stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

ilk hafta stres olmuyor ama son 1 hafta resmen cehennem azabı çekiyorum. acaba varmı yokmu? beklemek çok zor çoook. her ay diyorumki tamam bu ay sakin olucam ama son günler yine geriliyorum.

doğru söylüyon valla dıptıs...o son hafta hiç geçmiyo...benim 2 günüm kaldı ama geçmiyo işte...

doğru söylüyon valla dıptıs...o son hafta hiç geçmiyo...benim 2 günüm kaldı ama geçmiyo işte...

heh bak işde son 2-3 gün o kalbim sanki yerinden çıkacakmış gibi oluyor. ama tamamen heyecandan. heleki adet günü gelmeyince bir sinirli oluyorum sorma. sırf stresden.

evet ya madem adet olacaz bari erken gelip bizi bu sıkıntıdan kurtarsa dimi yani...her geçen gün bir umut uğraşıp duruyoz...

ya iyide kizlar ben ne yapiyim benim bugun regl gunum ,bekle bekle stress oldum resmen ya,

adet günüm yarın ve çalışıyorum çalışırken bile odaklanamıyorum işime ve yarın ha geldi ha gelicek diye geçiçek offff umarım hamileyimdir geçen aylar böyle değildim ama bu ay çok istiyorum olmıyacağı için heralde

nefisem varmı bişeyler peki belirti filan

pek yok sayilir canim ya,benim bugun regl olmam gerekiyor ama hic agri felanda yok ,normalde adet agrisi adet olacagim gun olur ve olurdum ,bundan 3 gun önce aniden agri basladi dedim heh gelecek ,5,6 saat surdu,ve gecdi,:uhm:

valla bende aynı durumdayım benimde adet olcağım gün başlıyo belirtim oyüzden hiçbi belirtim yok buda canımı sıkıyo olmadı bu ayda galiba:çok üzgünüm:

canim hic sikma canini adet olursakda oluruz dunyanin sonu deilya,hem bu ay olmadi die baska aylar torbaya girmedi ya,hayirlisi canim

kizlar bir sey sorucam,burda adacayi icen arkadaslar ;ICDIGINIZ AYMI ERKEN GELDI ADETINIZ ?VE BU COGU kisidemi böyle oldu?benim siklusum 29 suruyor yani bugun 29 uncu gun ,bende 5,6 gun icdim adacyaini,bendede erken gelmesi gerekmezmiydi?

ben biraz alışveriş yaptım kızlar .kendime yeni ciciler aldım hani şu hamilelik kıyafetleri gibi büzgülü olan penyelerden renk renk aldım. belki hamiş kalırsam yaz aylarında çok rahat giyilebilir.
eşimde dur bakalım . fol yok yumurta yok dio.ya bu sözü bunun içinmi söylemişler acaba tam da yerine oturttu yani olsun böylelikle stres atmış oldum bi gün folum da olcak yumurtamda değilmi ARKADAŞLAR. :dance:

kizlar bir sey sorucam,burda adacayi icen arkadaslar ;ICDIGINIZ AYMI ERKEN GELDI ADETINIZ ?VE BU COGU kisidemi böyle oldu?benim siklusum 29 suruyor yani bugun 29 uncu gun ,bende 5,6 gun icdim adacyaini,bendede erken gelmesi gerekmezmiydi?

CANIM İÇTİĞİN AY ETKİLİ OLUYO AMA YİNEDE NEBİLİM BAZENDE OLMUYO DEMEKKİ. BENDE ÇOK İÇMİYOM ARAD İÇİOM. BİDE SALLAMA OLARAK İÇERSEN ETKİSİNİ KAYBEDİOMUŞ. AKTARDAN TAZE ALIP İÇa.s

iyi yapmışın canım..bende yaptım bugün biraz..senin o dediğin penyelerden bende almak istiyom ama hamiş kalamazsam üzülüp giyemem diye almıyom..ama kalırsam hepsinden alıcam..bide onu giyince direk yoksa hamilemisin diye sorucaklar...jeyyar

saol cevabiin icin canim,ben ilk bu ay icdim ,sallama cay olarak deilde,kurutulmusunu alip usdune sicak su koyupda öyle demlendirip icdim,bu arada iyi yapmissin ,kiyafetler icin,bellimi olur bir gun bide bakmissin hamissin,ön hazirlik olmus olur ,sana tavsiyem ,özellikle hamis kiyafetlerinden alma cok pahali yaa,senin dedigin gibi ,o buzgulu penyeler,bu senenin modasi,her zaman giyebilirsin...

BOŞVER SORARLARSA DA GİYCEM VALLA .BU KIYAFETLERDEN HERKES GİYİYO .BENİM KIZIMIN BİLEM VAR. SORAN OLURSA DÖVCEMklava:

Gerçekten Hamiş Kiyafetleri Neredeyse Karaborsa Dicem .alirsam Birtek Kot Alirim üzerime Her şey Uydururum .

Kizlar Sterden Uzaklaştim .. Bebek Düşüncesini Attim Kafamdan.. O Kadar Rahatim Ki.. Ne Araştiriyorum Nede Ateş ölçüyorum.. Eski Halime Döndüm Evlenmeden önceki Halime.. Pek Bi Rahatladim... Allah Ne Zaman Dilerse Meleğim O Zaman Gelir... Hamilelik Bir Mucize... Ben Insanim Mucize Gerçekleştiremem.. Rabbim Diler Ise Beni Vesile Kilar... Mucizeye Dahil Olurum.. Hepimizin Meleği Tez Zamanda Gelir Inşallah... Allah Kucaklarimizi Boş Birakmasin... Sevgiler...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…