Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bak bizim durum da bu Veson Veson

Temmuzda başladık kaan hocada. Ozaman dna hasarimiz %21 çıktı sayı 2mil hız %10 .. Kaan hoca bize bir aylık ilaç yazdı ve kontrol için tekrar ankara genarta test yaptirmamizi söyledi.
Ilactan bir ay sonra sonuç: dna hasarı %42 oldu sayimiz 1mil. Ve hız %0 düştü..

İlacı kesti bu sefer iğne verdi ve tekrar bir ay kullanınız , ankara genarta tahlil verin dedi. Ok bunu da yaptık.. Sonuç dna hasarı %28 sayı 4mil hiz %10..

Igneye 6 hafta daha devam edin dedi ve bugün sonuç çıkti.. dna hasarimiz %48 oldu sayimiz 2mil.
6 aydır tedavideyiz ve başladığımızda dna hasarimiz %21'di... :KK42::KK42::KK42: şimdi ise %48..

Bakıyorum da biz hiç ilerleyemedik..maddi yönden büyük çöküş git gel şehir dışına.. tahlil yap her ay 250tl ilaçlar 3katı para.. manevi yönden zaten yerlerdeyiz..

Dna hasar testi ankara Genart ve Düzen de yapılıyor.. yani her ay ankaraya gitti eşim.

Bak bizim durum da bu Veson Veson

Temmuzda başladık kaan hocada. Ozaman dna hasarimiz %21 çıktı sayı 2mil hız %10 .. Kaan hoca bize bir aylık ilaç yazdı ve kontrol için tekrar ankara genarta test yaptirmamizi söyledi.
Ilactan bir ay sonra sonuç: dna hasarı %42 oldu sayimiz 1mil. Ve hız %0 düştü..

İlacı kesti bu sefer iğne verdi ve tekrar bir ay kullanınız , ankara genarta tahlil verin dedi. Ok bunu da yaptık.. Sonuç dna hasarı %28 sayı 4mil hiz %10..

Igneye 6 hafta daha devam edin dedi ve bugün sonuç çıkti.. dna hasarimiz %48 oldu sayimiz 2mil.
6 aydır tedavideyiz ve başladığımızda dna hasarimiz %21'di... :KK42::KK42::KK42: şimdi ise %48..

Bakıyorum da biz hiç ilerleyemedik..maddi yönden büyük çöküş git gel şehir dışına.. tahlil yap her ay 250tl ilaçlar 3katı para.. manevi yönden zaten yerlerdeyiz..

Dna hasar testi ankara Genart ve Düzen de yapılıyor.. yani her ay ankaraya gitti eşim.
Ben baştan beri Mesajları okudum ama genellikle hasar düzelmiş bitek senin değer Kötüye gitmiş şaşırdım.zor tabi maddi manevi peki son tahlile ne dedi neden iyiye gitmiyor.bitek anlaraya mı gitmek gerek bu tahlil için zor gerçekten zor..rabbim sabır versin çok bekletmesin

Ben baştan beri Mesajları okudum ama genellikle hasar düzelmiş bitek senin değer Kötüye gitmiş şaşırdım.zor tabi maddi manevi peki son tahlile ne dedi neden iyiye gitmiyor.bitek anlaraya mı gitmek gerek bu tahlil için zor gerçekten zor..rabbim sabır versin çok bekletmesin

Amin cümlemize.. evet bize sadece ankara Adana veya istanbulda yapılır dedi. Cvp gelmedi daha canım. Çok da tin modundayiz Mayıs gibi tüp bebek düşünüyoruz tekrar.. ozamana kadar eşim proxeed plus kullanacak. Öyle karar aldık

Amin cümlemize.. evet bize sadece ankara Adana veya istanbulda yapılır dedi. Cvp gelmedi daha canım. Çok da tin modundayiz Mayıs gibi tüp bebek düşünüyoruz tekrar.. ozamana kadar eşim proxeed plus kullanacak. Öyle karar aldık
Bence de relax olun inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz.

Size bir şey sormak istiyorum acaba DNA hasarı hariç başka bir problem var miydi. Sayıda ya da harekette. Bizde hiç bir şey bulunmadı ama DNA 15 gün sonra çıkacak sizden sonra korktum Allah şifa versin inş.

Size bir şey sormak istiyorum acaba DNA hasarı hariç başka bir problem var miydi. Sayıda ya da harekette. Bizde hiç bir şey bulunmadı ama DNA 15 gün sonra çıkacak sizden sonra korktum Allah şifa versin inş.

Sayı ve hiz düşük bizim. Onun dışında sorun yok hasar yüksek bide

1. Sayı için size sabah akşam havuç suyu içmenizi tavsiye edebilirim arkadasimin esinde 0 ken içerek Allahın izni ile hamile kaldi

Kızlar benim tüp tutuyor ama 9. Ve 5. Haftada dusukle sonuçlanan iki tup bebek tedavim var. Sayımız 2 milyon,hız sıfır morfoloji de kotu.kısa kuyruklu spermler. Acaba DNA da mi sorun var da düşüyor . önce tedavi olup sonra mi tüp bebek yaptırmak lazım . faydasını gireniniz oldu mu kaan aydosun tedavisinin.

Henüz
Kızlar benim tüp tutuyor ama 9. Ve 5. Haftada dusukle sonuçlanan iki tup bebek tedavim var. Sayımız 2 milyon,hız sıfır morfoloji de kotu.kısa kuyruklu spermler. Acaba DNA da mi sorun var da düşüyor . önce tedavi olup sonra mi tüp bebek yaptırmak lazım . faydasını gireniniz oldu mu kaan aydosun tedavisinin.
henüz tedaviye baslamadik ama 4 aşılama 1 tüp hepsi negatif ve esimde hiç bir sorun yok ben de yok. Kağan bey dna bakacak .ben size önce DNA baktirmanizi tavsiye ederim çünkü 3.tüp bebekte zaten embriyoları DNA incelemesine gitmesi gerekiyor .bu da fiyatı artırıyor.bir de manevi yipranmasi da var.ben pisman oldum o kadar negatif sonuç aldık baktirmadik yeni baktiracagiz

Kızlar kaan hocayla 19şubatta tanıstık sayı hareket ve morfolojımız kotu dna hasar testı ıstedı sonucunu beklıyoruz kaan hoca mükemmel bır dr. Bıze umut oldu herkese tavsıye ederım kaan hocayı

Eşimle 4 doktora gittik, 1. Prof. Emre Akkuş kendisi dna hasar testi istemedi, deneyin çocuğunuz olur dedi eşimi hasar dışında diğer sonuçları ortalamaydı o zaman hasarı sadece internetten duymuştuk, kendisine özellikle sordu eşim yaptırmanıza gerek yok, deneyin dedi ama olmadı. 2. Doç.Cemil Kaya'ya ben muayene oldum kendisi öncelikli olarak dna hsar testi istedi çünkü her şey normaldi. 3. Prof. Kaan Aydos'la görüşüp hasar tedavisine başladık. 4. Pararlelde ben Prof. Hulusi Zeyneloğlu'na tedavi oldum, Kendisi de hasarın düşmesini bekliyor. Hasarlı Dna aşılama vs yapmaya yanaşmıyolar, bence arkadaşlar umudumuzu kaybetmeyelim hasar önemli bir sorun ama düşebiliyor ve görüştüğümüz doktorlardan Emre Akkuş zaman ve para kaybı!! Ama Kaan Hoca (bizim değerlerimiz için hasar yüksek diğer değerler sınırda) doğru bir tedavi uyguluyor bence. %100 olmasa da diğer görüştüğümüz doktorlar da Kaan Hocanın tedavisine katılıyor. Ben eğer durumu bizim gibi olan varsa yardım olsun diye doktorları yazdım.
merhaba, bizde kaan hoca ve hulusi hocaya gidiyoruz. Kaan Aydos dna hasarınız yüksek dedi ve tedaviye başladı, ama hulusi hoca baktı sonuçlara ve perşembe günü aşılama yapcak bize. sizin kaç çıkmıştı dna hasarı ki hulusi hoca yapmadı aşılama?

benden kaynaklanıyomuş.sonra bende ankarada başkent hastanesine göğşen önalana muayeneye gittim yumurta rezervi oldunu söyledi.birde yapışıklık varmış histereskopi ameliyatı oldum.e2 değerim yüksekmiş onun için ilaç kullandım.amh hormonuma baktı sınırda imiş.şuan beklemedeyim kaan hoca düşük için benim bir kadın doğum uzmanına muayene olmamı söylemişti.
yapışıklık için ben de başkentte ameliyet oldum ocakta, doktor kendiliğinden olur en fazla bekleyen 9 ay bekledi bu ameliyattan sonra demişti. yok mu hamilelik hala sizde?

Slm kızlar. Beni bilenler bilir. Uzun bir maraton sonunda gerçek ortaya çıktı. Kaan Aydos da başladığımız zaman %22 sperm dna hasar vardı. Ilac iğne vs sonunda sonuçlarımız şöyle. %28 - %41 - %48 ... ve kaan hocanın yazdığı cvp şu "..size tüp bebek tedavisi öneriyorum!!!!".... lanet olsun. Yazıklar olsun. Hoş Haram olsun 3bine aşkın masraf oldu. 5 ay içinde!!!!
Başkent Üniversitesi Hastanesi Üroloji dok. Levent beye göründü eşim ve el ile muayene eder etmez 'sizde Varikosel var !!!' dedi ... yuhhh günde 10 hastaya bakıyor kaan bey ve hasta başı 450 alıyor. Siz hesaplayin.

Artık hiç bir doktora güveniyorum. Size tek tavsiyem. 3 4 doktora görünün. Maddi manevi yedi bitirdi bizi.

Bence Kaan Hoca'ya sorun bu durumu gidip? öyleyse çok yazık gerçekten.

Kaan Aydos bize mikro teşekkür ile tüp bebek öneriyor. Ne yazdiysak bize bu cvp geliyor. Çok saçma ya. Insan okadar umut bağlıyor ki bazen kör kütük her şeyi yapmaya hazır hale geliyor. Arkadaşlar durum bizim için çok hassas. Ama malesef para göz insanlar bunu su istimal ediyor. En basiti sürekli mail yolu ile Haberleşme çok saçma. Ayrıca hiç doğru dürüst cvp gelmiyor beklemek çok yorucu!!!

Bizim böyle oldu diye herkeste böyle olacak değil ama yinede başka doktorlara danışın.

Kaan Aydos bize mikro teşekkür ile tüp bebek öneriyor. Ne yazdiysak bize bu cvp geliyor. Çok saçma ya. Insan okadar umut bağlıyor ki bazen kör kütük her şeyi yapmaya hazır hale geliyor. Arkadaşlar durum bizim için çok hassas. Ama malesef para göz insanlar bunu su istimal ediyor. En basiti sürekli mail yolu ile Haberleşme çok saçma. Ayrıca hiç doğru dürüst cvp gelmiyor beklemek çok yorucu!!!

Bizim böyle oldu diye herkeste böyle olacak değil ama yinede başka doktorlara danışın.
Hemşiresini arasanız akşam muayene vakti ve varikosel teşhisinin doğru olup olmadığından emin olmanız için telefonla görüşme isteseniz siz de maille yazmayın? Hemşire'ye de maille yazdım ancak tam anlaşılmadı kopukluk oldu diye.

Hasarın %13den kucuk 2haftalık tedavı olcaksınız sayı süper bence cok iyi durumunuz kaan hocayamı tedavi oluyorsunuz?
Gorunurde bir şey yok ama ne tup bebek ne de dort aşılama yanit vermedi sperm kültürü istedi bugün kağan hoca ancak çok pahalı artık ne yapacağız bilmiyorum .

X