stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

Canım benimde 30 günde olurken ,geçen ay 28 güne düştü .Ben bu ay listeye tarihi yazdırırken 28 günü baz alarak hesaplamadım 30 günden yazdırdım :teytey:bakalım ıkımızınde hangı tarıhlerde gelecek :uhm:

STRES ATMA LİSTESİ

birgül38..........................15 nisan
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

ekledim birgülcüm

hehehehe kızlar dün kuaföre gittim saçlarımı ilk defaz kızıla boyadım aşk alevi :roflol::roflol:kırmızı kafa oldum :teytey:

RAHATLATTI DEMİİİ BENCEDE EN GÜZELİ KUAFÖRE GİDİP CİDDİ BİR İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK. İNSAN RESMEN POZİTİF OLUYOR O ZAMAN. ÜSTÜNEDE KOCİŞLE MUHTELİF BİR AKŞAM YEMEĞİ AMA DIŞARDA. jeyyar

kızlar bu ada çayına ne zaman başlamak lazım. adet başladığındamı bittiğindemi?

kızlar bu ada çayına ne zaman başlamak lazım. adet başladığındamı bittiğindemi?

Canım ben adaçayını sadece geçen ay içtim bu ay içmedim.Korktum sitede zarar yarar açısından yazılar okudum korktum bende.
Ben geçen ay eğer içmeyı düşünüyorsan adetinin 3.gününden 12.güne kadar içiyorsun .Sonra daha içmiyon .Gunde 2 bardağı geçme:içelim:

kızlar bişi dicem biliyomusunuz bende 33 güne oluyodum.bu ay bende 27 günde oldum adetimi.kıslar aranızda bu ay adaçayı içen varmı.ben bu ay ada çayı içtim yani bu ay derken geçtiğimiz ay ama belki 4 veya 5 gün içtim ve adetim 5 gün öne kaydı.sizde içtiyseniz o yüzden olabilirr...

tmm canim ins. bu sitedeki isteyen herkes hamis kalir

Son düzenleme:

Son düzenleme:
bence onunla alakalı bişi ben bu ayda adet günlerimde içtim hepsindede değil arada yine aynı yani 5 gün felan içmişidir toplasam..bakalım eğer yine tam günümde olursam.demekki ada çayı düzene koyuyo demektirr...

ama ben icmeden degisti benim adetim bi baksaniza

23.01
19.02
15.03

Son düzenleme:
ama ben icmeden degisti benim adetim bi baksaniza

23.01
19.02
15.03

canım yani sen bu ay içmedin zaten adet gününe 2 ün kalmış ben aslında nisanın 4 ünde adet olacaktım 32 günde oluyodum.mart ayında içtim işte 5 gün felan ben 4 nisanı beklerken 29 martta oldum adetimi şaşırdım hemen ilk içmemle mi düzene girdi acaba dedim neyse bu ayda içtim ama 4 gündür felan içmiyorum bakalım 26 sında yada 27indemi olucam.. ve bu ay çok adet sancım vardı ada çayını içince geçti gerçekten işe yarıyo...

bende geçen ay çok az içtim 32 günde bir olan adetim 30 a düştü. bu ayda içeyimde 28 e düşsün. :roflol: 2şer 2şer düşüyor Şeniz

ay arkadaslar gunler gecmek bilmiyor. stres yok diyoruz ama benim gibi issiz gucsuz ve surekli ve de gurbet ellerde bi basına olunca zaman gecmek bilmiyor.

gercekden canim ya,bende gurbetteyim,son zamanlar yaklasdikca merak ediyorz bu ay hic stress yapmadim bakalim sonuc ne olucak,bende bu ay adacayini 4,5 gun icdim benim de siklusum 29 gun suruyor,yani sali gunu gelmesi lazim 15 de,29 gun surerse yani ,

gunaydin kizlar,benide lisdeye eklermisiniz,benimde 15 nisan,bu ay cok rahatim ,no stress no porblem

[BSTRES ATMA LİSTESİ

nefisem..........................15 nisan
birgül38..........................15 nisan
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS
][/B]

ekledim nefisem hayırlı olur inşallah hepimiz için

kızlar havalar çok güzel dimi. stres atmak için birebir. ben hergün deniz kenarına gidiyom . şöyle bi yürüyüş yuapıyorum
doğa okadar güzelki bütün stresimi alııııp gidiyo. bu aylarda bazı kişiler bahar depresyonuna girdik diye Dr.a gidio. bende tam tersi içim bi coşku diyeyim öle bişey doluyo. sizde kendinizi nerde huzurlu hissediyosanız orada vakit geçirin . :sm_cool:

:1rolleyesbedef) örtmenim herkes stresli galiba kimsecikler yok .bitek ben dersime çalışıom senin sözünü dinliom.bana kaç puan vercen.

Son düzenleme:
hay allah seni giznurcum yaa:roflol:10 üzerinden 10 10 10 10 10 10 benide unutma ama bende varım bende çalışıyom dersime senin puanın nedir örtmenimm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…