stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

ay ne güzel bayağı kalabalık olmuş bu buluşma . bende çok istediğim halde eşimin duygu sömürüsü ve triplerinden sonra gelemedim maalesef . sizleri burdada olsa görmek ve tanımak çok güzel kar,dreamlover,masummasal,bitli ne hoş hanımlarsınızsiz öyle genç kız gibisiniz maşallah:nazar:kar bir buluşma daha olacağından bahsetmişsin inş haftaiçi olur senayda ile gelmek istiyorduk fakat haftasonu olunca olmadı haftaiçi olursa senayda ile mutlaka gelicez sevgiler..

bizde seni andık bugün dreamloverla hihoyyyt
sende bizim melekimizsin Şeniz

teşekkür ederim cnm arkadaşım nazlım benimmmmmmŞeniz
hayırlı haberlerini bekliyoruz cnmmm

:asigim::asigim::asigim: Bakmaya doyamadım size Allahım korusun ya içim gitti :nazar::nazar::nazar:

ınşallah güzel haberle geleceğim yanınıza ama çok iyiyim bu kadar güzel meleklerim var nasıl iyi olmamki :asigim:ŞenizŞeniz

Neyse siz bana bakmayın ben buralarda fotoğraflara meleklerim der bakar bakar uyurum kaydirigubbakcemile3 Çok Çok öperim sizleri a.s.a.s.

Vayy bu ne güzellik ya :nazar: inşallah bu buluşmalarınız geleneksel olur ne diyim -tatlicadiarzu-

Çok güzel hatunmuşsunuz söylemeden edemicem :jeyyar: ( aboo cümleye bak :roflol:)

Kar banada mesaj atmıştın geç olsada teşekkür ederim keşke gelebilsem ama gelemiyorum işte mirmirmirmir

maşallah:nazar: fethi paşa epey şenlenmiş bugün
güzel resimler güzel hanımlar yanlız ne yiyip içtiniz neler kaynattınız ayrıntılarıda
anlatında arkadaşlar bizde gelmiş kadar olalımkaydirigubbakcemile2

ay ne güzel bayağı kalabalık olmuş bu buluşma . bende çok istediğim halde eşimin duygu sömürüsü ve triplerinden sonra gelemedim maalesef . sizleri burdada olsa görmek ve tanımak çok güzel kar,dreamlover,masummasal,bitli ne hoş hanımlarsınızsiz öyle genç kız gibisiniz maşallah:nazar:kar bir buluşma daha olacağından bahsetmişsin inş haftaiçi olur senayda ile gelmek istiyorduk fakat haftasonu olunca olmadı haftaiçi olursa senayda ile mutlaka gelicez sevgiler..
canım bakalım kısmet sımdıden gun veremmem :)yorumlarıcın teşekkurler):
Vayy bu ne güzellik ya :nazar: inşallah bu buluşmalarınız geleneksel olur ne diyim -tatlicadiarzu-

Çok güzel hatunmuşsunuz söylemeden edemicem :jeyyar: ( aboo cümleye bak :roflol:)

Kar banada mesaj atmıştın geç olsada teşekkür ederim keşke gelebilsem ama gelemiyorum işte mirmirmirmir

elimden geldhnce herkese atmaya calısdım valla :)ınş gelırsın bıgun tatlım..

maşallah:nazar: fethi paşa epey şenlenmiş bugün
güzel resimler güzel hanımlar yanlız ne yiyip içtiniz neler kaynattınız ayrıntılarıda
anlatında arkadaşlar bizde gelmiş kadar olalımkaydirigubbakcemile2

hemde ne şenlık hepımız ncklere seslenıyo mıllet bıze bakıyo): gulmeknde bıttık resmen
bız anlatılmayız ancak yasanırız valla ): bıgun gelde gor tatlım:)

ne güzel ya..bir yanda canım ıstanbulumun en sevdıgım mekanlarından biri..bir yanda kk dostlugu, nesesı..ıcım gitti ne yalan söyleyeym..ah orda olmak vardı ah..burnmda tutuyor valla..bı kere de benm geldgm tarhlere denk gelse su bulusmlar da bız de nasplensek artık:))

hemde ne şenlık hepımız ncklere seslenıyo mıllet bıze bakıyo): gulmeknde bıttık resmen
bız anlatılmayız ancak yasanırız valla ): bıgun gelde gor tatlım:)

inşallah diyelim kısmet bazı niklerinden hayli farklılarmış
mesela kapıcının bitli kızı ilk aklıma gelen niye öyle bir nick sormak isterdimkafamçokkarıştı seni daha önceki buluşma resimlerinden tanıyordum
birde dramloverde pek şaşırmadım

ne güzel ya..bir yanda canım İstanbulumun en sevdıgım mekanlarından biri..bir yanda kk dostlugu, nesesı..ıcım gitti ne yalan söyleyeym..ah orda olmak vardı ah..burnmda tutuyor valla..bı kere de benm geldgm tarhlere denk gelse su bulusmlar da bız de nasplensek artık:))
sen gelmedne once haber ver tatım yapam bulusma :)
hepinizi cok cici hatunlarsiniz dostlugunuz daim olsun
amın sagol canımmm
mesela kapıcının bitli kızı ilk aklıma gelen niye öyle bir nick sormak isterdimkafamçokkarıştı seni daha önceki buluşma resimlerinden tanıyordum

dımı yaa aynı soku ebdne yaşadım valla :)

aşkolsun cemrecim bana niye şaşırmadın hayatım:1rolleyes:

ooo iki minik cadilar hepinizden güzeelll... saka saka alinmayin sizlerde güzelsinizzz onlar kadar olmasinizdaa :)))

:teytey:ay ben ne yasayım şimdı hepinısde cook guselsınızzz dostlugunuz daim olsunnn inşallah ekım ayındada bana ıstanbula gelmek nasıp olsunnn

nihayet yazabilcem,kaç kez girdim,ama resimler tamamlanmamıştı.
kızlar çok hoşsunuz.hele merdivendeki halleriniz yokmu bayıldım.kaydirigubbakcemile5
esny canım inan seni tahmin ettim.dedim benim koruyucu melekim bu. veeee tahminim doğru cıktı.canım seni tanıdığıma çok sevindim.:lepi:
çok cana yakın sıcak görünüyorsunuz.ne mutlu kk yeki sizin gibi tatlı güzel bayanları tanıma muradına eriyoruz.:enbuyukkk:
dosluğunuz daim olsun arkadaşlar.yerimseniben

resimlerden bitek dream hatun kişisini tanıdım:KK43:((
geri kalan kisme tanıdık deel ya :KK43:
nicklerı de yazmamışınız kısçeler..
süpersiniz ama çok güzel olmuş vala buluşmanız..
lafta kalmamış ..
darısı basımıza işalalhh avrupa yakası tıç büyütüyo sankim biraz :nazar:

öptüm hepicinisi.

Son düzenleme:
hanımlar hepinizde çok şık ve güzelsiniz dostluğunuz daim olsun inşallah
irnacım esyn i bende tahmin ettim ve onu resimdende olsa tanıdığıma çok memnun oldum

resimlerden bitek zehramı tanıdım:KK43:((
geri kalan kisme tanıdık deel ya :KK43:
nicklerı de yazmamışınız kısçeler..
süpersiniz ama çok güzel olmuş vala buluşmanız..
lafta kalmamış ..
darısı basımıza işalalhh avrupa yakası tıç büyütüyo sankim biraz :nazar:

öptüm hepicinisi.
2.sayfaya bak bea yazdım nickleri
canım çıktı

kimse teşekkür etmi mirmirmirmir
küstüm

dostluğunuz daim olsun çok eğlenceli geçmiş belli..
girişte merdivende toplu foto olayınada bayıldımkaydirigubbakcemile3

X