stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

tebrikle canım böyle düşünmene sevindim gerçekten.
ve ve ve bazı arkadaşlara tavsiyem bi ara belirti muhabbeti okudum sanki.biliyosunuz ki burada hiç birşekilde bu konularda konuşulmayacak biz bunları kafamızdan atmak için burdayızz.hımmmm ona görene kadar zorda olsa yaşamak;hayat yinede güzeldir arkadaşlar bizde zoru seviyoruz ama mutluluk kapıda.yeterki sabırla beklemeyi bilelima.s.:dance:

kıslar napiyosunuz iyisinizdir inşallah.vallah bende komşudaydım yemek yemeye inmiştik.şimdi eve geldim.oturuyom size yazıyorumm

Canım benım bende k.k da takılıyordum ,müzik açmışım son ses:dance::dance:hopaaa
Bedef yaaa adet zamanı yaklaştı benim umudumda yok zaten ama umutlanmıyorda değilim işte:roflol:

kizlar bana ne dersiniz sizce nasil stress yapmayim
adet olmadim hala ama kasik ve bel agrisinda duramiyorum hele bacaklarim arada bir cok agriyor
gelde stress yapma

Son düzenleme:
kizlar bana ne dersiniz sizce nasil stress yapmayim
adet olmadim hala ama kasik ve bel agrisinda duramiyorum hele bacaklarim arada bir cok agriyor
gelde stress yapma

birgul bende ayni vaziyettedeyim,benimde dundu adetim,bende stress yapmayim diyorum ama elimde deil ne yapim isde

sali günü doktorda randevum var nefisem ins. isteyen herkes hamisdir bakalim bekleyelimde görelim

Son düzenleme:

senin belirtiler varmis canim ne guzel bende belirti yok,hic gecikmezdi acaba mevsimdenmi oldu:uhm:insallah doktor kontroline gidince iyi haberi alirsin,ben bu ay adacayi icdim ilk defa 5 gun ,herkez adacayini icdigi ay adeti erken gelmis,acaba bana ters etkimi yapdi:uhm:

Arkadaşlar anlaşılan stresten uzaklaşalı derdeken bazıları stres yapmamak için strese girmiş:roflol:biraz karışık oldu ama.....
Benim size tavsiyem eğer hayatınızda manotonluk varsa biraz değişime gidin...Hatta gerekirse hastası olduğunuz kk ya bile daha az uğramaya çalışın çünkü burda duygularınızı paylaştıkça ve hamile haberleri aldıkça çocuk özleminiz dahada artacak.Bazı arkadaşlarımızın belirtilerini öğrendikçe ve hamile olmadığınız halde sizde bu belirtilerden biri daha olsa acaba mıCADIARZUdiye düşünmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.
Ben bu stresten tamamen kurtuldum diye bilirim çünkü hayatta herşey çocuk demek değil.
Eğer hiç çocuğum olmazsa diye korkmuyorum artık...
Hayatı,eşimi,ailemi ve işimi çok seviyorum...
Kendi mutsuzluğumla onlarıda üzmemek için bende üzülmüyorum artık....

. :1shok: . arkadaşlar hepimiz aynı şeyi istiyoz olursa da olmazsada ama mümkün olduğunca kafaya takmamaya çalışmalıyız.biliyorum nekadar böyla desek bile hep hamile kalamama endişesini beynimizde yaşıyoruz.
sabredip bu beklentiyi eziyet haline getirmeden olumlu düşünerek yaşamamız gerek arkadaşlar .burda bile bunun için toplanmıyomuyuz. hepimiz birbirimizi üzmeden destek olup yardım edelim.

Son düzenleme:
CANIM BENİM ....
BENDE TAM KENDİMİ İYİ HİSSEDİYO GİBİ OLUYORUM...
biri çıkıyo..... ayyy senin hala yok mu? tedavi ol , yada bi bebek ellerine geçirip orama burama sürüyolar... neden yapıyosunuz deyince bulaşsın sanada sevaptır diyolar.... işte bittiğim an o an oluyo....bunu en çok kaynanam yapıyo... artık kaynanamıda geçtim konu komşuda yapar oldu.... artık kimseyle görüşmek içimden gelmiyor.......

bu siteye girmeye devam ettikçe stres atmamız zor. amma lakin aklımıza takılan her konuda cevap bulabiliyoruz ayrı mesele. ben zaten mayıs ayı geçsin uzun bir süre gözükmeyeceğim buralarda takii hamiş haberimi veresiye kadar. şimdi benim topiği sürekli düzenlediğim için mecburen giriyorum. fakat ben bunu bir iş olarak görmeye başladım :roflol: yani etrafımda hamile kalmak isteyen insanlar var bende onlara yardımcı oluyorum gibisinden. kendime yeni işler ediniyorum. bakın sitede çok güzel el emekleri bölümü var çok hoş şeyler yapmışlar ve resimli anlatmışlar. ben onlara takılıyorum bayada eğlenceli oluyor bunları yapmak. bebek bebek diye aklımı kaçırmak üzereyken kendime geldim. bir baktım aynaya resmen ucubenin biri bana bakıyor. kendimi çok dağıtmıştım. önce kendimi derledim toparladım. sonra dip bucak ev temizliği. sürekli misafir çağırıyorum evime özelliklede yemekli daha yorucu olsunda aklımdan çıksın bazı şeyler diye. aman kızlar üzmeyin kendinizi birbirinizi. hepimiz çok hassasız o yüzden ağzımızdan çıkacak kelimeleri dikkatli seçelim üzmeyelim birbirimizi. sonuçda hepimiz aynı amacı taşıyoruz ve eminim bu rüyalar gerçek olacak. haydi bakalım gelin benim halayıma :teytey: :dance::dance::dance:

acıkcası ben de gebelik bolumune belirti aramaktan daha cok bakalım bugun kimler hamis haberi vermis diye giriyorum. simdi topigimize geri donelim. bence rahatlamanın en guzel yolu kitap okumak. kitap okurken her zaman okudugnuzu kitap nerede geciyorsa siz de oraya yolculuga cıkmıyor musunuz? ben cıkıyorum. eger kitabı disim kesti ise tabi. genelde roman okuyorum.
tenis kursuna gitmek istiyorum hem de cok ama esim nedense bu konuda cok kıskanıyor beni. baslayamadım.
bir de onumuzdeki donem yaglıboya krsuna gitmek istiyorum. dıptısdıptıs'ın da dedigi gibi el isi ile ugrasmak cok rahatlatıcı. bence artık stres kelimesini de kullanmayalım. rahatlamak diylim. stres'in kendisi bile baslı basına stres konusu:)

hehehe kibele katılıyorum stres demeyelim rahatlamak diyelim. aslında kendimize oyalanacak başka işler bulsak bu kadar gerilmeyeceğiz. ben bir ara evde işi gücü bıraktım (kendimde dahil saldım:roflol:) habire netten belirti arıyordum. geceleri çarpıntıdan uyuyamıyordum. birde bende panik atak vardı. bebek kararı alasıya kadar hiç tekrarlamamıştı ama baktım iyice azıttım. gece çığlıklar atıyorum içim daralıyor. ama durrr gride kaldı bunlar. ne paralayacam kendimi. bakçok şükür problemimde yokmuş. kocişimde yarın alsın sonuçları varsada onda bir sıkıntı tedavi olur ohh ne ala dünya :roflol: kitap okumayı sevmeyenler el işi yapın demi yaaa kibele

Lütfen hanımlar,
bu topikte tartışma ortamı yaratılmasın.
Tartışmalar yüzünden topikler kilitleniyor,üyeler uyarı alıyor.
Rica ediyorum sakin ve karşılıklı anlayışla paylaşımda bulunun.
Ayrıca kendi mesajlarınızı silmeyin.

Saygılarımla...

Kızlar duralım artık istersiniz ben bu sitede ilk defa uyarı aldım ve çok üzüldüm şahsım adına.Baktım gece gece yine devam etmişsiniz bu TOPİK hakkında tartışmayalım lütfen .Yoksa hepimiz BANLANICAZ:1no2:Artık olmusuz şeyler yazmayalım lütfenn

kıslarnolmuş yazılanlara böyle neyse baya stres atmış bulundum.kendimi suçlu hissediyorum.kesinlikle herkesten özür diliyorum yazdıklarım için...zaten bu konuyada kimse katılmaz artık.devam etmek istermisin.

STRES ATMA LİSTESİ

birgül38..........................15 nisan
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

evet arkadaşlar kimler adet olmuştu yada beklemede olanlarhemen ekliyim

bu arada birgülcüm senden de özür diliyorum ama şunuda söylemek istiyorum ben dahil biraz daha dikkat edelim olurmu
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…