi adet oldum dedim hatta sevindim dedim.. iyi bari adetim saçmalamadi.. aydni gün azaldı 1 peddim anca dolmuştu.. sonra leke oldu 2 güncuk.. geçen hafta cuma durdu.. akıntım başladı.. beyaz ve kokusuz.. ilk başta şefafti akıntılarim oda bana göre çok değişikti cubki bend eokadar kaygan ve yoğun olmazdi -Arwen- -Arwen- Ginnys Ginnys arkadaşlarım bilir yakından takib ettik birbirimizi . ..geçen hafta cuma Beyaz akıntıya dönüştü kremsi hatta öyleki.. adeta bir meni spermi andırıyor .. bende asla olmayan bir durum.. kasılmalar.. gerginlikler adet sancıları gibi sancilar.. 2 gün önce kan testi yaptırdım sonucu Negatif.. yanlız değeri göremedim.. pozitif olursa değer gosterceklerdi.. istemediğim brisey ama orda arada kaynadı işte.. durum bu yani . 15 gün oldu 18 ocak saymasazsak ki ben 10 gün adet olurum .. bu ay olmadım sayilcak.. karışık işler..😁🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Bu arada akıntılarim devam ediyor beyaz
Sen muayene olacakmısın tatlım enfeksiyonlar bir durum İle karşılaşmayalım akıntı kokuluysa bi görün baya bir zaman oldu ayaklarını üşütme ayrıca

Kızlar günaydın dün ve bugünkü yumurtlama testlerim pik olmuş mu

Eklentiler

• CCD3C864-CBC6-443C-A1E7-FF6126864D80.jpeg
    CCD3C864-CBC6-443C-A1E7-FF6126864D80.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 45
Seninde baya kötü olmuş canım insan bebeği değil o durumda artık canını düşünür oluyor üzüntüsü ayrı ağrısı ayrı inşallah unuturuz o günlerimizi.hsg çektirdim açık çıktı tüpüm o taraftan yumurtada güzel gelişiyor doktor nasıl hamile kalmadım şimdiye olması lazımdı dedi hatta.rabbim zamanını bekliyor geçtikçe güzelleşiyor heralde napalim vakit zaman bekliyecegiz bu ay ikinci asilamam ilki tutmadı sanırım buda tutmadı 5 gün kaldı bat hicbiseyim yok bu ay ilk kez
Canım hic belli olmaz belirtiler o kadar farklı oluyor ki herkeste biz çok düşünüp kendimizi boşuna üzüyoruz bence inşallah bebisin seninledir inşallah güzel haberler alırsın ve sağlıkla ilerler bizler öyle bi şey yaşadık ki pozitifi gorsek bile kuskumuz oluyor korkuyoruz Allah gönlümüze ferahlık versin 🙏

Canım aynı tarihte aynı işlemleri görmüşüz ikimizde bende kendi kendime r tek ben mi çok acı duydum o iğnede diyordum acı eşiğim yüksektir 24 saat doğum sancısı çekip normal doğum yaptın hiç sesim çıkmadı ama bu iğneyi olunca 10 dk boyunca hastane koridorlarını inletecek derecede sesli ağladım sıkıntıdan bi andaateşim çıktı ateş düşürücü serum taktılar
Ah canım ben de ağrıdan felç oldum sanmistim ortalığı ayağa kaldırmıştım ağlaya ağlaya zaten üzüntü korku yetiyor bi de hissetmicen dediler o kadar çok ağrı olunca çok kotu oldum hala aklıma gelince beynim o ağrının sinyalini gönderiyor Allah bir daha yaşarmasın 🙏🙏

Doktor banada sanssızlık dedi ve hamile kalma sansın yarı yarıya düştü dedi başka bi dokuora neden olur dıye sorduğumda enfeksiyon kaynaklı olabilir dedi bende akıntım vardı dedim doktor o şekil bi enfeksiyon değil de ateşli bi hastalık sonucı oömuş olabilir sebebini bizde tam bilmiyoruz dedi
Bana da enfeksiyondan olabilir demişlerdi halbuki vajinal enfeksiyon var diye tedavi olduğum aydan hemen sonra hamile kalmışım kimse açıklayamıyor yani öyle baslarindan savıyorlar, benim doktor daha önce dış gebelik geçirmeyen biriyle ayni riski taşıyorsun demişti, hatta rahim filmine gerek yok bile dedi de ben aylar sonra olmayınca iste kendim istedim de cektirdim çok şükür temiz çıktı

Bu ay ikinci kez yumurtlayanlar bile oldu burda ovülasyon testi yapıp gördüler. Ay bilmiyorum adet bitiminden adet baslangıcına kadar düzenli ilişki her zaman daha iyi ya
Evet ayda iki kez olabiliyormuş. Kesinlikle öyle bence de sürekli testten sıkılıyor insan

Saracoğlu İstanbul dadır muhtemelen biz Balıkesirde yasıyoruz online tedaviyle Murat mermerkaya ya basladık keciboynuzu kürü yapıyoruz bi tane de macun tarifi verdi onun haricinde çoban çokerten aksamları bi bardak çay olarak içiyor 5 tane de ilacı var bakalım ne olcak 3 ay bitişinde görücez
Yok her şehir de bayisi var bu adamın bende İstanbul'da degilim

Canım nasıl düzelttiniz benim eşimde de varikosel var sperm sayısında sıkıntı yok ama morfoloji 1 daha once 2 kez hamile kaldığım için doktor sadece takviye verdi çok sıkıntı yok olur dedi
Kardeşim ya o takviyeleri kullan ya da onları börek bitkisel şeyler iç ikisi aynı anda olmaz ben eşime çakşır kökü verdim bir de keçi boynuzu

Sen muayene olacakmısın tatlım enfeksiyonlar bir durum İle karşılaşmayalım akıntı kokuluysa bi görün baya bir zaman oldu ayaklarını üşütme ayrıca
Yokk canımmmm akıntılarim da hiç bir koku yok .. kackez baktım dikkat ettim .. tertemiz .. doktor arıyorum canım gidecem kontrole . Aslında daha öncede uzun bir gecikmem oldu elbet.. ama bu beyaz akıntılarim yoktu ve rahimde ve kasıklarımda hissettiklerimde yoktu

Ya minicik silik bir çizgicik görsem ben hemen acile gidicem zaten dicem çabuk kanımı alın ve beta bakın🤣🤣 bu arada kanı aç karnına mı vermek gerekiyo tok mu? Ben sıfır bilgiyle bebem olsun doğuram bakam diyorum ya🤣
Ay çok tatlısın ya 🤭🤣😂

Sabırsızlar ortaya çıkıyo😄😄ben de eşime söyleyemiyorum test al diye yaa keyfi işeme şunlara artık fiyatlar uçmuş diyo bana gizli gizli alıyorum farklı eczanelerden🤣🤣 bende 2 gündür hareketlenmeler var ya kendimi hamile gibi hissediyorum belirtiler çıkmaya başladı gibi geliyo 🙄 pazartesi yapcam ben test kafama koydum😅
Valla benim yedekte var Allahtan gebelik testi😊🤩 2 adet ..Umarım boşa gitmez

X