Sperm sayısı azlığı

Lavinya2127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
38
23
30
6EAABA7F-BFB0-40D5-884E-F14F9EA5108E.jpeg

Merhabalar ekim ayında bebeğimin kalbi durması sonucunda kürtaj oldum sonraki 2 ay korunduk ve neredeyse 7 aydır hamile kalamıyordum. Ben de şükür sorun çıkmadı ama eşimin sonuçları böyle çıktı. Doktoru takviye verdi kullanmasını istedi tüp bebek düşünmenize gerek yok dedi ama ben daha fazla zaman kaybı yaşamak istemiyorum aslında.. sizce bu değerlerle hamile kalma şansım var mı? Yoksa zaman kaybetmemek en iyisi mi?

Bizde de böyleydi eşimde sonra biz aşılama yapmak için tıp bebek merkezine gittik doktor bize bı ilaç yazdı eşime de bana da
Onları kullandık hemde rahim filmi çekindim sağ tupumde kapalılık varmış açıldı. O ay hamile kalamadim
Sonra tüp bebek merkezine 1 ay daha beklemek istediğimi söyledim
3 gün önce gebelik öğrendim ve sizin ileri hareketlilik %4 müs bizde %1 di düşünün Allah isterse herşey olur
Kesinlikle rahim filmi çekinmeniz lazım
Ben hata ettim 2 yıl gitmedim doktorlara kürtajdan sonra çok hata etmişim
Belkide rahim filmi cekinmis olsam erken olacaktı
Ve eşimde morfoloji sorunu da aşırı yiksek çıkmıştı

Çok sağolun cevabınız için mutlaka çekeyim film.. doktor bize de verdi ilaç bu ay bir deneyelim olmadı. Sizin adınıza çok sevindim sağlıkla alın inşallah kucağınıza

ileri hareket ve morfoloji sorunlu geldi bana. ama takviyelerle bayağı gelişme oluyor.
benim esimde de morfoloji %1di bize de takviye verdi. bir de sabah aç karnına keciboynuzu pekmezi yedi (doktor önerisiyle) 3 nisanda takviyeye başladı, 28 mayısta hamile olduğumu öğrendim. yani olabilir doğal yoldan da hiç canınızı sıkmayın. biz de 3 ay deneyip tüp bebeğe başlamaya karar vermistik ama ilk aydan hamile kaldım 😂 inşallah çok güzel haberler alırsınız siz de

ileri hareket ve morfoloji sorunlu geldi bana. ama takviyelerle bayağı gelişme oluyor.
benim esimde de morfoloji %1di bize de takviye verdi. bir de sabah aç karnına keciboynuzu pekmezi yedi (doktor önerisiyle) 3 nisanda takviyeye başladı, 28 mayısta hamile olduğumu öğrendim. yani olabilir doğal yoldan da hiç canınızı sıkmayın. biz de 3 ay deneyip tüp bebeğe başlamaya karar vermistik ama ilk aydan hamile kaldım 😂 inşallah çok güzel haberler alırsınız siz de
Ayy çok sevindim sizin adınıza Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.. Biz de başladık kullanmaya hem doktorun verdiği takviyeyi hem keçiboynuzu pekmezini bir de muz önermişlerdi onu da kullanıyor bakalım bir ay sonra yine kontrol edeceğiz değerleri inşallah bize de nasip olur doğal yolla hamilelik

Ayy çok sevindim sizin adınıza Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.. Biz de başladık kullanmaya hem doktorun verdiği takviyeyi hem keçiboynuzu pekmezini bir de muz önermişlerdi onu da kullanıyor bakalım bir ay sonra yine kontrol edeceğiz değerleri inşallah bize de nasip olur doğal yolla hamilelik
inşallah. 🥰

X