Hiçbir alakam yokken İfadeye çağırıldım

polis suçun oluştuğu tarihe dair ayrıntı verdiyse en azından kabaca fikir sahibi olabilirsiniz. en azından ihtimalleri listelerseniz avukatınızla görüşürken çok yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. hafızanızda canlanmıyorsa da o tarihlere dair kredi kartı hareketlerinize bakarsanız belki nerede olduğunuzu ve hatta tam olarak o gün ne yaptığınızı hatırlarsınız.
kusura bakmayın. dünden beri birçok ihtimali sıraladım ve belki de kafa karıştırıcı oldum. oluşan bu sorun sizden kaynaklanmıyor dahi olabilir fakat sizin gözünüzden kaçan bir zaafiyet sonucu oluştuysa da en azından çözümü için avukatınıza mümkün olduğunca çok bilgi verebilmeniz için kendinize soru sormanıza sebep olacak ihtimalleri sıralamaya çalıştım.
Maalesef olayın olduğu tarihi bilmiyorum sadece suç duyurusuna düşme tarihi şubat ayında yani şubattan önce olmuş. Ben de tarihini öğrenip o güne dair fotoğraf vs çektiysem arama kayıtları mesajlara bakıp hatırlamaya çalışacağım

Burda dertleşmek ve fikir alma isteğinizi anliyorum
Fakat böyle önemli bir konuda burda size herhangi biri bişey olmaz yeaaa minvalinde yorum yazıp, oh birşey olmazmış diye rahat rahat oturmanızı tavsiye etmem. Burda kimseye birşey olmaz, size olur. Avukat tuttun, bu süreci onunla ve onun tavsiyeleri ile geçirin. Milyonlarca kişinin başına gelmiş olabilir, kimseye birşey olmamış olabilir ama sizinde olamaycak anlamına gelmez. Can sıkıcı evet ama olmuş birkere, kolaylıkla atlatırsınız inşallah
Kuzenim ve eşi avukat. Onlarla iletişimdeyim, ayrıca eşimin yargıtayda tanıdığı hakim, avukat, savcı var onlara danışacağız

X