Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Pekmezin kalitesini bilemedigimizi düşünüp gidip keciboynuzu aldim her aksam duzenli kür yapiyorum zor oluyor takibi ama yapmaya deger bir de incir kürü yapiyorum ben
İnş şifa olur inş.
Saraçoğlu nun pekmezini aldım bende sizin gibi düşündüğüm için.
Bizim hareketi az inş artar.

Canım sayı idare eder de ileri hareket çok düşük malesef. bir de morfoloji iyi değil baş anomolisi var o da yumurta döllemede büyük sıkıntı. tüp bebek de inşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

sayı harika.
morfoloji de güzel.
tek sıkıntı ileri hareket biraz düşük.
vitamin verdiyse zaten faydalı olacaktır.
bu değerlerle normal yoldan bebiş olur.

Çok sağolun valla bana acayip moral oldu yazdığınız. Dün bayağı kendi kendime herhalde bu konuyu içselleştirmiştim bayağı canım sıkılmıştı.
Dedikleriniz moral oldu Allah razı olsun.

Allah cümlemizden razı olsun inşallah.
siz moral bulun diye söylemiyorum ama inan ameliyatla spermi bulunan insanlar var.
halimize şükretmek gerek.
ki sizin durumunuz gerçekten iyi bir sonuç.

Bizim de sayımız fena değil fakat ileri hızlı yüzde 5 ve morfoloji yüzde 2. Üroloğa gittik muayene etti varikosel yok dedi. Trental ve promotil m forte verdi. Kullanan var mı acaba bunları ve olumlu sonuç alan?

Kızlar anlayan varmı.varikosel ameliyatindan 6ay sonra sayı 24milyondan 16ya düşmüş bunun sebebi ne olabilir acaba

Eklentiler

• 20170516_165408.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 208
Çok değerli anne adayı arkadaşlarım benim 6 ay önce bı düşüğum oldu eşimden sperm testi istendi. Sonucu aldigimiz gün yemeden içmeden kesildik. Morfoloji yüksek aglitunasyon ++ çift pozitif herşeyi okuduk gozumuzun gordugu. Herkes başına gelen olumsuz durumlari çare için sitelere yazıp fikir almaya çalıştığından olumlu çok az yoruma rastlıyoruz.bu süreçte psikolojinin ne kadar önemli olduğunu herkes bilir. İyi bı doktor arıyordum her gün . Adetime 3 vardı bı anda kasiklarimda sancilarim başladı. Evde gebelik testi vardı kalktım bı test yaptim. Sonuç pozitif.Özel bı hastanede acil bhcg testi de yaptırdım 190.15 ml bhcg ve ilk ay aldım müjdeyi binlerce şükür.yani demem o ki lütfen sizde olumsuz örnekleri okuyup kendinizi strese sokmayin. Allah'ım çok yüce gönüllü annelik için ne kadar yandiginizi görüyor.insallah herkesin derdine derman olsun

Proxeed bizde kullanabilirmiyiz.esimde sperm katilasmasi cikmis.üroloji doktoru yapicak bir sey yok.kendiliginden duzelecek demis .anlamadim gitti.sperm katilasmasi neki?

Kizlar bugüne kadar eşimin spermiyogram sonuclari hep cok iyi cikiyordu bu sefer morfoloji ve ileri hareketli hizi düşük çıkmış. doktor tup tedavisinde önemli degil zaten picsi yapicaz dedi ama kafama takildi cok anlamıyorum da kötü mu bu degerler? neden sonradan degismis olabilir?

son degerler böyle
Canım değerler çok kötü değil .Özellikle sayı maşallah çok iyi .Sayı iyi olunca çok önemli olmuyor .Özellikle tüp bebekte çok önemli değil .Bu senin değerlerden çok çok kötü değer ile tüp bebek ile hamşle şuan arkadaşım .Onun değer de morfoloji 1 di ileri hareket 0 dı canım sayı da 30 milyon civarıydı maşalahhhhh ilk denemede tuttu .Kafana takma sorun yok .Zaten en iyi spermi seçecek yöntemi kullanacaklar .

evet cnm zaten doktor da sayi iyi ve de zaten picsi ile iyi spermi secicez nasilsa diye üstünde durmadi ama inan ben eşime üzüldüm adama noldu da bi anda degeleri böyle kötüleşti diye... iki ihtimal var birincisi yeni müdürüyle cok sıkıntı yaşadı acaip stresli günler atlatti ya o etkiledi ya da hasimatosu var tsh yukselmis o etkiledi. adama yazik aylardir omega ve koenzim iciriyorum bi de. Allahtan tup yaptiricaz dogal denicek olsa bi de bunu düzeltmek gerekecekti ki oda zor... Allah yatdimcimiz olsun hepimizin

Amin canım ben olacak inanıyorum moralini yüksek tut .Şükür ki sperm var daha kötül eri de var biliyorsun tatlım .Eşin stres yaptıysa çok büyük ihtimal ondandır canım anlık bir düşüştür

merhabalar,
ben de bu başlıkları okumaya yeni başladım. 6 ay denedikten sonra çocuk olmayınca sperm testi yaptırdık ve sonucu ekte buraya koyuyorum. Hareketlilikte sorun var dendi ve vitaminler verildi. Tecrübelilerin fikirlerini almak isterim. Hareket sorunu vitamin ve takviyelerle çözülebilir mi?

Teşekkürler.

Eklentiler

• image1.JPG
    84,8 KB · Görüntüleme: 275
Sayınız cok iyi ileri harekette sorun var sadece o da takviye gıdayla çözülüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…