stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

sana da 10 10 10 10 ... desene sınıfı biz pekiyiyle geçcez . sonunda da takdirlerimizi (bebişlerimizi) alcaz kız inşallah.:teytey: :teytey: :teytey:

amiiiiiiiiinn giznurcum yaaaa stres yapmıyorum yani en azından ne kadarda olsa biraz insan düşünmüyo değil ama öyle sürekli kafamda yok.sadece öyle çok istiyorum ve hamile kalacağım günü değilde bebeğimi kollarımda gördüğüm günü biran önce yaşamak istiyorum o duyguyu tatmak istiyorum İNŞALLAH RABBİM bi gün o güzel duyguyu yaşatıcak bizede ve tüm isteyenlere.neyse fazla düşünmeyelimde bebeklerimiz çabuk gelsin demi ama.....

başım ağrıyor kızlar yahuu. bugün kanda verdim tahlillerimin sonucunu öğrenince daha bir relax olucam. yarında kocişim çocuklarımızı saydırmaya gidecek :roflol:

ahh bende benimkine diyom düşükten yaptığımdan beri.bey gitte bi saydıver kaç taneymiş veletler diye ama daha kısmet olmadı.öğrenmek..:roflol::roflol::dance:

Benim eşimde 2 ay sonra bebişleri saydırmaya gidicek
YAAA bana kaç puan bedef bende dersime çalışıyorummmm :roflol:

kızlar havalar çok güzel dimi. stres atmak için birebir. ben hergün deniz kenarına gidiyom . şöyle bi yürüyüş yuapıyorum
doğa okadar güzelki bütün stresimi alııııp gidiyo. bu aylarda bazı kişiler bahar depresyonuna girdik diye Dr.a gidio. bende tam tersi içim bi coşku diyeyim öle bişey doluyo. sizde kendinizi nerde huzurlu hissediyosanız orada vakit geçirin . :sm_cool:

Giznurcum Istanbul'u o kadar ozledim ki... valla buram buram tütüyor burnumda. ben hep denize yakın yerlerde ve Anadolu yakasında oturdum. orası bir baskadır. Once üsküdar. evim kız kulesine yuruyerek 3 dak mesafdeydi. bekar evim. bahar gelince isten cıkınca servis bizi bırakırı eve. arkadaslarla kosa kosa sahile gider, bakkaldan peynir ve ekmek alır. caykasıklarımızla böle böle yerdik kız kulasin karsı. yanında tabi cay...

evlendikten sonra kazaskere tasındım. o da erenkoy ile bostancı arasında. o da yuruyerek caddebostn sahiline 25 dak. falan. ama guzel bir shil caddebostan-bostancı sahili.

oyyyyyyyy sen diyince sahile iniyorum diye cok ozledim.senağlama

ahh bende benimkine diyom düşükten yaptığımdan beri.bey gitte bi saydıver kaç taneymiş veletler diye ama daha kısmet olmadı.öğrenmek..:roflol::roflol::dance:

kadınlarda prolem varsa kadınlar bunun cozumune bakıyorlar hemen. yani doktor ilac ot vs. erkklerde olunca nedense yavastan alıyorlar. galiba erek adaın problemi olmaz hesap.

Bedefcim yanlıs anlama esinde problem olup olmadıgı icin soylemedim. sadece sen yazınca aklıma geldi.

bende adet olursam ilk işim eşimi doktora götürücem..bu ne yaa hep kadınlar çabalıyo bu erkekler hiç kendini üzmüyo valla... biz her seferinde o çatala gidip oturuyoz çeşit çeşit testler yaptırıyoz belkide sorun onlarda biz boşuna çabalayıp duruyoz...birazda onlar uğraşsın bakalım nasıl oluyo....

Tabii Canim Insan Eski Günleri Güzel Olunca Bide Vatani Cennet Gibi Olunca özlemezmi Hiç. Ama Ne Yapcan Doğduğun Yer Değil Doyduğun Yer Demişler . Geri Dönmeyi Düşünmüyonuzmu.
Oralar Da Güzeldir. Bide Bebişiniz Olursa Dil Sorununu Kökten Halledersiniz.

bende adet olursam ilk işim eşimi doktora götürücem..bu ne yaa hep kadınlar çabalıyo bu erkekler hiç kendini üzmüyo valla... biz her seferinde o çatala gidip oturuyoz çeşit çeşit testler yaptırıyoz belkide sorun onlarda biz boşuna çabalayıp duruyoz...birazda onlar uğraşsın bakalım nasıl oluyo....

EŞİN SİGARA KULLANIYOMU.?BUDA ÇOK ENGELLEYİCİ BİLİYOSUN. :1no2:

Ben Eşime Sigarayi Da Alkolide Biraktirdim . Bebek Olşsa Bile Sağlik Problemi
Olabilio. Ben Bundan çok Korkuyorum.

Allah'dan hiç itiraz etmedi benimki. tamam hayatım hemen gidip saydıralım dedi :roflol: bakalım bebeğe dönüşme ihtimali olan spermciklerin durumu neymiş ehuehuehu :nazar: bende prolaktin ve toxoplazma için kan verdim. çarşamba günüde o belli olacak :teytey:

Kizlar Biz Eşimin Spermlermlerine Atom Karinca Adini Verdim Benim Eşim Okadr Hizli Yürürki Yetişene Aşk Olsun. Düşünsensenize Gerçekten De öyle Olsalar Valla 1 Değil 5 Tane Olur.
ARTIK BİZDE AŞKIIIIM BEŞİZİMİZ OLUCAKMIŞ DERİZ. :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

sigara kullanıyo canım ama günde 6-7 tane bırakmıyo ne yapıyım..doktora bir baktıralım bakalım onun sonucuna göre belki dahada azaltır gerçi sanmıyom ama

Tabii Canim Insan Eski Günleri Güzel Olunca Bide Vatani Cennet Gibi Olunca özlemezmi Hiç. Ama Ne Yapcan Doğduğun Yer Değil Doyduğun Yer Demişler . Geri Dönmeyi Düşünmüyonuzmu.
Oralar Da Güzeldir. Bide Bebişiniz Olursa Dil Sorununu Kökten Halledersiniz.

canım biz burada Allah'tan geciciyiz. belki de bu yuzden cok ozluyorum. yani kalıcı olsan kırıp dizini oturursun. hani alısmaya calısırsın ama gecici oldugun zaman nasılsa geciciyim diye dusunuyorsun.
burada esim master yapıyor. gelecek yaza dönüyoruz.(2009) evimiz var orada. kurulu duzenimiz var. ama her gun hayal ediyorum syalarımı yenilyecegim iste yerleri yaptıracagım vs diye. evlndikten sonra kısa sure sonra geldik buraya o sebeple esya almadık evlenirken. bir yatak odası. esyalar esimin bekarlık esyaları.

burada kısın surekli kar var. hani istanbulda yagar da arada. ne kadar seviniriz. is tatil diye. burada bıktım artık. gene mi kar falan diyoruz.

dil sorunumuz yok ikimizin de. tek sorun iste hicbirsey yapmamak. Allah diyorum bir bebis verirse buradaki zamanımı en verimli sekile onunla ilgilenerek gecirebilirim. insallah Allah'ııımmm.

benim esim de cok sigara iciyor. gunde 1 paket veya biraz daha fazla. delirecek ibi oluyorum. herseyi yapıyorum bıraksın diye. ama bagımlılık kötü sey. vazgecemiyor. o kadar iradesiz ki bu konuda bırakmayı bile denemiyor nasılsa bırakamam diye. diyorum geri donunce ilk is gidecez bir sigarayı bırakma merkezine. ama sanıyorum.

tek umudum babam da cok icerdi. 40 lı yasların ortalarında bıraktı. insallah esim de oyle olur. hem saglıga zarar hem keseye zarar. zaten yumurtlama zamanı gelene kadar hic zorlamıyorum. o zaman verimli olsun spermler diye. zaten hayvacıklar sigaa dumanında bogula bogula ölüyorlardır. bir de biz bosuna sarfetmeyelim:)

ben gecen ay oyle bir stres yaptım ki reglim 46. gun geldi. yani kendi ellerimle olayı berbat ettim. bu ay stres yapmamak istiyorum. ama bu siteye girdikce yapıyorum.

elime kocaman bir kitap aldım. habir onu okuyorum beni alıp götürüyor. gene takıldım buraya aslında cok heycanlı bir yerinde kalmıstı.

ama ne kadar uzaklasırsam uzaklasayım vucut kendini dinlettiriyor. ya goguslerin agrıyor, ya karnım agrıyor. beni dusun beni dusu diye baskı yapıyor.

X