Srpriz KK Ankara eli Kzlcahamam kartmas!

Ne güzel bir gün geçirmişsiniz. Neşeniz bol olsun:):)

KIZIM SEN 9 AYLIK DEĞİLMİSİN? NE SABIRSIZ ŞEYSİN, ECÜK BEKLE DİDİM SAMA DEMİİ:mymeka:
YÜKLEYEMEDİM İŞTE, ALLAHTAN BERNUŞUM YETİŞTİ İMDADIMA:1hug:
AQLLAH RAZI OLSUN ONDAN YÜKLEYİVERDİ HEMENCECÜKkaydirigubbakcemile5
AL İŞTE SANA RESİM DOYA DOYA BAK SENDE :roflol::roflol:
BİZ YEDİK ÇİĞ KÖFTELERİ SİSDE SEYREDİN BAKALIM:roflol::roflol:
SEN KOYARKEN İYİYDİ DEMİİİ:tomato::teytey::dance::enbuyukkk:

TEŞEKKÜRLER ÇOKOM:1hug:, ALLAH RAZI OLSUN:Saruboceq:, GERÇEKTENDE ÖYLE OLDUcokacimcoook
SÜPER ÖTESİYDİ YANİİcokacimcoook

Ne güzel bir gün geçirmişsiniz. Neşeniz bol olsun:):)
AMİİİİİN CANIM:Saruboceq: HEMDE ÇOK GÜZEL BİR GÜNDÜÜ, DOLU DOLU BİR GÜN, BİR GECE GEÇİRDİKopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
:gitme::gitme::gitme::gitme:
:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:
senağlamasenağlama

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

EKÜRÜM ÜZÜLME KIYAMAM BEN SANAAAA:1hug:

BİRLİKTEDE GİDERİZkaydirigubbakcemile5 ELİNDEN TUTAR kaydirigubbakcemileGÖTÜRÜRÜM BENSENİİİ:1hug:a.s.

ablalarım çok şekersiniz yüreğnize sağlık...tombiş ablam kalimeram içimin yağları eridi ne olurdu kocişimle bende orada olsaydık...offf off...ama olsun siz mutlu olmuşsunuz ya bize de yansıdı..allah içinize sindirsin..kocaman öpüyorum sevgiyle kucaklıyorum hepinizi....

GÜNAYDIIIIIN CANLARIIIIMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN BAKEEEMkaydirigubbakcemile5 ÖPÜYORUM HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMANNopuyorumnanaktan

YAAAA NE İYİ OLURDU PINARCIM BEE:1rolleyes:
İNŞALLAH CANIM, BU SEFER OLMADI AMA BAŞKA ZAMAN KISMET OLURkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

hanimlar muhtesemsiniz bayildimmmmm sizeeecok guzelll yaa cok mutlu oluyorum boyle tablolar goruncee..dikkatimi ceken birsey de esleriniz acaip neseli vee eglenceli insanlara benziyorlar..hicbirinin surati asik degil ve hepinizden pozitif enerji geliyor..sevdigim birkac ilden biri ankaraaa..:asigim:cok samimi bir ortam olmus.inanmadigima yazmam gercekten bayildimm cok guzel dusunulmus herseyy..hem romantikk hemdee eglenceliii gecmisss:asigim:

Son düzenleme:
teşekkürler canım gerçekten resimde ne gördüysen eksik var fazla yok hani poz verme durumunda insan hazrola geçer gibi oluyo ciddi duruyo kahkahanın ardı arkası kesilmedi üstelik eşlerimiz ilkdefa gördüler birbirlerini ama sanki abikardeş yada kırkyıllık dost akraba gibiydik enkısa zamanda tekrarlamak için sözleştik bile

evet pınarım keşke olsaydınız gönül bütün dostları yanında istiyo ama denk gelmiyo eşimin bizlere ufak bi sürprizi oldu gerçekten harika zaman geçirdik güzel yüreginle hep aramızdasın öpüyorum canımbenim

günaydın mıhdarım üzülme jakuziye girmedim diye nasılsa 15gün bizim artık ozaman girersingelmicenmi kısssssss yanıma beni yanlızmı bırakcan dagın başında gerçi kimsenin biyeri yemez beni kaçırmaya zaten evde olanlar haftaiçi çalışanlar haftasonu gelirsiniz neolacak gıııııııııı bigecede dönüşümlü uyuruz yada oyurdugumuz yerden gönüller bir olsun yeter haa 1 ocak 15 ocak arasına degiştirdim devresini

EVET CANIM GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL, ÖOK SAMİMİ BİR ORDAMDI,
EŞLERİMİZ SANKİ BİR BİRLERİNİ KIRK YILDIR TANIYORMUŞCASINA SAMİMİYDİLER,
KEŞKE HER BULUŞMA BÖYEL EŞLİ OLSA DERMİŞİİİM:roflol: AMAN YOK BOŞ VER BİZLER KADIN KADINA DAHA RAHATIZ DEMİ KISLARkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:ROMANTİZİM OLAYINI HİÇ SORMA DİZ BBOYUYDU kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 CAKUZİ MAKUZİİİİ:roflol::roflol::roflol:

KESİNLİKLE HAKLSISN TOMBİŞİM FAZLASI VAR EKSİĞİ YOK GERÇEKTENkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

TOMBİŞİM BİZ GELDİKTEN SONRA BİLE FENTEZİ OLAYLARINA DEVA ETMİŞ:roflol::roflol::roflol:

AY KIS ıSTEMEMMıııııııı ÇOK ıSTERıııııMMMsırnaşık şey:asigim:

HAYIRDIR NıYE DEĞıŞTıRDıN KIS???? SON KARARINMIIIII??????????

tombişim kartopumu oynucaz hamamdan çıkıp üşütürüz neyse bizde okey oynarız tekrar hayırlı olsun haymana var aynı şekilde beni arayacaklar bide orayı görelim mi ne dersin ee bizden sonra sıkıldınızmı naptınız ordakiler samimi konuşkan insanlar sizi yanlız bırakmamışlardır eşine selamlar canım seni öpüyorum

evet canım önce kartopumuzu oynarız sonra hamam sefası yapar sıcacık çayımızı yudumlarken okey partisi oh negüzel olur haftaiçi eşim olmucak kk üyeleri yanlız bırakmazsınız beni artık bize uyar canım ayarla haber ver hiç sıkılmadım doldurdum jakuziyi yattım uyudum içinde gecede okey oynadık vakit nasıl geçti anlamadım bende seni öpüyorum bülent abiye selam

heyyyyyyyyyyy ordamısınız rejim diyet falan ne olsu

utanmıyosunuz dimi fantezi falan yasmin orada tekmi kaldı yazık artık gene elma diyetinize başlarsınız

bide bana gel diyosunuz yanlız ne yapacakdım siz jakuzi sefası yaparken

tombişşşşşşşşşşşş oralardamısın hani bana çiğ köte üüüüüüüüüüüü aglıyom işte

şimdiben kk ankaralı gurubu 9 ay 10 gün sonra bebekleriylemi görecem iyiki nam yokmuş

kıskandım çok güzelmiş

sonrski gezilerden haberim olsun yoksa vururum sizi bi dahada jakuzi fantezisi yapamazsınız:gitme: :gitme: klava:

ABLACIĞIM VALLA BEN O GÜN ORUÇTUM KISkaydirigubbakcemile3
ORUCUMUN SON GÜNÜTDÜ ARA VERMEK İSTEMEDİMkaydirigubbakcemile3
AMA KEŞKE GELSEYDİN GERÇEKTEN ÇOOOOK GÜZELDİİİİkaydirigubbakcemile5
BAK BU HAFTA BELKİ DİLEK ABLA HAYMANA GEZİSİ AYARLAYACAK İNŞALLAH OLURDA GİDERİZ KIS, BİRAZDA SENİNLE FENTEZİ YAPARIS ABLAM BENİM:roflol::roflol:

ABLA VALLA YAMİSİN HİİİÇ USLU DURMADI:1rolleyes: ELİ DURDUYSA DİLİ DURMADI, DİLİ DURDUYSA GÖZÜ DURMADI HEP YARAMAZDI HEEEPkaydirigubbakcemilegamyoncuiremsulülülülülülü
AMA BEN ÇOOOK USLUDUM BAK HABERİN OLSUNsırnaşık şeysositososito:lepi:

hanımlar çok güzelsiniz.. eşlerinizle ömürr boyu mutlu olun...

kalimerammm harikasın ,enişteyide gördük,şakacı birine benziyor sanki senin gibi yani,,
Rabbim ömür boyu mutlu etsin.. bir yastıkta yaşlanın...:asigim:

TEŞEKKÜRLER CANIMCIM opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

EVET ÇİÇEĞİM BİRAZ MUZİPTİR KENDİLERİkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…