Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Allah allah canım niye böyle bişey yaptıki. Bişey olmaz galiba. Yada bu saatte kadar olmadıysa dahada olmaz inşallah. Tek olabilecek şey fazla hararet yapmasın ☺
aynen fazla hararet yapıyo :) :) kendi kendime zarar veriyorum bi yandanda yoruldum bee :) .. ben 1 yıl yasmin içtim zaten pocluverm 8 ay filan denedik doğal olmasını olmadı dr gittim klomen verdi kullanıyorum 5 aydır yumurtam oluyodu 1 2 aydır sonra bize ilişki diyordu dr bizde o günleri değerlendiriyorduk ...tutmadı hep hastalandım.. dr eşime taa baştan demişti sizinde testiniz gerekli diye oooo bizimki havalandı evde ben yaptırmama bende ne olcak .. neyse bu ayda tutmayınca zar zor götürdüm durum vahim yani ilaçlar kürler bu ay doping uyguluyoruz adeta ona spermlerin hareketi azmış anlıycağın bu ay başldık eşime tedaviye .. pazardan bugün havuç aldım 1 litre suya 3 buyuk havuç doğradım kaynattım havuçta çok iyimiş

Son düzenleme:
kızlar bu çakşır neymiş yaa vallaha yoruldum....bu sıcakta töbe yarebbim yani .......hergün .... isteksiz olanlarada tavsiye edilmeli vallaha ..

Cok cabuk sıkılmış eşin. Ben on yıllık evliyim on yıldır cocuk hasreti cocuk tedavisi için uğraşıyorum. İnşallah tez zamanda olurda. Rabbim yüzümüzü güldürür

Cok cabuk sıkılmış eşin. Ben on yıllık evliyim on yıldır cocuk hasreti cocuk tedavisi için uğraşıyorum. İnşallah tez zamanda olurda. Rabbim yüzümüzü güldürür
ay canım yaa vallaha haklısın bizimki biraz şimarıklık olmuş ...rabbim inşallah önce sana sonrada bana verir en kısa zmanda hemde 2016 yılına girmeden gebe kalalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…