Göz Makyajı strawberrynet.com dan alışveriş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

haziran22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2010
2.985
104
kızlar strawberrynet.comdan mavala kirpik besleyici alacağım ama bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım ve ürünleri ucuz olduğu için güvenemiyorum buradan alışveriş yapan var mı ya da mavala kirpik besleyici alan var mı sizce güvenmeli miyim

ben aldım canım kirpik besleyici çok güzel ürün ama strawberry nasl blmiorum tr dede ucuzki bu ürün boşuna riske atma bence

doğru diyorsun bi kaç liranın hesabını yapıp oradan alırsam ve eğer sahte yada tarihi geçmiş çıkarsa bütün param boşa gidecek peki senin kirpikler ne durumda

kızlar strawberrynet.comdan mavala kirpik besleyici alacağım ama bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım ve ürünleri ucuz olduğu için güvenemiyorum buradan alışveriş yapan var mı ya da mavala kirpik besleyici alan var mı sizce güvenmeli miyim

merhaba ben strawberry'yi 3 senedir kullanıyorum. 32. siparişimi de bugün verdim. Hatta bu nedenle "acaba forumda strawberry konusu açılmış mı?" diyerek arattırdım :) ben ürünlerden memnunum. ürünler orjinal arkadaşlar. sadece gümrük vergisi ve kdv ödemediğimiz için bu kadar indirimli. ben ilk alışverişte tedirgin oldum ama sonra gelen ürünleri görünce yüzümde güller açtı :) tavsiye ederim, özel günleri bir kenara yazın mesela anneler günü, yılbaşı, paskalya (nisan ayında oluyor), sevgililer günü bu günlerin olduğu aylarda çok güzel indirimler oluyor.

daha çok parfum alıyorum. bildik Türkiye'de kataloga bakılıp distribitörlerle alınan av.n ve orif..me gibi ürünlerde indirimli diye verdiğiniz paradan daha da indirimli olanları bulabilirsiniz.

X