Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bencede gayet iyi :) milyonu ,hareketsiz sperm sayısı ve ileri hareket en önemliside çok ideal ..
kızlar bana da yardımcı olun ne olur ne olur nasıl sonuçlar
arkadaşım sayı gayet iyi fakat hareketin daha iyi olması lazım, ileri hızlı hareketin minimum %32 ileri+yerinde hareketli toplamında ise %40 ve üzeri olması lazım. Spermler ne kadar hareketliyse şans o kadar artar. çünkü en hızlı sperm bu yarışı kazanıyor biliyorsun. Bence havuç kürü uygula iyi gelir harekete.

Arkadaşlar spermler kendini 3 ayda bir yeniliyor,yani bugün tedaviye başlarsanız 3ay sonraki sonuçlarda alırsınız olumlu ya da olumsuz sonuçları. Bazen anlık değişiklikler de olabiliyo ama çook nadir.

Proxeed plus verdi 20 gun felan oldu kullaniyo.keciboynuzu ozutu iciyi arada havuc.suyu felan iciyo.bakalim 3 ay.kullan demis doktor.bir ayda.sonuc.alanlarda varmis.bakalim.ne.olur
aynı aşamadayız :) bizimde 10 gün oluyor proxceed plusu içeli . bende keçiboynuzu kürü yapıyorum çakşır otu kaynatıyorum ve havuç kürü yapıyorum . bakalım bize de 6 ay için dedi dr . en fazla 6 ay içilmesi gerekiyormuş zaten :)

Bizede doktor neonfertil verdi . Çakşır otundan resmen tiksindi eşim içiremiyorum. Eylül Ayında tüp bebek düşünüyorum artık. Umarım etkisi olmuştur neo fertilin

aynı aşamadayız :) bizimde 10 gün oluyor proxceed plusu içeli . bende keçiboynuzu kürü yapıyorum çakşır otu kaynatıyorum ve havuç kürü yapıyorum . bakalım bize de 6 ay için dedi dr . en fazla 6 ay içilmesi gerekiyormuş zaten :)
Keci boynuzu soguk pres sisede varya onu kullandik bitti o yenisini alcaz. Ama ben kendim kaynatmadim. Havuc suyunu arada veriyorum.caksir otunu duymadik ama deneyebilirim sanirim.nasil yapiyosun onu ne kadar almak lazim.bide sizin degerleriniz nasildi?

Keci boynuzu soguk pres sisede varya onu kullandik bitti o yenisini alcaz. Ama ben kendim kaynatmadim. Havuc suyunu arada veriyorum.caksir otunu duymadik ama deneyebilirim sanirim.nasil yapiyosun onu ne kadar almak lazim.bide sizin degerleriniz nasildi?
bizim değerlerimizde sizinkisi gibi ileri hareket 5 milyonu 15 yerinde hareket 18 hareketsiz 63 :KK43: çakşırıda bi araştır istersen bende kk dan öğrendim 100 gr aldım aktarcıdan toz haline getirttim (ben hazır su kullanıyorum kürlere) 1lt kaynamış suya 1 çorba kaşığı katıyorsun 10 15 dk dinlendir süzerek şişeye boşalt. sabah aç karnına akşam yemekten sonra ve gece yatmadan önce içir . internetten aldım tarifini bende .

Canım bu şekilde maalesef yardımcı olamam. O kağıttaki değerleri yazarmısın buraya gördüğün şekilde. Yani 5 milyondur o sayı anlamındadır. Ama ml'deki mi yoksa toplam mı bu şekilde anlayamayız. Belki de 50 milyondur. Sıfırları doğru yazman gerekir arkadaşım. Buraya yazarsan bakalım. a.s.

merhaba bizde test yaptırdık ileri hareketlilik %50 48milyon sperm sayısı çıktı fakat morfoloji %2 bu bizim gebeliğimiz engelleyen şeymi acaba? Dr.um bu çok kötü böyle normal kalamazsın aşıda tutmaz tüp yapmalıyız dedi başka dr prof gittim düşük ama başka bir laboratuvara yönlendirdi ondanda gelsin karar verelim dedi hiç böyle düşünmemiştim yumurtlama günü hesaplamaktan evlilik hayatımız saçma sapan bir hal aldı okuduğum forumlarda hamile kalınsada gelişmiyormuş bilenler yardım edebilirmi bu arada evicap kullanıyoruz test yaptırmasından korkar hale geldim artık

merhaba bizde test yaptırdık ileri hareketlilik %50 48milyon sperm sayısı çıktı fakat morfoloji %2 bu bizim gebeliğimiz engelleyen şeymi acaba? Dr.um bu çok kötü böyle normal kalamazsın aşıda tutmaz tüp yapmalıyız dedi başka dr prof gittim düşük ama başka bir laboratuvara yönlendirdi ondanda gelsin karar verelim dedi hiç böyle düşünmemiştim yumurtlama günü hesaplamaktan evlilik hayatımız saçma sapan bir hal aldı okuduğum forumlarda hamile kalınsada gelişmiyormuş bilenler yardım edebilirmi bu arada evicap kullanıyoruz test yaptırmasından korkar hale geldim artık
Her doktor başka Konuşuyor :mad:tutarsızlar . Bizede bir doktor bekleyin doğal yolla okur diyor başkası olmaz diyor . Evlilik Hayatımız tabiki bozuldu eşime sürekli baskı yapıyorum . Şunu yapma bunu iç doktora git test yap bu gece ilişki var testten önce 3 gün ilişki yasak .... Hayatımız askeri kamp gibi oldu .

Kızlar işte yeni test sonuçu bi bakın. Eskileri de paylaşıyorum altta. Karşılaştıralım.

Keciboynuzu. Çakşır. Ginseng ve vitamin kullandı 1 ay kadar eşim

Eklentiler

• PhotoGrid_1440161566307.jpg
    PhotoGrid_1440161566307.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 130
X