stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

kar canım çok güzel bir buluşmaymış yeni gördüm çok güzel çıkmışsınız sen çok tatlısın hemşom saçların çok güzel çok samimisin seni seviyorum tanımadan canım benim

kar canım çok güzel bir buluşmaymış yeni gördüm çok güzel çıkmışsınız sen çok tatlısın hemşom saçların çok güzel çok samimisin seni seviyorum tanımadan canım benim

ayy ablamm o senın guzel bakısındır :)..bende senı tanımadan cok sevdım ama heserıyız elbette gorusucez bıgun buna emınım bıtenem :)..saclarımda eh guzledır ablısım :)..bende cok sevıyom :)..

evet ya karın saçları harıka ........ama sıcakta nasıl çekıyosun karcım bılemıyorum.........çok tatlısın es se nerelerde ..........dıger arkadaşlar nasıl.........bugun tatıl ya bende yenı geldım.........

:)..cok sagolun teşekkur ederım sıcakda zor oldu ama :)..esse ban yemıs canım nedenın bende bılmıyom anlayamıyoz cunku dıger arkadaslarda ıyılerdır ınşallah :).

ayyyy çok şekersiniz...zehracım sen de çok hoşsun tatlımmm nazar değmesn...

çok hoş bir buluşma olmuş tekrarlarsınız umarım hep..
bu arada hepiniz harikasınıza.s.

:)..cok sagolun teşekkur ederım sıcakda zor oldu ama :)..esse ban yemıs canım nedenın bende bılmıyom anlayamıyoz cunku dıger arkadaslarda ıyılerdır ınşallah :).

aaaaaaa.....şaşırdım canım neden ne yaptı kı esse..................neyse kendıne ıyı baksın selam sole canımm.............herkes kendıne ıyı baksın kızlar

kaydirigubbakcemile5
:teytey:kaydirigubbakcemile

canım evet .................sor bılırsem yanıtlarım................bıtlerden kurtulmanın yolunu mu sorucan yoksammmmmmmmmmmmm..........

yok bıtlerımle hayatım guzle gıdor ya bu beledıyenın verdıgı kurslar varya onu sorcaktım ben uskudar yada umranıyede kurs arıyorum kuaforluk ısmek ın verdıklerındne dıger ozlelere konsutum cok ıstıler ya 3 mılyar falan bende ısmeke bakıorum aklıma geldın o gun bulusmaa beledıyedeyım dıyınce sorm dedım ablosuma ,:)

kızlar harika görünüyosunuz hepiniz ..izmirden sevgiler diyeyim ...öptüm sizleri ..

kar'ımmmm benem beee yavrıııımmm pek bi hoş çıkmışsın ..yaw o saçlar ne öyle ..süpersin ....
sen birazda uzunmusun ne ...ama kar gibinsin hakkat heee..durusun ..

hepiciğinizi yürekten öptüm ..dostluklar daimi olursa güzeldir ...

şşş magazıncınız geldı oresımlerı cekene kada ben ne cektım hele kar tutturdu ıllaa benı tek cek dıyee :))

canım selam .......ismeklerde var kuaforluk kursu internetten ismk yazınca butun nerde hangı kurlar old çıkar...........sana yakın yerler hangı kurs var bılırsın.........şu an donem bıtıyo yazın yıok kışın okullarlla ailir ama kayıtlar hemen doluyo mutlaka kayıt taruıhını yıne gıdeceğın yer bellı olunca ara ve oğren yre bulamazsın canım........kurslar çok ıyı oluyo..........ama bazı yerlerde haftanın baş gunu de ıolabılıyo senı zorlar mı bilemem ...ben umranıye beledıyesındeyım burası ayrı ...ısmek değıl benımkı ısmek ıst bağlı...........benım old yerde nakış dıkış bılgısayar el nakışı ılk yardın çocuk gelışmşgıbı kuerslar var kuforlık yok..............kendıne ıyı bak canım..............hayırlı sabahlar

hepiniz çok güzel çıkmışsınız kk'nın şugarları
ama sadece dostluklar karelerde kalmasın
devamı gelsin böyle güzel kurulmuş dostlukların
bir köşede unutulup gitmesin

vayyyy vay vayyy buLu$ma oLmus daha yeni görüyorum ßanLıydık maLum kaydirigubbakcemile3 karrrr ßozooooo anamm yine cillop gißi çıkmıssınızzz kaydirigubbakcemile3 diğerLerinin de ma$allahı var serin serin ohhhh

ßozooooo'n yer seni:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
bir daha kaybolma nan:mymeka: özletme kendini:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…