stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

ne bulusma ıdı ama etkılerı hala gecmesı hehe

fotolarımız ceken essemıze teşekkurler cokk opuyom kendısını:)

yaa süpersiniz keşke bende orada olabilseydim dreamloverımla tanışmıştım
ve kendisini çok sevmiştim:asigim: sizlerlede tanışmayıı çok isterdim neyse fotolarınızı görmekte çok güzel dostluğunuz daim olsuna.s.

hanmlar hepinzde süpersiniz bittim resimlere

hele merdvndeki :)))))

kar saçlarn çok hoş duruyo

bebişler ayrı tatlı zaten...dostluğunuz daim olsun :))))

:1hug::asigim:Şeniz
seninle tekrar buluşmayı dört gözle bekliyorum
sen gelmezsen ben gelicem yanına haberin olsunyerimseniben

Çok güzel bir buluşma olmuş, ben de olmak isterdim walla içim gitti...karcımla beyzacımı yeniden gördüm çok özlemiştim...:asigim:Fotoda el sallamış canlarım bana, gözlerim doldu orada bile hatırlandığım için...ŞenizFotoları çeken essemin de eline sağlık.(Şipşak essekaydirigubbakcemile3)Şeniz Allah dostluğunuzu, dostluğumuzu bozmasın...İzmirden kucak dolusu sevgiler...a.s.

Ne güzel çıkmışsınız öyle hanımlar kısmet olmadı bende gelmek isterdim aslında ama olmadı kısmet değilmiş.

Dostluğunuz hep böyle daim olsun arkadaşlar yüzünüzden gülücükler hiç eksilmesin hepinize sevgiler kaydirigubbakcemile3

Lady esyn canlarım benim sizleri görmek çok güzel buradan lady'i zaten tanıyorum geçen seneki buluşmamızdan.kaydirigubbakcemile3

Hepinizi görmek çok güzel hanımlar kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet buluşma çok güzeldi
gitsem mi gitmesem mi diye düşünmedim değil :)
iyi ki gitmişim
sizleri tanımak güzeldi kk'nın güzelleri.

zibidiler ben gidince bol bol resim çekilmişler :dilcikar:
ne ka güzel çıkmışız :1rolleyes: gelemeyenler çatlasın

Lady esyn canlarım benim sizleri görmek çok güzel buradan lady'i zaten tanıyorum geçen seneki buluşmamızdan.kaydirigubbakcemile3

Hepinizi görmek çok güzel hanımlar kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sen niye gelmemiştin

sızlerı tanımak guseldı kızlar :) ıyıkı gelmsım ya yoksa fıstık gacıları kacırcakmsım ha bu arda benı begenmedunuzmu be hepsıne hır lıyan resım koymsunuz bıtlıyı dıye bana hır resmı koymamıslar bıde benım kzımın adı azra dıger bebkın adı asya canım z ıle degul s ıle okıs bebıklerın adları karıstırmayın :)))

kapıcınınbitlikızı ben seni hayalimde gerçekten bitli canlandırmışımkaydirigubbakcemile3
pek tatlıymışız:1hug:
dostluğunuz daiim olsun kızlar inşAllah..

kızlar hepiniz çok güzelsiniz,hava çok güzel,mekan çok güzel..maşallah:1hug:

kıskananlar catlasın kıskannalar catlasın ohhhhhhh donsutede kasındıysanınz benım bıtlerımdendır dıcem amam ben gelrıken bıtleırmı eve bıraktım galesefff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…