Sperm testi sonucu yok!

Evet özel hastane olacak birde biz hemen sonuç çıkın diye özellere gidiyoruz yaptıklarına bak
Aynı şey başına gelen bir abi, eşime muhtemelen sonuçlar bozuldu o yüzden böyle yaptılar bana da öyle yapmışlardı ameliyat filan demişler, devlette yaptır demiş. Neyse ki şubatın 1 ine de devlete randevu almıştık, onu da yaptırıp öyle bakcaz artık

İyi yapmışsınız devlete kızıyoruz ediyoruz ama en doğru sonucu yine onlar veriyor bizde devlette yaptırdık sperm yetini 4 saat içinde elimizde oldu

İyi yapmışsınız devlete kızıyoruz ediyoruz ama en doğru sonucu yine onlar veriyor bizde devlette yaptırdık sperm yetini 4 saat içinde elimizde oldu
İnşallah biz de doğru ve güzel sonuçlar alırız eşimin morali çok çöktü birden ona üzülüyorum. Erkekler aslında belli etmeseler de bizim kadar güçlü değiller bence

İnşallah biz de doğru ve güzel sonuçlar alırız eşimin morali çok çöktü birden ona üzülüyorum. Erkekler aslında belli etmeseler de bizim kadar güçlü değiller bence
Erkekler hemen yıkılıyor maalesef umarım söylediklerini şey doğru değildir devletten güzel haberler alırsınız

merhabalar benim eşimde de aynı şekilde çıktı sonuç

laboratuvara sorduk hiç sperme rastlanmadığı için sonuç bu dediler

keriz gibi yine aynı yere test verdik hata olmuştur diye yine para aldılar yine aynı sonucu verdiler

2 şubatta randevusu var devlette bakalım ne olacak

siz de sonuçları bildirin lütfen haberleşelim

Benim eşim de doktorla görüşmeye gitti, sizi dava ederim sonuçlarımı gösterin dedi, tekrar test yapalım dediler kabul etmedi. 1 şubatta bizim de devlette randevu, İnşallah korktuğumuz gibi olmaz

inşallah bakalım çok merak ediyorum
Dün gece sizin de yazdığınızı okuyunca birden beynime Bi şey dank etti. Galiba sonuç doğru ve hiç sperm yok hissine kapıldım, sabaha kadar ağladım inşallah rabbim bir de bizi bununla sınamaz o kadar üzülüyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…