Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Inşallah Öyledir canım bizimki sebepsiz infertilite bizde tedavi olduk dna hasarı için şimdi bekliyoruZ. Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşalaaaaaaaaaaah

Inşallah Öyledir canım bizimki sebepsiz infertilite bizde tedavi olduk dna hasarı için şimdi bekliyoruZ. Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşalaaaaaaaaaaah
amin canim hepimizin insallah biz de doktor doktor geziyoruz insallah bi sonuc verir

merhaba kılzar sıze bı sorum olacak bızım morfolojide yuzde 13 yazıo ama bas anomılı 85 bu hasarlı mı oluyo yanı ? bıde buraya bazı arkadaslar kırmızı et yemedıklerını yazmıslar sperme zarar mı verıo kırmızı et ?

Bizde kaan hocanın hastasıyız ve ameliyat şart kesinlikle. Hem Değerler düzenliyor hemde ilerisi için bir umut oluyor. Bayana uygulanan çok tedavi var ama varikosel tedavi edilmezse sprem değerleri yüzünden bir anlamı kalmıyor.
Canım m tebrik ederim çok güzel haber , Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , darısı hepimizin başına

Canım m tebrik ederim çok güzel haber , Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , darısı hepimizin başına
Amin cok teşekkür ederim. Kaan aydos ve seda atılman vesilesiyle sağolsunlar. Bana kalsa çoktan tup bebek yapmıstim ama iyiki beklemisiz ve doktorlara güvenmisiz.

Amin cok teşekkür ederim. Kaan aydos ve seda atılman vesilesiyle sağolsunlar. Bana kalsa çoktan tup bebek yapmıstim ama iyiki beklemisiz ve doktorlara güvenmisiz.
canım hamış oldugunu bilmiodm çok sewındm gözn aydın :)

Selam kızlar uzun zamandır giremedim...bu süreçte eşimin varikosel ameliyatı olmasını beklerken hamile kaldım...mutlu günlerdi, mide bulantıları falan hamile olmak ayrı bir mutluluk getiriyor zaten ama ne yazıkki düşük yaptım...eşimle karar verdik ameliyat olucak inşallah...biraz zor bir süreç tabi ama hayatı zindan etmemek Lazım...ben şunu anladım Allah bizim için ne zaman ol derse o zaman olacak ,...O veriyor O alıyor...biz sadece elimizden geleni yapalım ne takdir ederse o olacak zaten...Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...umutsuzluk yok ⛅⛅⛅

Tesekkur ederim bende çok yeni ögrendim. Insaallah kalp atısınıda duyarım 2 yılliķ tedaviler kürler derken oldu çok sükür.
canım biraz durumunuzdan bahsedebilirmisin ne zaman başladınız değerleriniz nasıldı ne oldu hangi değerlerle hamile kaldın ?

benim eşimde yeni başlatı teatroya hoca düşüş olduğunda telaş yapmayın yazmış bizimkide düşecek sanırım o zaman

Inşallah düşmez yinede sizin değerler.tedaviniz hayırlı olsun. Güzel haberler alırsınız umarım canım
Ama bizim ki dediğim gibi 1aylik kullanım sonrası yarıya düştü. Kaan hoca da bize menegon iğne yazdı teatrio ve klomen kesin dedi. Bugün genarta kültür ve hasar testi için ankaraya gitti eşim. Bakalım iğne nasıl etki eti.

Inşallah düşmez yinede sizin değerler.tedaviniz hayırlı olsun. Güzel haberler alırsınız umarım canım
Ama bizim ki dediğim gibi 1aylik kullanım sonrası yarıya düştü. Kaan hoca da bize menegon iğne yazdı teatrio ve klomen kesin dedi. Bugün genarta kültür ve hasar testi için ankaraya gitti eşim. Bakalım iğne nasıl etki eti.
hayırlısını olsun canım hakkımızda ..değerleriniz nasıldı ?

hayırlısı olsun arkadaşım hakkımızsa inşallah değerlerimiz düzelmiştir

Merhaba bir sorun olucakti.kaan hoca cumartesi calisiyor mu birde testleri burda yaptirsak sıkıntı olur mu

X