Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tebrik ederım arkadasım 3 ayı tamamladınız herhalde ben de bu ay ramamlucam bakalım beklıyoruz nasıp dıyelım

Tebrik ediyorum bize de dua edin sizin adiniza cok mutlu oldum :)

Merhaba bayanlar Hamile olanlara hayırlı olsun Rabbim olmayanlarda nasip etsin. Bizde ikinci çocuk için gecrigimiz yaz Dr. gittik. Önce benden gerekli testleri istedi ve çok şükür hepsi temiz çıktı. 3 ay kendi haline bırakın olmazsa tekrar gelin demişti. 3 ay olmayınca tekrar gittik ve eşimden sperm testi istedi. Sonuç olarak ileri hareketli sayısı az çıktı. Aşılama yapalım dedi geçen ay denedik ama maalesef tutmadı. Tekrardan denemedim. Rica etsem bizimde tahlil sonuçlarına yorum yapar misiniz? Morfoloji den bahsetmissiniz ama ben pek anlayamadım.Sonuçta da yazmıyor. Nasıl hesaplanıyor? Uroloji Dr. na da gitmedik.Ne yapmalıyız, şimdiden teşekkürler...

Çok teşekkür ederim yorumun için. Keçi boynuzu pekmezi içiyor. Ise yara inşallah

Merhaba cok uzun bir sureden sonra sonunda spermiogram yaptirdik. 2014 aralik ayinda bos gebelik gecirsigimde morfoloji 0 idi ama hareketimiz iyiydi. Sayimiz 19 milyondu. Fotodaki degerleri dun aldik. Sevineyim mi uzuleyim mi bilemedim. Insallah temmuza kadar tup bebege baslayacagiz haftayada on gorusmemiz var.ama oncesinde burda paylasmak istedim

Merhaba arkadaşlar

Sperm testi sonuçları için banada değerli yorumlarınızı yazar mısınız?

Doktor eşime vitamin gibi bir ilaç verdi. 3 ay sonra komtrole gideceğiz. Kısmetse keçiboynuzu pekmezine de bu hafta başlıyacağız.

Teşekkürler

Eklentiler

• IMG_9363.JPG
    67,1 KB · Görüntüleme: 121
Merhaba sayiniz gayet iyi.ileri hiziniz biraz dusuk ama kotu degil. Morfolojiniz %5 minimum %4 isteniyor. (Ideali%14)Hiz icin farkli bir kur kullaniliyor diye hatirliyorum sanirim havuc kuru. Vitamin destegi isinize yarayacaktir diye dusunuyorum.

Merhaba sayiniz gayet iyi.ileri hiziniz biraz dusuk ama kotu degil. Morfolojiniz %5 minimum %4 isteniyor. (Ideali%14)Hiz icin farkli bir kur kullaniliyor diye hatirliyorum sanirim havuc kuru. Vitamin destegi isinize yarayacaktir diye dusunuyorum.
Çok teşekkür ederim.
Havuç kürü mü yapayım hız için? Nasıl yapılacağını biliyor musunuz?
Keçiboynuzu pekmezi bende eşimde yiyeceğiz. Başka faydasıda varmış. İnş hayırlısı evladımızı sağlıkla kucağımıza alırız inş. Ne zor bu süreçler.

morfolojı yıne yuzde 2yle kalanlar var ama ılerı hareketınıx az bıraz onu hızlandormak gereklı gıbı

Taze havuc sıkıcaksınız her aksam yemeginden 2 saat sonra bir cay bardagi kadar. Simdi bizde esime baslayacagiz.iyi geldigini soyluyorlar.bakalim kismet

Keçiboynuzu pekmezi kullanıpta sperm hareketliliği artan var mı acaba? Bizde aldık. Bende eşimde yarın başlıyacağız inş.

Keçiboynuzu pekmezi kullanıpta sperm hareketliliği artan var mı acaba? Bizde aldık. Bende eşimde yarın başlıyacağız inş.
Pekmezin kalitesini bilemedigimizi düşünüp gidip keciboynuzu aldim her aksam duzenli kür yapiyorum zor oluyor takibi ama yapmaya deger bir de incir kürü yapiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…