stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

neden canım adet mi oldun kimsenin keyfi kalmadı değilmi.adminden rica ediyorum benim bu sitedeki kaydımı silsinler.herkese bunca zamandır bazı konularda desteklediği için teşekküer ediyorum.kendinize iyi bakın...inşallah meleklerine biran önce kavuşursunuzzz...

aaa bedefçim ne oluyo olurmu hiç öyle şey..hepimizin dönem dönem stresli olduğu sinirli olduğu zamanlar olabilir..burda birbirimize küsmece darılmaca yok..tam tersine birbirimize anlayış göstermemiz lazım...herkes bir silkelensin bakiiiim...duruma el koyuyorumm...hiçbişey olmamış gibi kaldığımız yerden devam...mesala ben 1-2 gün içinde adet olucam o zaman haber veririm...giznurcumu sil o adet oldu..gerçi kendisi haber verir ama hazır konusu açılmışken söyliyim dedim..

çok güzel söylemişsin canım .sana katılıyorum
.hepimiz burda bi aile gibiyiz .herşeyi bi kenara bırakıp hamile kalma şansımızı mutluluklarımızı paylaşarak yükseltmeye çalışalım.
ben regli oldum inşallah bidahaki sefere diyorum . ve hepinizi birlik ve beraberliğe davet ediyorum .

YA KIZLAR DELİRTMEYİN BENİ!!! NEDEMEK ÜYELİĞİMİ SİLSİNLER. BİZ AİLE OLDUK BURDA BAKIN. OLUR ÖYLE ŞEYLER ARADA. HASSAS ZAMANIMIZA DENK GELİR. BEN HEPİNİZİ İYİ BİLİYORUM KÖTÜ İNSANLAR DEĞİLSİNİZ YADA ART NİYETLİ. BU LİSTE DEVAM ETSİN LÜTFEN BEDEFCİM. BAK ADMİNLERDE KALDIRDILAR ZATEN YAZILANLARI BİTTİ GİTTİ. HADİ BAKALIM NELER YAPTIK BUGÜN?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanımlar lütfen,
dıptısında belirttiği gibi kaldığınız yerden devam ediniz.
Sayın bedef,
gerçekten üyeliğiniz silinsin istiyorsanız,bunu topikte belirtmeyin,yetkililere bildirin.
Ayrıca aranızda geçen bu ufak tartışma birkaç güne kadar düzelir ve eskisi gibi paylaşımlara devam edersiniz.
Lütfen bu konuyu uzatmayın.Hepiniz hassas bir dönemden geçiyorsunuz ama sonuçta çok güzel paylaşımlarda bulunarak sıkıntılarını beraber atlatmaya çalıştınız.
Bir anlaşmazlıkta hemen pes etmeyiniz.

Saygılarımla...

kıslarnolmuş yazılanlara böyle neyse baya stres atmış bulundum.kendimi suçlu hissediyorum.kesinlikle herkesten özür diliyorum yazdıklarım için...zaten bu konuyada kimse katılmaz artık.devam etmek istermisin.

STRES ATMA LİSTESİ

birgül38..........................15 nisan
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

evet arkadaşlar kimler adet olmuştu yada beklemede olanlarhemen ekliyim

bu arada birgülcüm senden de özür diliyorum ama şunuda söylemek istiyorum ben dahil biraz daha dikkat edelim olurmu
a.s.

canim benim bende özür dilerim ama ortada hic bisey yoktu ama olsun en iyisi unutmak uzamasinin hic geregi yok dünü yasanmamis bilelim yeter ben hala adet olmadim beklemediyim hepimizin hakkinda hayirlis olsun arkadaslar

canim benim bende özür dilerim ama ortada hic bisey yoktu ama olsun en iyisi unutmak uzamasinin hic geregi yok dünü yasanmamis bilelim yeter ben hala adet olmadim beklemediyim hepimizin hakkinda hayirlis olsun arkadaslar

teşekkür ederim canım gerçekten.gerçekten sadece kendim için yazmamıştım.ben kimseye kızgınlıklada yazmamıştım.neyse bende kapattım konuyu.canım sen kan testi yaptırmışmıydın senin günün 3 gün felan geçmiş oluyo.du hemen listeyi tazeleyelim...

teşekkür ederim canım gerçekten.gerçekten sadece kendim için yazmamıştım.ben kimseye kızgınlıklada yazmamıştım.neyse bende kapattım konuyu.canım sen kan testi yaptırmışmıydın senin günün 3 gün felan geçmiş oluyo.du hemen listeyi tazeleyelim...

BEDEFİM OHH BEEE SONUNDA TOPLADINIZ :sm_cool: BU ARADA BUGÜN NELER YAPTINIZ :uhm: BEN EŞİMİN SPERM TEST SONUÇLARINI ALDIM VE ÇOK MUTLUYUM. 67 MİLYON ÇIKTI HEMDE KIPIR KIPIRLAR :roflol: DAHA NE İSTİYEYİM. MAYIS AYINDA FALAN BIRAKICAM SİTEYİ BİR SÜRE DİYORDUM AMA YOK BIRAKMAYACAM. ZATEN İSTESEMDE OLMAZ BAĞIMLILIK YAPTI :roflol:

kizlar ben bugün sabah doktora gittim adet hala olmadim ve doktor bakti hic bisey göremedi belki gec yumurtalama olabilir dedi ama simdi okadar rahatimki bakti herseim cok iyiydi hic bir sorun yok dedi yani bekleyeip görecegiz bu arada ben de eve az önce geldim teyzelerime gittim cok güzel bi gün gecirdim artik stress yok bugün hic bir problemimin olmadigini duyunca rahatladim hepimizin hakkinda hayirlisi olsun arkadaslar:))

STRES ATMA LİSTESİ

zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

BEKLEMEDE OLANLAR

birgül38????
GİZNURCUM SEN ADET OLMUŞTUN DEĞİLMİ TAMAM

Evet Canim Geç Yumurtlamadn Kese Gözükmüyo Inşallah Ilk Stressiz Hamişimizi çikaririz Burdan Paşa Paşa

vallah ben bugün saat taaa 11 de kalkmışım geç kalktım ya gün çabuk geçti temizlik yaptım evimi süpürdüm sildim akşam bir iki saattliğine komşularım geldi balkonda bi çay keyfi yaptık sormayın.aslında pekte keyifli değildi bebeleri var hepsinin bi rahatlan içirtmediler çaylarını.sonra eşim geldi zatiigünler geçiyo ya bugün bir belim ağrıdı bide bir saat felan yattım ööyle aslında bunları söylemek istemiyorum ama halsizlikte vardı sanki.ama düşündüğünüz şeyden değil bence çünkü bugün apatmanda merdivenleride yıkadık çok yoruldum.zaten belimde sakat bi iş yapım hemen tutuluyo.neyseki bugünümü rahatlan geçirdim ya kafam rahattı...

Evet Canim Geç Yumurtlamadn Kese Gözükmüyo Inşallah Ilk Stressiz Hamişimizi çikaririz Burdan Paşa Paşa

ins. ama bugün bende aslinda bir yandanda cok üzgündüm benim canim teyzem böbrek hastasi bugün tekrardan ameliyat oldu diyalize kendi evinde yapmak icin ve ben ona cok üzülüyorum canim teyzem ins. bi gü iyice iyilesir bugpn evine gittim onun evini bi güzel temizledim saonra büyük teyzelerimde geldi oturduk hep beraber ama hepimizin icinde bi üzüntü vardi teyzeme ne kadar belli etmesekde onun haline icden ice cok üzülüyoruz

geçmiş olsun canım inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur teyzen.allah herkese sağlık versin.en başında.

ins. canim herseyin basi gercekten saglik ve gerisi bosmus teyzemin iki tane oglu var ama kucagin abile alamiyor ameliyattan dolayi anneligini bile doyaraktan yasayamiyor ben teyzem diyorum ama aramizdada 6 yas var arkadas gibiyiz onunla ALLAHIM herkese saglik sihhat nasip etsin

kızlar nerdesiniz .
benim bi muhabbet kuşum var erkek ismi fıstık çok tatlı ya anlatamam .onu kuşçuya bebiş yapması için versemmi zavallım hep boşa kurşun atıo.yerimseniben baba olsun kız demi. a.s ama tavsiye ederim evde bi hayvanın olması bütün negatif elektiriği alıo. fıstık benim hep dudaklarımı öpüyo. tabi eşim hemen kıskançlık yapıyo. neymiş erkekmiş.

kizlar ben bugün sabah doktora gittim adet hala olmadim ve doktor bakti hic bisey göremedi belki gec yumurtalama olabilir dedi ama simdi okadar rahatimki bakti herseim cok iyiydi hic bir sorun yok dedi yani bekleyeip görecegiz bu arada ben de eve az önce geldim teyzelerime gittim cok güzel bi gün gecirdim artik stress yok bugün hic bir problemimin olmadigini duyunca rahatladim hepimizin hakkinda hayirlisi olsun arkadaslar:))

canım pekı kan testı yapmadımı doktorun?fisfisfis

kızlar nerdesiniz .
benim bi muhabbet kuşum var erkek ismi fıstık çok tatlı ya anlatamam .onu kuşçuya bebiş yapması için versemmi zavallım hep boşa kurşun atıo.yerimseniben baba olsun kız demi. a.s ama tavsiye ederim evde bi hayvanın olması bütün negatif elektiriği alıo. fıstık benim hep dudaklarımı öpüyo. tabi eşim hemen kıskançlık yapıyo. neymiş erkekmiş.

giznurcum benımde evde muhabbet kusum var..dedıgın gıbı esıme ve bana pozıtıf enerjı verıyor kusumuz..:sm_cool:hele bırde konusuyorsa daha da bır sevımlı oluyorlar..:nazar:kıslar bende tavsıye ederım evde evcıl bır hayvann olması gercekten ınsanı stresten uzaklastıyor,yalnızlıktanda kurtarıyor..:dance:

canım benim kuşum konuşuo. o deil ha :))) :eek: :emir_bebek: yani fıstık ....annecim .canım aşkım öpücük ver şımark.çok gevezesin şom ağızlı ................daha bisürü kelime bilio.hepde benimle birlkte dolanıp duruyo benim çocuğum gibi o.

bende kedi besliyorum. ama bebek düşündüğümüz için annemin evinde. zaten annemde yakında oturuyor. canım çilek çektikçe gidiyorum ve ısıra ısıra seviyorum. heee bu arada kedimin adı çilek. akşam akşam başlıyorum kocişme aşkkkım canım çilek çekti bi ısırıp gelsek yaa diye :roflol:

X