Strese girdim kalbim sıkışıyor

Ben de ilk iş deneyimimde çok heyecanlanıyordum hiç bilmediğim bir işti. Bu durumda heyecan stres Allah’ın emri gibi kaçış yok 😂 işi öğrendikçe her şey rayına oturuyor inşallah üstesinden gelecek yeter ki pes etmesin azmetsin. Kimse anasından eğitilmiş deneyimli bilgi dolu çıkmıyor hep yaşaya yaşaya
Evet 👍🏼👍🏼„yasaya yasaya“ yasamin anahtari

Herkes bu yollardan geçiyor, kimse ilk işinde inanılmaz profesyonel davranmıyor zaten, siz kendinizi geliştirmeye odaklanın gerisi zaten gelir. Kendinizi baskasıyla değil, yine kendininizle bugününüz ve dününüzle kıyaslayın. Sizin alanınızda sosyal medyada da o kadar çok paylaşımlar var ki, onlardan ilham alabilirsiniz.
Her şeyden önce siz kendinize güvenin ki onlar da size güvensin.
Başarılar diliyorum :)

Ben de ilk iş deneyimimde çok heyecanlanıyordum hiç bilmediğim bir işti. Bu durumda heyecan stres Allah’ın emri gibi kaçış yok 😂 işi öğrendikçe her şey rayına oturuyor inşallah üstesinden gelecek yeter ki pes etmesin azmetsin. Kimse anasından eğitilmiş deneyimli bilgi dolu çıkmıyor hep yaşaya yaşaya
Canım için o kadar ferahladı ki Allah razı olsun 1 ayda çok yol kat ettim inanıyorum içim rahat ama hoca sanki hiç memnun olmuyor gibi

Herkes bu yollardan geçiyor, kimse ilk işinde inanılmaz profesyonel davranmıyor zaten, siz kendinizi geliştirmeye odaklanın gerisi zaten gelir. Kendinizi baskasıyla değil, yine kendininizle bugününüz ve dününüzle kıyaslayın. Sizin alanınızda sosyal medyada da o kadar çok paylaşımlar var ki, onlardan ilham alabilirsiniz.
Her şeyden önce siz kendinize güvenin ki onlar da size güvensin.
Başarılar diliyorum :)
Çok haklısınız ben işte gözümde çok büyütüyorum

siz açıktan diploma alıp işe başlayan üyesiniz yanlış hatırlamıyorsam
size o zaman diplomanız hakkında yorum yapılırken hiç memnun olmuyordunuz şimdi hak veriyor musunuz o yorumlara

diploma almak bambaşka eğitim almak bambaşka şeyler işte. umarım o çocuklara faydalı olursunuz

Canım için o kadar ferahladı ki Allah razı olsun 1 ayda çok yol kat ettim inanıyorum içim rahat ama hoca sanki hiç memnun olmuyor gibi
Benim patronum da benden hiç memnun değildi şuan ondan daha iyi bir yerde çalışıyorum 😂 İnan sen de emek verirsen o iş beğenmeyenlerden daha iyi olacaksın. Hocadan kapabileceğini kap her dediğini öğren. O memnun olmazsa olmasın sen emek veriyorsan Allah yanında sana kapıları açar 🙏🏻

Tek bilet soracağım. Bir hafta önce açtığınız konuyu bugün başka başımla yine açtınız?
Kızlar merhaba ben çocuk gelişimi okudum üniv. Mezunuyum .6 yıllık evliyim hiç çalışmadım çoxum gelişimi üzerine evlenincede çocuk falan derken çalışma fırsatım olmadı .Ağustos ayında bir yere başvurdum ve okul açıldı açılalı çalışıyorum .SSK var yemek oraya ait oğlumda benimle geliyor farklı sınıfta 2500 de ücret çok değil ama tecrübem yok o yüzden sorun yapmadım .neyse ne yapacağımı şaşırıyorum elim ayağıma dolanıyor tere karışıyorum çok acemiyim işe başlamadan hoca benim el ilgili çok güzel şeyler söylemişti acaba şuan ne düşünüyor bilmiyorum kızlar bana fikir verin ne olur işimi hakkı işe yapabileyim saçmalamadan çok korkuyorum bir şeyler yazın lütfen.

Benim patronum da benden hiç memnun değildi şuan ondan daha iyi bir yerde çalışıyorum 😂 İnan sen de emek verirsen o iş beğenmeyenlerden daha iyi olacaksın. Hocadan kapabileceğini kap her dediğini öğren. O memnun olmazsa olmasın sen emek veriyorsan Allah yanında sana kapıları açar 🙏🏻
Çok haklısnız ben gözümde çok büyütüyorum sanırım Allah razı olsun

siz açıktan diploma alıp işe başlayan üyesiniz yanlış hatırlamıyorsam
size o zaman diplomanız hakkında yorum yapılırken hiç memnun olmuyordunuz şimdi hak veriyor musunuz o yorumlara

diploma almak bambaşka eğitim almak bambaşka şeyler işte. umarım o çocuklara faydalı olursunuz
Hangi üye pardon

X