Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ayyyy canım nasıl sevindirdin beniiiiii...
Allah tüm anne olmak isteyen kadınlara içlerinde bize de hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah.
amin canım amiinnnn :) umarım doktorunda güzel hayırlı haberler verir ve bebiş START ına başlatır :)

evicap fort 400 günde 1 kapsül mutlaka içirin kızlar çok faydası oluyor
evicap 17 liraymış yaa çok uygun :) ama benim eşimin değerleri sizinkinden daha düşük bize proxceed verdi oda çok pahalı 134 lira 15 gün gidiyor sadece :KK43: umarım bizim değerlerimizde yükselir

evet canım o tarz vitaminler çok pahalı ve devlet ödemiyor. evicap uygun ve 1 ay gidiyor. ek olarak da keçiboynuzu kürü.
bir de d vitamini çok önemliymiş kızlar. hem erkekte hem kadında üremeyi çok etkiliyormuş.
ben şimdi ayda 1 tane devit-3 ampül içiriyorum. o da çok ucuz 3-4 lira.

evet canım o tarz vitaminler çok pahalı ve devlet ödemiyor. evicap uygun ve 1 ay gidiyor. ek olarak da keçiboynuzu kürü.
bir de d vitamini çok önemliymiş kızlar. hem erkekte hem kadında üremeyi çok etkiliyormuş.
ben şimdi ayda 1 tane devit-3 ampül içiriyorum. o da çok ucuz 3-4 lira.
d vitaminide alayım canım teşekkür ederim yani hemde uygunmuş :)

kızlar mayıs ayında eşimin sperm sayısı 5 ml idi ve doktor tup bebek dedi. bizde kurlere başladık ne kadar yukseldi bilmiyoruz ama tam 1 aylık kurlerden sonra hamile kaldığımı ogrendim. 30 gunde. mucize gibi. keçiboynuzu kuru, bal karışımı, çakşırkoku suyu, muz domates havuç ve arginmax duzenli bi şekilde kullannca Allah emeklerinizin dualarınızın karşılığnı veriyo. Allah tum bebek isteyenlere nasip etsin inşallah.

kızlar mayıs ayında eşimin sperm sayısı 5 ml idi ve doktor tup bebek dedi. bizde kurlere başladık ne kadar yukseldi bilmiyoruz ama tam 1 aylık kurlerden sonra hamile kaldığımı ogrendim. 30 gunde. mucize gibi. keçiboynuzu kuru, bal karışımı, çakşırkoku suyu, muz domates havuç ve arginmax duzenli bi şekilde kullannca Allah emeklerinizin dualarınızın karşılığnı veriyo. Allah tum bebek isteyenlere nasip etsin inşallah.
vaayyy çok sevindim :) ümitsizlere teselli oldu bu mesajın teşekkür ederizzzz:) :) bende çakşır otu veriyorum keçiboynuzuda ... muzu bizde geçen sene keşvettik hep yediğimizde bişeyler oluyodu ikimizede :) eşim geçen gün bu aralar muza ağırlık vermem gerek diyordu bak sende yazmışın :) hakkaten kızlar 3 adet muz yiyen 90 dakka hiç durmadan koşacak enerji alırmış :) canım sana zahmet eğer test sonucun duruyorsa ileri hareket oranına bakabilirmisin ? milyonda önemli ama ileri hareket hızı dahada önemliymiş ona bi bakıp yazabilirsen hepimizde mutlu oluruz .. allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar Ankara'da Güvenilir spermografi yapılacak hastane tavsiye edin lütfen . Biz kendi hastanemizden memnun değiliz .

Canım daha detaylı yazsan eskisi kaçtı. Şimdisi kac. Cok sevindim. Bi umut oldun. İnşallah bizlerinde olurrrr :)

Çakşır otu nedir nasıl bişeydir bilgi verebilir misin biraz
spermlere iyi gelen bir tür kök ..o kökü(100 gr) aktarcıdan toz haline getirtip 1 litre kaynamış suya bir çorba kaşığı katıp içiriyorsun canım sabah aç karnına akşam yemekten sonra ve yatmadan önce ..koy dolaba soğuk soğuk içsin :)

spermlere iyi gelen bir tür kök ..o kökü(100 gr) aktarcıdan toz haline getirtip 1 litre kaynamış suya bir çorba kaşığı katıp içiriyorsun canım sabah aç karnına akşam yemekten sonra ve yatmadan önce ..koy dolaba soğuk soğuk içsin :)
Canım ben eşime kök halinde aldım hergün bi cezvede suyu kaynatıp kaynayan suya attım bi 5 dk da öyle kaynattım. Dinlendirim sıcak içirdim. Soğuk demişsin. Ben yanlışmı yaptım ki

Günlük taze kaynattım yani. Bi parca kökü. Bi su bardağı suya koydum. Hazır suyuda satılıyor. Ama aktar taze taze günlük kaynatın demişti.

Canım ben eşime kök halinde aldım hergün bi cezvede suyu kaynatıp kaynayan suya attım bi 5 dk da öyle kaynattım. Dinlendirim sıcak içirdim. Soğuk demişsin. Ben yanlışmı yaptım ki
canım sıcak içirmen taamm normalde kök o odun gibi onu ne kadar demlesende bilmiyorum yani suyun rengi bile dönmez ben bütün sitelerde baktım hep toz halinde kaynatın diyordu bende öle aktarcıdan alıp yaptım ya da 50 grm tozunu küçük bal kavanozuna katıp sabah akşam yedir diyorlar .

bence sen bu hafta toz halinde al içir .. taze taze içireyim diyorsan 1 subardağı kaynamış suya çaykaşığının ucuyla katıp demleyebilirsin .. çünkü 1 lt bi çorba kaşığı ölçüsü var . onu hesaplaayrak yapabilirsin . tozu daha etkili tabi

canım sıcak içirmen taamm normalde kök o odun gibi onu ne kadar demlesende bilmiyorum yani suyun rengi bile dönmez ben bütün sitelerde baktım hep toz halinde kaynatın diyordu bende öle aktarcıdan alıp yaptım ya da 50 grm tozunu küçük bal kavanozuna katıp sabah akşam yedir diyorlar .
Evet bende gördüm toz halini. Ama kaynatabilirsiniz de gördüm. Ben aslında sogukmu sıcakmı orasına az takıldım. Ay şifa olsunda inşallah. Önemli olan bu :)

Birde kaynatınca sarımsı rengi cıkıyor. 5 dk agzı .kapalı kaynatıyorum ben. Sonra bi 5 dk agzı kapalı dinleniyor. 2 paket bitirdi. Olmazsa 3 cüyü toz tüketsin. :)

eşimin psikoloji gitmiş sanırım ...çakşır kökünün hepsini içmiş ve keçiboynuzu kaynatmıştım dün az bişey onuda içmiş ve proxceed ilacını malesef içmiş. hepsini sabah 7 de işe giderken yapmış :KK43: kızlar bi zararı olumu yaa çakşır nerdeyse 2 su bardağından fazlaydı keçiboynuıuzda 1 subardağıydı

eşimin psikoloji gitmiş sanırım ...çakşır kökünün hepsini içmiş ve keçiboynuzu kaynatmıştım dün az bişey onuda içmiş ve proxceed ilacını malesef içmiş. hepsini sabah 7 de işe giderken yapmış :KK43: kızlar bi zararı olumu yaa çakşır nerdeyse 2 su bardağından fazlaydı keçiboynuıuzda 1 subardağıydı
Hiç bişey olmaz hepsi doğal .

Allah allah canım niye böyle bişey yaptıki. Bişey olmaz galiba. Yada bu saatte kadar olmadıysa dahada olmaz inşallah. Tek olabilecek şey fazla hararet yapmasın ☺

Kaç yıllık evlisin kac yıldır cocuk istiyosunuz. Cok uzun zamanmı oldu ki bunaldı eşin.

X