Çelik Takı

Su an piyasalarda kotu aslinda. Mesela celik takiyj alirken fatura isteyeceksiniz. Onlarda size normalde 10a satiyorsa, kdv yukunden dolayi 13e satacak. Fatura almayayim derseniz kdv ve gelir vergisi oderken caniniz yanar. Iki ucu moklu degnek
orası da doğru yaaa. ayy ne biliyim. bir seyler yapayım istiyorum ama yok yani her yerden bir engel çıkıyor. hemen kar edeyim derdim de yok asla. ama yani ayırdığım vakte değsin en azından 1-2 yıl sonra bir seyler kazanayım 🙄

o konularda bilgim ve deneyimim hiç yok ya..

bir arkadasim esiyle birlikte bardak tasarlayıp satıyor etsy’de. sırf bunun için 70-80 bin maas aldığı işinden istifa etmeyi düsünüyor bu aralar. demek millet yapiyor yasww 😂
Benim devlet memuru arkadaşım influencer oldu, istifa etti, Yunanistan'dan ev aldı diyeceklerim bu kadar :KK70:
Ama bizde o cesaret yok heralde

Benim devlet memuru arkadaşım influencer oldu, istifa etti, Yunanistan'dan ev aldı diyeceklerim bu kadar :KK70:
Ama bizde o cesaret yok heralde
millet kendindeki o ışığı nasıl farkediyor? 😂😂 annem de çiçek yetiştiriyor bu aralar taktı kafaya videolar çekip influencer olacakmış hahahaha bir seyler yapmak istiyorum ama yıllardır ne yapabildiğimi bulamadım 😂😂

X